Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
EESTI MEESTE JA NAISTE MEISTRIVÕISTLUSED MALES   ( id=717 )
08. august 2020 (kell 17:00) - 16. august 2020
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese malemajas (Vene tn 29, Tallinn)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
25. juuli 2020, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Georg Abozenko  (14. juuli 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
90 minutit 40-le käigule + 15 minutit partii lõpuni ning igale käigule alates 1. käigust lisandub 30 sekundit
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
A - Open B - Naised Registreerunud võistlejad peavad kohal olema võistluspaigas hiljemalt kell 16:30, vastasel korral neid ei lubata mängima
19
Kokku
10
Grupp A
9
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AChukavin Kirill 2377 2496 2395 M 2002 Tallinna MK FM 080381 Kirill Chukavin
2020-07-16 10:46:01
2.AHaitin Ilja 2323 2383 2248 M 1988 Vabaettur FM 030523 Ilja Haitin
2020-07-20 18:48:44
3.AKanep Meelis 2433 2498 2410 M 1983 Võru MK GM 030123 Margus Sööt
2020-07-23 21:19:05
4.AKiik Kalle 2361 2320 2345 M 1963 Pühajärve MK IM 030143 Margus Sööt
2020-07-16 11:30:08
5.AKülaots Kaido 2545 2540 2537 M 1976 K. Külaotsa MK GM 030203 Kaido Külaots
2020-07-17 09:47:55
6.ASeeman Tarvo 2386 2437 2388 M 1969 Pühajärve MK IM 030371 Tarvo Seeman
2020-07-15 21:04:05
7.ASepp Olav 2426 2394 2437 M 1969 Pühajärve MK IM 030379 Olav Sepp
2020-07-21 09:49:29
8.AVolodin Aleksander 2444 2499 2509 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Aleksander Volodin
2020-07-21 15:51:02
9.AVorobjov Pavel 2331 2398 2282 M 1981 Tartu Kalev m 030700 Pavel Vorobjov
2020-07-16 21:58:56
10.AŠiškov Andrei 2405 2382 2340 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2020-07-24 07:34:48
11.BBaškite Viktoria 2140 2076 2117 N 1985 Vabaettur WIM 030537 Viktoria Baškite
2020-07-23 00:14:00
12.BBlokhin Sofia 2023 2060 1933 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Aleksander Dusman
2020-07-18 15:31:42
13.BIvanova Lidia 1634 1711 1693 N 1999 Vabaettur 110331 Lidia Ivanova
2020-07-20 18:52:30
14.BNarva Mai 2272 2299 2307 N 1999 SK Reval-Sport WIM 051004 Mai Narva
2020-07-22 22:14:22
15.BNarva Triin 2126 2082 2067 N 1994 SK Reval-Sport WFM 030584 Triin Narva
2020-07-17 00:36:24
16.BOlde Grete 1976 2189 2063 N 2002 Tallinna MK WCM 080355 Hendrik Olde
2020-07-25 23:28:44
17.BOlde Margareth 2227 2211 2150 N 2000 Tallinna MK WFM 080354 Margareth Olde
2020-07-25 18:52:38
18.BSinitsõna Anastassija 2145 2164 2104 N 2004 Malekool 64 WFM 120178 Anastassija Sinitsõna
2020-07-17 12:50:53
19.BTõnso Liina 1933 2014 1929 N 2001 MK Kaksikodad 090506 Rainer Raud
2020-07-25 17:24:48