Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti maleklubide 2020. aasta võistkondlikud meistrivõistlused kiirmales kuni 14-aastastele   ( id=715 )
21. august 2020 (kell 11:00) - 21. august 2020
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Narva
Narva Laste Loomemajas (Partisani 2)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
14. august 2020, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
SK Maletäht koostöös Narva Laste Loomemaja ja EML.
KontaktKONTAKT
ur.tsil@nitsrok_siram
Info sisestajaSISESTAJA
Georg Abozenko  (09. juuli 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit igale käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Osavõtumaks iga võistkonna kohta on 20 eurot
Võistkonna suurus on 4 mängijat (3 noormeest ja 1 neiu, sünniaastaga 2006 või nooremad). Võistlejate nimeline kontroll võistluspaigas lõpetatakse kell 10:45
monika.tsiganova@gmail.com
56
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAleksejev Artjom 1376 1511 1572 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2020-08-12 13:44:18
2.AAllas Kaspar 1374 1561 1522 M 2007 Tartu Kalev 161228 Andres Karba
2020-08-13 21:24:23
3.ABalabonin Matvei 1223 1278 1281 M 2010 MK Areng 161206 Monika Tsõganova
2020-08-12 15:54:12
4.ADanilina Diana 1395 1427 1529 N 2006 SK Valge Ratsu 140417 Svetlana Pritulina
2020-08-13 18:28:13
5.ADotsenko Maksim 1211 1318 1360 M 2010 MK Areng 160650 Monika Tsõganova
2020-08-12 15:54:46
6.ADukatš Ivan 1508 1526 1577 M 2007 Narva SK Maletäht 150523 Maris Korstin
2020-08-13 09:59:47
7.ADukov Vladimir 1411 1654 1655 M 2009 MK Kaksikodad 161230 Rainer Raud
2020-08-14 21:21:57
8.ADukova Sofia 1004 1090 1020 N 2011 MK Areng 080126 Monika Tsõganova
2020-08-12 15:54:58
9.AGasanbekov Miroslav 1299 1331 1382 M 2009 Narva SK Maletäht 170254 Maris Korstin
2020-08-13 09:59:59
10.AGorkov Kirill 1308 1372 1241 M 2011 Narva SK Maletäht 180827 Maris Korstin
2020-08-13 10:00:22
11.AHannus Lola 1429 1636 1616 N 2007 Tartu Kalev 140425 Andres Karba
2020-08-13 17:23:33
12.AIvanov Jaroslav 1142 1117 1111 M 2010 SK Valge Ratsu 171101 Svetlana Pritulina
2020-08-13 18:28:13
13.AIvanova Ksenija 1365 1410 1527 N 2007 Narva SK Maletäht 150535 Maris Korstin
2020-08-13 10:00:43
14.AJõgi Henry 1336 1429 1450 M 2007 MK Areng 150249 Monika Tsõganova
2020-08-12 15:53:35
15.AKaldmaa Janis 1485 1525 1465 M 2008 Tartu Kalev 130736 Andres Karba
2020-08-13 17:22:23
16.AKarba Karoliina 1053 1116 1054 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2020-08-13 17:22:10
17.AKarba Kertu 1199 1327 1273 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2020-08-13 17:22:10
18.AKaris Fredi 1347 1484 1505 M 2009 Tartu Kalev 160604 Andres Karba
2020-08-13 17:21:49
19.AKokk Karl Mattias 1737 1821 1674 M 2007 Tallinna MK 160709 Maris Korstin
2020-08-14 20:40:50
20.AKolotygin Timur 0 1064 0 M 2010 MK Kaksikodad 181136 Rainer Raud
2020-08-14 21:22:53
21.AKorstin Marta 1152 1162 1100 N 2012 Narva SK Maletäht 180463 Maris Korstin
2020-08-13 10:02:37
22.AKull Tormi 1842 1930 1736 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Rainer Raud
2020-08-14 18:24:08
23.AKäo Kermo 1355 1425 1355 M 2009 Tartu Kalev 181252 Andres Karba
2020-08-13 17:22:46
24.ALain Sander 1233 1407 1433 M 2008 Tartu Kalev 161222 Andres Karba
2020-08-13 17:22:32
25.ALazojev Mark 1497 1575 1499 M 2006 Narva SK Maletäht 150241 Maris Korstin
2020-08-08 00:00:20
26.ALehes Erik Johannes 1453 1637 1668 M 2007 Tartu Kalev 150603 Andres Karba
2020-08-13 17:21:03
27.ALehes Ott Oskar 1212 1437 1435 M 2010 Tartu Kalev 161210 Andres Karba
2020-08-13 17:21:03
28.ALevchenko Marina 1608 1779 1690 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2020-08-12 13:44:45
29.ALuik Elo-Mirtel 1036 1220 1025 N 2010 MK Kaksikodad 170813 Rainer Raud
2020-08-14 21:22:17
30.ALuik Ott-Robert 1501 1658 1702 M 2006 Tallinna MK 130328 Maris Korstin
2020-08-14 20:41:13
31.ANaestema Joonas Aditya 1656 1636 1701 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2020-08-12 15:53:10
32.ANaestema Leen 1150 1258 1489 N 2008 MK Areng 150101 Monika Tsõganova
2020-08-12 15:53:10
33.ANikitin Arseni 1742 2049 1955 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Maris Korstin
2020-08-07 23:59:34
34.AÕim Mikk Kaarel 1555 1651 1566 M 2009 Tartu Kalev 180614 Andres Karba
2020-08-13 17:20:36
35.APadari Tuudur Jakob 1706 1736 1603 M 2006 Rae Huvialakool 160163 Rainer Raud
2020-08-14 18:24:34
36.APallum Rasmus 1531 1663 1513 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rainer Raud
2020-08-14 18:25:26
37.APedmanson Albert 1945 2089 1953 M 2007 Tartu Kalev 130734 Andres Karba
2020-08-13 17:20:12
38.APoleštšuk Arseni 1359 1382 1524 M 2008 MK Areng 160705 Monika Tsõganova
2020-08-13 21:32:14
39.APoluektova Arina 1552 1696 1655 N 2006 Narva SK Maletäht 140407 Maris Korstin
2020-08-08 00:00:37
40.APool Linda Maria 1484 1493 1559 N 2007 Tartu Kalev 141126 Andres Karba
2020-08-13 17:20:51
41.APritulina Nadezda 1296 1482 1390 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2020-08-13 18:28:13
42.AProtassova Evelina 1165 1265 1238 N 2011 Narva SK Maletäht 171217 Maris Korstin
2020-08-13 10:02:53
43.APunning Andero 1003 1186 1177 M 2010 Tartu Kalev 180720 Andres Karba
2020-08-13 17:22:53
44.AReinsalu Timur 1149 1292 1248 M 2010 MK Areng 170541 Monika Tsõganova
2020-08-12 15:54:28
45.ARodin Robert 1541 1638 1626 M 2007 Narva SK Maletäht 150261 Maris Korstin
2020-08-07 23:59:56
46.ARodina Alisa 1265 1214 1237 N 2010 Narva SK Maletäht 170590 Maris Korstin
2020-08-13 10:02:26
47.ASchneider Uku 1500 1669 1619 M 2007 Tallinna MK 150506 Maris Korstin
2020-08-14 20:42:27
48.ASizov Lev 1470 1634 1519 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2020-08-13 18:28:13
49.ASnitsarenko Igor 1762 1887 1823 M 2007 Vabaettur 150623 Natalia Glušakova
2020-08-12 13:43:11
50.ATomson Mihkel 1800 1841 1811 M 2006 Tartu Kalev 160614 Andres Karba
2020-08-13 17:20:21
51.ATorkin Edward 0 0 0 M 2010 MK Kaksikodad 180762 Rainer Raud
2020-08-14 21:23:18
52.AVahtras Elisabeth 1000 1142 1093 N 2006 Rae Huvialakool 170803 Rainer Raud
2020-08-14 18:23:44
53.AVija Mattias 1254 1375 1328 M 2009 Tartu Kalev 180717 Andres Karba
2020-08-13 17:22:04
54.AŠadrina Eva 1569 1632 1551 N 2008 Tallinna MK 160153 Maris Korstin
2020-08-14 20:40:19
55.AŠilkin Maksim 1220 1246 1269 M 2009 Narva SK Maletäht 161233 Maris Korstin
2020-08-13 10:02:00
56.AŠnurov Daniil 1828 1979 1789 M 2006 Vabaettur 160433 Natalia Glušakova
2020-08-12 13:43:35