Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
TARTU SUVI, Kiirturniir 2020   ( id=726 )
20. august 2020 (kell 00:58) - 20. august 2020 (kell 05:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tartu Mart Reiniku Kool
Vanemuise 48
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
17. august 2020, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit koostöös Tartu Kaleviga,
KontaktKONTAKT
moc.liamg@abrak.serdna
Info sisestajaSISESTAJA
Andres Karba  (04. august 2020 )
Muutis: Andres Karba  (05. august 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 min + 3 sek
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
10Eur, Tartu Elanikud, Noored, Üliõpilased 8
55 46944
79
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbozenko Georg 2137 2266 2176 M 1996 T. Truusi MKK 050529 Georg Abozenko
2020-08-11 19:53:15
2.AAndrijaškin Deniss 2134 2107 2027 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Andres Karba
2020-08-19 13:13:01
3.AAnnast Joosep 0 0 0 M 2002 u-22090 Andres Karba
2020-08-18 16:21:17
4.ABarkaševa Sofia 1714 1799 1669 N 2008 Malekool 64 150609 Sofia Barkaševa
2020-08-04 13:34:55
5.ABlokhin Georg 1127 1277 1071 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2020-08-12 17:54:43
6.ABlokhin Sofia 2072 2040 1933 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Aleksander Dusman
2020-08-12 17:54:43
7.ABondars Guntars 1931 1964 1920 M 1972 Valga MK 090602 Andres Karba
2020-08-15 10:08:49
8.ACherentsov Mikhail 1335 1552 1438 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2020-08-15 17:01:22
9.AChukavin Kirill 2377 2486 2401 M 2002 Tallinna MK FM 080381 Kirill Chukavin
2020-08-14 11:20:29
10.ADragons Raivis 0 0 0 M 1986 u-22026 Andres Karba
2020-08-15 10:10:50
11.ADubrovin Robert 2224 2324 2319 M 1986 MK Kuningas mk 030046 Robert Dubrovin
2020-08-06 10:55:35
12.AHaapsal Maria Ioanna 1579 1547 1446 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2020-08-17 10:37:33
13.AHaavamäe Henrik 2206 2111 2115 M 1998 Tallinna MK 080307 Henrik Haavamäe
2020-08-17 23:04:39
14.AJakubov Lev 0 0 0 M 2011 Tartu Kalev u-21881 Andre Uibos
2020-08-10 12:08:54
15.AKais Kaarel 1397 1579 1587 M 1974 Harjumaa 170526 Kaarel Kais
2020-08-09 20:49:59
16.AKais Kristofer 0 0 0 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2020-08-10 10:01:54
17.AKallip Kärt 1048 995 1053 N 2008 Tartu Kalev 180725 Andres Karba
2020-08-18 22:13:03
18.AKarba Karoliina 1040 1112 1054 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2020-08-04 09:57:59
19.AKarba Kertu 1212 1327 1273 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2020-08-04 09:57:59
20.AKaris Fredi 1315 1508 1505 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2020-08-06 17:25:43
21.AKarro Adeliis 1228 1254 1382 N 2006 Tartu Kalev 140610 Andres Karba
2020-08-19 23:11:32
22.AKasak Roman 1200 1439 1280 M 1997 Vanad Olümpiaalad 061005 Roman Kasak
2020-08-05 09:41:11
23.AKikas Olari 1129 1388 1296 M 2001 Tartu Kalev 181235 Olari Kikas
2020-08-10 14:20:24
24.AKorstin Marta 1152 1138 1100 N 2012 Narva SK Maletäht 180463 Maris Korstin
2020-08-07 23:58:30
25.AKovaljov Deniss 2320 2339 2277 M 1981 MK Faalanks m 030173 Andres Karba
2020-08-18 09:16:52
26.AKrivenko Dion 1939 1989 1935 M 2005 Kadrioru MK 130513 Dion Krivenko
2020-08-13 16:58:06
27.AKruusiauk Heda 1819 1728 1706 N 1949 T. Truusi MKK mk 030561 Heda Kruusiauk
2020-08-09 11:59:43
28.AKurs Karl Markus 1372 1519 1422 M 2003 Tartu Kalev 130320 Andre Uibos
2020-08-09 23:13:49
29.ALain Sander 1233 1413 1433 M 2008 Tartu Kalev 161222 Andre Uibos
2020-08-10 12:08:02
30.ALehes Erik Johannes 1367 1642 1668 M 2007 Tartu Kalev 150603 Erik Johannes Lehes
2020-08-17 09:55:09
31.ALehes Ott Oskar 1182 1427 1435 M 2010 Tartu Kalev 161210 Ott Oskar Lehes
2020-08-17 09:55:31
32.AMedar Marti 2049 2196 2212 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2020-08-04 13:31:27
33.AMelderis Uldis 2140 2042 2083 M 1961 - - - 071108 Andres Karba
2020-08-12 18:10:21
34.AMikko Rondo 1761 2027 2033 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Eiki Lehemets
2020-08-16 12:15:16
35.AMöldre Allar-Joel 1293 1415 1393 M 2005 Tallinna Reaalkool 181016 Allar-Joel Möldre
2020-08-17 19:43:32
36.ANääs Rene 1000 1018 1003 M 2004 Tartu Kalev 181134 Andres Karba
2020-08-18 14:03:10
37.AÕim Mikk Kaarel 1558 1699 1566 M 2009 Tartu Kalev 180614 Mikk Kaarel Õim
2020-08-09 13:39:41
38.AOts Heikki 1755 1718 1803 M 1952 Põlva MK 030290 Andres Karba
2020-08-17 21:21:51
39.AOtt Karl Joachim 1207 1207 1207 M 1970 u-22008 Andres Karba
2020-08-14 10:19:24
40.APedmanson Albert 1991 2089 1953 M 2007 Tartu Kalev 130734 Albert Pedmanson
2020-08-04 16:22:37
41.APedmanson Herman 2021 2077 2145 M 2005 Tartu Kalev 130735 Herman Pedmanson
2020-08-04 16:06:30
42.APedoson Georg Aleksander 2231 2353 2240 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Rainer Raud
2020-08-16 13:21:37
43.APõdersalu Aivar 1761 1923 1866 M 1956 - - - 160440 Aivar Põdersalu
2020-08-16 08:53:30
44.APõldoja Ants 1902 1861 1863 M 1959 Keila MK 030330 Andres Karba
2020-08-13 17:16:41
45.APõlendik Tiina 1750 1641 1711 N 1948 Kose Male-kabeklubi 030599 Andres Karba
2020-08-09 12:57:13
46.APool Linda Maria 1411 1487 1559 N 2007 Tartu Kalev 141126 Linda Maria Pool
2020-08-04 15:51:17
47.APõvvat Aalo 1385 1363 1175 N 1932 Tartu Kalev 070622 Silvi Salupere
2020-08-13 12:22:38
48.APutka Verners 2297 2374 2407 M - - - 110317 Andres Karba
2020-08-16 22:30:20
49.APuusepp Roomet 0 0 0 M 2010 Tartu Kalev 181198 Andre Uibos
2020-08-17 14:07:59
50.ARaag Ardi 1955 1989 1813 M 2004 MK Kaksikodad 150202 Ardi Raag
2020-08-15 20:53:57
51.ARaide Sivert 1726 1785 1801 M 2005 Tartu Kalev 131220 Sivert Raide
2020-08-04 11:23:54
52.ARauk Tõnu 2125 2118 2023 M 1970 Kadrioru MK mk 030339 Tõnu Rauk
2020-08-05 09:44:23
53.AReintam Lennart 1095 1222 1119 M 2011 Eesti MAK 180825 Lennart Reintam
2020-08-16 21:20:02
54.ARoine Albert Ludwig 0 13 1428 M 1993 - - - 181258 Albert Ludwig Roine
2020-08-13 13:13:54
55.ARüdiger Emma Viktoria 0 0 0 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2020-08-07 18:50:42
56.ARüdiger Maria Helena 1185 1216 1151 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2020-08-07 18:50:42
57.ASadekov Maksim 1893 1969 1983 M 2007 - - - 150242 Maksim Sadekov
2020-08-15 13:08:55
58.ASchmidt Mait 1768 1640 1638 M 1960 MK Kaksikodad 160400 Mait Schmidt
2020-08-12 20:52:55
59.ASepandi Jaak 1684 1675 1757 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2020-08-06 12:13:41
60.ASinitsõna Anastassija 2145 2144 2055 N 2004 Malekool 64 WFM 120178 Anastassija Sinitsõna
2020-08-17 18:01:54
61.ASiroš Ilja 2383 2289 2243 M 1998 Sillamäe SK Kalev IM 050525 Ilja Siroš
2020-08-05 01:58:15
62.ASirp Karl Aleksander 1971 2136 2127 M 1999 Tartu Kalev 070701 Karl Aleksander Sirp
2020-08-06 10:43:46
63.ASmirnova Jekaterina 1661 1669 1644 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2020-08-17 19:27:36
64.ASnitsarenko Igor 1762 1873 1823 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2020-08-08 00:15:32
65.ASnitsarenko Ilja 1417 1451 1392 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2020-08-08 00:15:32
66.ATiisler Ander 1524 1706 1740 M 1999 Tartu Kalev 110211 Ander Tiisler
2020-08-08 11:21:34
67.ATiisler Tanel 1830 2099 2087 M 1997 Tartu Kalev 100701 Tanel Tiisler
2020-08-08 11:20:02
68.ATimošin Andrei 2180 2173 2267 M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 110122 Andrei Timošin
2020-08-05 10:05:21
69.ATobre Andres 1659 1617 1669 M 1959 Valgamaa 030464 Andres Karba
2020-08-18 09:00:24
70.ATomson Mihkel 1800 1863 1811 M 2006 Tartu Kalev 160614 Andres Karba
2020-08-17 22:21:53
71.ATõnisson Trent Asso 1710 1862 1806 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2020-08-16 22:37:19
72.ATrohhelev Boris 2041 2120 2037 M 1960 Tartumaa 030468 Andres Karba
2020-08-13 18:13:31
73.AUrgas Jaan 1675 1768 1803 M 1972 Kose Male-kabeklubi 051120 Jaan Urgas
2020-08-05 14:07:57
74.AUurits Karel 1878 1815 1752 M 1970 Saue MK 071202 Karel Uurits
2020-08-09 06:57:50
75.AVija Mattias 1241 1358 1328 M 2009 Tartu Kalev 180717 Andre Uibos
2020-08-10 12:15:30
76.AVolodin Aleksander 2444 2537 2506 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Andres Karba
2020-08-18 09:00:36
77.AVorobjov Pavel 2321 2394 2272 M 1981 Tartu Kalev m 030700 Pavel Vorobjov
2020-08-09 13:46:00
78.AŠadrina Eva 1577 1679 1551 N 2008 Tallinna MK 160153 Roman Jezov
2020-08-10 20:02:42
79.AŠvõrjov Igor 2362 2305 2391 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2020-08-12 17:08:15