Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
SAAREMAA I malefestival 2020 - Kiirmale   ( id=722 )
19. september 2020 - 20. september 2020
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Kuressaare
RÜÜTLI SPA HOTEL II korrus
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
10. september 2020, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
MTÜ TREENINGPARTNER koostöös EML ja Saaremaa valla ning sponsoritega
KontaktKONTAKT
moc.liamg@lavitsefelam.aameraas
Info sisestajaSISESTAJA
Georg Abozenko  (27. juuli 2020 )
Muutis: Tarmo Tuul  (31. juuli 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit igale käigule partii lõpuni
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
GM, WGM, IM ja WIM - 0, Noored (2002 ja nooremad) ja veteranid (65a ja vanemad) ja saarlased 20€, Teistel 40€
Regulations in English: http://www.maleliit.ee/mk/saaremaa/2020/Saaremaa_I_Chess_Festival.pdf
60
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbozenko Georg 2137 2266 2176 M 1996 T. Truusi MKK 050529 Georg Abozenko
2020-08-31 22:37:10
2.AAgafonov Yuri Dr 1993 2099 2120 M 1956 Läti 181243 Margit Brokko
2020-08-12 13:32:46
3.ABarkaševa Sofia 1714 1799 1669 N 2008 Malekool 64 150609 Sofia Barkaševa
2020-08-02 23:37:59
4.ABaškite Viktoria 2140 2104 2130 N 1985 Vabaettur WIM 030537 Viktoria Baškite
2020-08-30 16:35:49
5.ABurkova Milde 1817 1918 1968 N 1951 Saaremaa MK 030540 Margit Brokko
2020-08-17 22:10:22
6.AChukavin Kirill 2377 2486 2401 M 2002 Tallinna MK FM 080381 Kirill Chukavin
2020-08-20 22:04:52
7.ADubrovin Robert 2224 2324 2319 M 1986 MK Kuningas mk 030046 Robert Dubrovin
2020-08-06 10:50:55
8.AEhlvest Jaan 2553 2587 2561 M 1962 Võru MK GM 110200 Margit Brokko
2020-08-06 20:45:52
9.AHaavamäe Henrik 2206 2111 2115 M 1998 Tallinna MK 080307 Henrik Haavamäe
2020-09-10 17:44:12
10.AHuebner Robert 2574 2574 2574 M GM u-21839 Margit Brokko
2020-08-06 21:02:38
11.AJussupow Artur 2559 2559 2559 M GM u-21840 Margit Brokko
2020-08-06 21:04:31
12.AKallas Martin 1901 1939 2037 M 1968 Saaremaa MK 030120 Margit Brokko
2020-08-17 22:12:54
13.AKanep Meelis 2433 2486 2404 M 1983 Võru MK GM 030123 Margit Brokko
2020-08-18 20:11:36
14.AKantane Anna 0 2177 0 N 1995 Poola WIM 181242 Margit Brokko
2020-09-01 19:31:01
15.AKantans Toms 2493 2500 2453 M 1994 Läti GM 110107 Margit Brokko
2020-09-01 19:31:20
16.AKhalifman Alexander 2608 2608 2608 M GM u-21841 Margit Brokko
2020-08-06 21:06:20
17.AKiik Kalle 2361 2338 2383 M 1963 Pühajärve MK IM 030143 Margit Brokko
2020-08-06 20:44:57
18.AKilumets Rain 2084 2156 2179 M 1968 Saaremaa MK 030146 Margit Brokko
2020-08-17 22:12:14
19.AKovaljov Deniss 2320 2339 2277 M 1981 MK Faalanks m 030173 Deniss Kovaljov
2020-09-06 21:20:59
20.AKrivenko Dion 1939 1989 1935 M 2005 Kadrioru MK 130513 Dion Krivenko
2020-08-22 02:06:49
21.AKrumina Linda 2065 2065 2065 N 1984 WFM u-21925 Margit Brokko
2020-08-12 13:38:21
22.AKrupenski Jüri 2374 2395 2337 M 1982 Vabaettur IM 030179 Jüri Krupenski
2020-09-05 08:09:54
23.AKruusiauk Heda 1819 1728 1706 N 1949 T. Truusi MKK mk 030561 Heda Kruusiauk
2020-08-16 16:33:51
24.AKukk Sander 2254 2422 2416 M 1987 SK Reval-Sport mk 030183 Sander Kukk
2020-08-05 00:37:19
25.AKülaots Aare 0 1723 1726 M 1952 - - - 101002 Margit Brokko
2020-09-01 19:31:45
26.AKülaots Kaido 2545 2556 2544 M 1976 K. Külaotsa MK GM 030203 Margit Brokko
2020-08-06 20:45:34
27.ALumiste Rene 2124 2213 2236 M 1999 Pühajärve MK 080309 Margit Brokko
2020-08-06 20:43:01
28.AMaidla Vallo 2403 2401 2413 M 1970 K. Külaotsa MK IM 030237 Margit Brokko
2020-09-01 19:30:29
29.AMedar Marti 2049 2196 2212 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2020-08-22 16:37:00
30.AMeshkovs Nikita 2585 2585 2585 M 1994 GM u-21930 Margit Brokko
2020-08-12 13:48:40
31.AMiezis Normunds 2525 2530 2545 M 1971 Läti GM 080405 Margit Brokko
2020-09-01 19:30:00
32.AMustonen Ilkka-Ensio 1996 1996 1996 M u-21835 Margit Brokko
2020-08-06 20:48:37
33.ANarusberg Peep 1959 1977 1910 M 1961 Põlva MK 030263 Peep Narusberg
2020-08-24 13:40:36
34.ANarva Mai 2272 2289 2295 N 1999 SK Reval-Sport WIM 051004 Margit Brokko
2020-08-17 22:09:01
35.ANarva Triin 2126 2049 2044 N 1994 SK Reval-Sport WFM 030584 Margit Brokko
2020-08-17 22:09:22
36.AOzolins Aris 2078 2178 2078 M 1957 Pühajärve MK 110115 Margit Brokko
2020-08-20 15:59:14
37.AOzols Andris 1541 1541 1541 M 1968 u-21972 Margit Brokko
2020-08-13 16:01:34
38.APetursson Margeir 0 0 0 M 1960 - - - GM 181155 Margit Brokko
2020-08-06 20:49:44
39.APõldoja Ants 1902 1861 1863 M 1959 Keila MK 030330 Marko Siil
2020-08-27 11:55:38
40.APuusepp Kaimar 2210 2253 2152 M 1976 Rapla MK CM 030328 Kaimar Puusepp
2020-08-07 18:06:09
41.AReiland Indrek 1689 1792 1765 M 1984 - - - 180119 Indrek Reiland
2020-08-29 20:36:12
42.AReizniece-Ozola Dana 2279 2279 2279 N 1981 WGM u-21971 Margit Brokko
2020-08-13 16:00:02
43.ARõtova Merike 1658 1695 1773 N 1936 Pühajärve MK m 030607 Margit Brokko
2020-08-17 22:07:38
44.ASchults Olev 2275 2259 2191 M 1963 Pühajärve MK FM 030369 Margit Brokko
2020-08-06 20:43:28
45.ASeeman Tarvo 2386 2490 2403 M 1969 Pühajärve MK IM 030371 Margit Brokko
2020-08-06 20:44:04
46.ASepp Olav 2426 2394 2437 M 1969 Pühajärve MK IM 030379 Margit Brokko
2020-08-06 20:44:32
47.ASeppel Raul 1236 1282 1187 M 2005 Saaremaa MK 150635 Marko Siil
2020-09-09 21:25:35
48.ASiemer Tambet 2146 2255 2150 M 1969 Rapla MK mk 030385 Tambet Siemer
2020-08-13 13:22:46
49.ASiil Marko 2111 2088 2102 M 1968 Saaremaa MK mk 030387 Margit Brokko
2020-08-17 22:10:53
50.ASinitsõna Anastassija 2145 2144 2055 N 2004 Malekool 64 WFM 120178 Anastassija Sinitsõna
2020-08-31 21:04:17
51.ASõrm Aivar 2035 2109 2109 M 1956 Saaremaa MK 030410 Aivar Sõrm
2020-09-09 16:53:51
52.ATurja Jaak 1888 1923 1927 M 1947 Saaremaa MK 030477 Marko Siil
2020-09-07 15:34:56
53.AUibokant Karl Oskar 1792 1756 1715 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2020-08-08 20:35:13
54.AUibokant Mathias Robert 2082 2145 2082 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2020-08-05 22:08:29
55.AUurits Karel 1878 1815 1752 M 1970 Saue MK 071202 Karel Uurits
2020-08-07 21:50:14
56.AVirro Toomas 1714 1845 1814 M 1974 Pühajärve MK 130340 Toomas Virro
2020-08-18 14:08:55
57.AVolodin Aleksander 2444 2537 2506 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Margit Brokko
2020-08-06 20:45:14
58.AWesterinen Heikki 2263 2263 2263 M GM u-21838 Margit Brokko
2020-08-06 20:56:06
59.AŠiškov Andrei 2405 2374 2308 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Margit Brokko
2020-08-20 15:59:54
60.AŠvõrjov Igor 2362 2305 2391 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Margit Brokko
2020-08-20 16:00:29