Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
TARTU SUVI, Välkturniir 2020   ( id=725 )
19. august 2020 (kell 16:50) - 19. august 2020 (kell 21:15)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tartu Mart Reiniku Kool
Vanemuise 48
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
17. august 2020, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Tartu Kalev koos Eesti Maleliiduga
KontaktKONTAKT
moc.liamg@abrak.serdna
Info sisestajaSISESTAJA
Andres Karba  (03. august 2020 )
Muutis: Andres Karba  (04. august 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
välkmale
3min+2sek
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
8 EUR välkturniir Tartu elanikud, noored (s.a. 2002 ja nooremad) ja vähemalt 60-aastased (s.a. 1958 ja vanemad): kiirturniir 8 EUR ja välkturniir 5 EUR. Hiljem kui 17. augustil 2020 registreerunutel on osalustasu 50% võrra suurem.
44
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbozenko Georg 2137 2266 2176 M 1996 T. Truusi MKK 050529 Georg Abozenko
2020-08-11 19:53:06
2.AAllas Kaspar 1374 1569 1522 M 2007 Tartu Kalev 161228 Andres Karba
2020-08-19 14:32:23
3.ABarkaševa Sofia 1714 1799 1669 N 2008 Malekool 64 150609 Sofia Barkaševa
2020-08-04 13:34:19
4.ADubrovin Robert 2224 2324 2319 M 1986 MK Kuningas mk 030046 Robert Dubrovin
2020-08-06 10:55:46
5.AHaavamäe Henrik 2206 2111 2115 M 1998 Tallinna MK 080307 Henrik Haavamäe
2020-08-17 23:04:03
6.AKais Kaarel 1397 1579 1587 M 1974 Harjumaa 170526 Kaarel Kais
2020-08-09 20:49:27
7.AKais Kristofer 0 0 0 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2020-08-10 10:01:43
8.AKarba Andres 1993 2141 2177 M 1980 Tartu Kalev 030129 Andres Karba
2020-08-04 09:56:48
9.AKarba Karoliina 1040 1112 1054 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2020-08-04 09:56:48
10.AKarba Kertu 1212 1327 1273 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2020-08-04 09:56:48
11.AKaris Fredi 1315 1508 1505 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2020-08-06 17:25:23
12.AKasak Roman 1200 1439 1280 M 1997 Vanad Olümpiaalad 061005 Roman Kasak
2020-08-09 16:42:15
13.AKikas Olari 1129 1388 1296 M 2001 Tartu Kalev 181235 Olari Kikas
2020-08-17 19:09:02
14.AKrivenko Dion 1939 1989 1935 M 2005 Kadrioru MK 130513 Dion Krivenko
2020-08-13 16:58:21
15.ALehes Erik Johannes 1367 1642 1668 M 2007 Tartu Kalev 150603 Erik Johannes Lehes
2020-08-17 09:54:58
16.ALehes Ott Oskar 1182 1427 1435 M 2010 Tartu Kalev 161210 Ott Oskar Lehes
2020-08-17 09:55:26
17.AMedar Marti 2049 2196 2212 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2020-08-04 13:31:05
18.AMelderis Uldis 2140 2042 2083 M 1961 - - - 071108 Andres Karba
2020-08-12 18:10:43
19.AÕim Mikk Kaarel 1558 1699 1566 M 2009 Tartu Kalev 180614 Mikk Kaarel Õim
2020-08-09 13:39:58
20.APedmanson Albert 1991 2089 1953 M 2007 Tartu Kalev 130734 Albert Pedmanson
2020-08-04 16:07:32
21.APedmanson Herman 2021 2077 2145 M 2005 Tartu Kalev 130735 Herman Pedmanson
2020-08-04 16:06:04
22.APedoson Georg Aleksander 2231 2353 2240 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Rainer Raud
2020-08-16 13:20:29
23.APõldoja Ants 1902 1861 1863 M 1959 Keila MK 030330 Andres Karba
2020-08-13 17:16:24
24.APõvvat Aalo 1385 1363 1175 N 1932 Tartu Kalev 070622 Silvi Salupere
2020-08-13 12:23:11
25.APunning Andero 1030 1135 1177 M 2010 Tartu Kalev 180720 Andero Punning
2020-08-04 13:38:43
26.APutka Verners 2297 2374 2407 M - - - 110317 Andres Karba
2020-08-16 22:30:06
27.APuusepp Roomet 0 0 0 M 2010 Tartu Kalev 181198 Andre Uibos
2020-08-17 14:07:28
28.ARoine Albert Ludwig 0 13 1428 M 1993 - - - 181258 Albert Ludwig Roine
2020-08-13 13:13:13
29.ASadekov Maksim 1893 1969 1983 M 2007 - - - 150242 Maksim Sadekov
2020-08-17 18:01:50
30.ASalupere Silvi 1641 1653 1649 N 1956 - - - 070618 Silvi Salupere
2020-08-13 12:23:32
31.ASinitsõna Anastassija 2145 2144 2055 N 2004 Malekool 64 WFM 120178 Anastassija Sinitsõna
2020-08-17 17:59:21
32.ASiroš Ilja 2383 2289 2243 M 1998 Sillamäe SK Kalev IM 050525 Ilja Siroš
2020-08-05 01:58:05
33.ASirp Karl Aleksander 1971 2136 2127 M 1999 Tartu Kalev 070701 Karl Aleksander Sirp
2020-08-06 10:43:35
34.ATiisler Ander 1524 1706 1740 M 1999 Tartu Kalev 110211 Ander Tiisler
2020-08-08 11:20:28
35.ATiisler Tanel 1830 2099 2087 M 1997 Tartu Kalev 100701 Tanel Tiisler
2020-08-08 11:20:12
36.ATimošin Andrei 2180 2173 2267 M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 110122 Andrei Timošin
2020-08-05 10:05:15
37.ATomson Mihkel 1800 1863 1811 M 2006 Tartu Kalev 160614 Andres Karba
2020-08-17 22:22:19
38.ATrohhelev Boris 2041 2120 2037 M 1960 Tartumaa 030468 Andres Karba
2020-08-13 18:13:50
39.ATätte Meelis 1871 1780 1807 M 1976 - - - 030482 Andres Karba
2020-08-15 16:56:51
40.AVija Mattias 1241 1358 1328 M 2009 Tartu Kalev 180717 Andres Karba
2020-08-18 13:12:16
41.AVorobjov Pavel 2321 2394 2272 M 1981 Tartu Kalev m 030700 Pavel Vorobjov
2020-08-09 13:46:17
42.AŠadrina Eva 1577 1679 1551 N 2008 Tallinna MK 160153 Roman Jezov
2020-08-10 20:00:59
43.AŠiškov Andrei 2405 2374 2308 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2020-08-16 23:39:17
44.AŠvõrjov Igor 2362 2305 2391 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2020-08-12 17:06:37