Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Noorte lahtine võistlussari tavamales TALLINN-2020   ( id=720 )
09. oktoober 2020 (kell 16:30) - 11. oktoober 2020 (kell 17:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese Malemaja, Vene tn. 29
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
08. oktoober 2020, kell 15:00
KorraldajaKORRALDAJA
EML koostöös teiste klubidega
KontaktKONTAKT
moc.liamg@avonagist.akinom
Info sisestajaSISESTAJA
Monika Tsõganova  (26. juuli 2020 )
Muutis: Monika Tsõganova  (07. oktoober 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
1 tund partii lõpuni + 30 sekundit pärast igat käiku
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
10 €
A-turniir: reiting üle 1500 B-turniir: reiting alla 1500
34
Kokku
11
Grupp A
23
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABlokhin Sofia 1995 2069 1933 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Aleksander Dusman
2020-10-04 18:51:55
2.ACherentsov Mikhail 1287 1536 1438 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2020-10-07 09:49:44
3.ADudakov Andrei 1431 1544 1503 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2020-10-06 22:50:38
4.ADukov Vladimir 1423 1682 1655 M 2009 MK Kaksikodad 161230 Rainer Raud
2020-10-07 22:40:42
5.AHaapsal Maria Ioanna 1569 1575 1446 N 2009 Tallinna MK 170577 Roman Jezov
2020-10-04 10:12:49
6.AKull Tormi 1916 1908 1736 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Rainer Raud
2020-10-08 08:35:14
7.APallum Rasmus 1531 1694 1513 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rainer Raud
2020-10-08 08:35:41
8.ARõtšagov Anton 1471 1685 1648 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2020-10-08 14:09:05
9.ARõtšagov Nikita 2040 2068 1974 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2020-10-08 14:08:43
10.AŠadrina Eva 1566 1632 1551 N 2008 Tallinna MK 160153 Roman Jezov
2020-10-04 10:00:57
11.AŠnurov Daniil 1848 1996 1789 M 2006 Vabaettur 160433 Monika Tsõganova
2020-10-08 18:00:20
12.BAkulistõi Andrei 1187 1234 1115 M 2011 MK Areng 180760 Monika Tsõganova
2020-10-01 18:03:23
13.BAleksejev Artjom 1398 1548 1572 M 2008 Vabaettur 140439 Monika Tsõganova
2020-10-08 18:09:02
14.BBlokhin Georg 1108 1285 1071 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2020-10-04 18:51:55
15.BDukova Sofia 1043 1131 1020 N 2011 MK Areng 080126 Monika Tsõganova
2020-10-07 18:55:53
16.BFadeev Justin 1266 1242 1342 M 2013 Kadrioru MK 181229 Roman Jezov
2020-09-04 22:31:20
17.BIvanov Denis 1105 1173 1137 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2020-10-06 16:31:18
18.BJarts Nikita 1241 1213 1290 M 2010 Kadrioru MK 171202 Nikita Jarts
2020-10-07 12:41:45
19.BKärner Kert 1171 1307 1342 M 2007 Tallinna Nõmme Huvikool 180526 Kert Kärner
2020-10-08 11:57:01
20.BLaur Lukas 0 0 0 M 2009 MK Areng u-22801 Monika Tsõganova
2020-09-30 18:03:14
21.BLeito Erik 1299 1371 1333 M 2008 Tallinna Nõmme Huvikool 180516 Erik Leito
2020-10-08 14:51:53
22.BMaapalu Ralf 1312 1482 1530 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ervin Liebert
2020-10-07 20:41:23
23.BOrlova Sofiya 1349 1333 1510 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2020-10-08 09:35:53
24.BRajandu Aaron 1411 1401 1255 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Aaron Rajandu
2020-08-30 00:34:26
25.BReinholm Karl Kristjan 1036 1188 1121 M 2011 Rae Huvialakool 180909 Rainer Raud
2020-10-07 09:07:39
26.BReintam Lennart 1182 1256 1119 M 2011 Eesti MAK 180825 Lennart Reintam
2020-10-07 21:47:22
27.BRiispapp Kert 1184 1414 1378 M 2009 MK Areng 170903 Monika Tsõganova
2020-09-30 18:02:03
28.BRüdiger Maria Helena 1185 1276 1151 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Maria Helena Rüdiger
2020-08-29 18:19:21
29.BSandberg Laur-Markus 1061 1124 1063 M 2009 MK Areng 180817 Monika Tsõganova
2020-09-30 18:01:41
30.BShchiry Roman 1161 1114 1195 M 2010 Maleklubi Vektor 170557 Aleksander Dusman
2020-10-07 09:50:35
31.BShestakov Sebastian 0 1064 0 M 2011 MK Areng 181323 Monika Tsõganova
2020-10-06 16:30:17
32.BTaro Marko 1317 1462 1557 M 2006 Vabaettur 140725 Monika Tsõganova
2020-10-08 18:00:51
33.BTomingas Wilhelm 1380 1346 1295 M 2006 T. Truusi MKK 150270 Monika Tsõganova
2020-10-08 19:56:34
34.BTšernov Mihhail 1128 1381 1228 M 2008 Mustamäe Loomingumaja 180589 Tatjana Fomina
2020-10-06 20:45:43