Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Rae Spordikooli lahtised MV males 2020   ( id=714 )
29. august 2020 (kell 11:00) - 29. august 2020 (kell 16:00)
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Jüri
Rae Kultuurikeskus (Aruküla tee 9, Jüri). https://goo.gl/maps/Qy4BchJ1TJpi66tW8
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
26. august 2020, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Rae Spordikool
KontaktKONTAKT
ee.khv@laniit
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (09. juuli 2020 )
Muutis: Tarmo Tuul  (12. juuli 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit mõlemale vastasele
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Tasuta
Kohapeal registreerimine 10.00 - 10.45. --- A-turniir 2012 ja hiljem sündinud; B-turniir 2006 ja hiljem sündinud; C-turniir 2002 ja hiljem sündinud mängijad. --- Iga vanuserühma kolme parimat võistlejat autasustatakse karika ja diplomiga. B- turniiril on eriauhinnad sünniaastatega 2010 ning 2008 ja noorematele ning C- turniiril eriauhinnad sünniaastaga 2004 ja noorematele mängijatele.
56660180 (Tiina Raud)
23
Kokku
3
Grupp A
16
Grupp B
4
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAndrijevskis Denis 0 0 0 M 2013 - - - 181184 Denis Andrijevskis
2020-08-13 22:04:08
2.AKais Kristofer 0 0 0 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2020-08-11 21:33:02
3.AKrivenko Jaromir 1049 1047 1111 M 2013 MK Areng 180714 Jaromir Krivenko
2020-08-11 00:03:37
4.BDanilina Diana 1395 1443 1529 N 2006 SK Valge Ratsu 140417 Svetlana Pritulina
2020-08-13 18:30:38
5.BIvanov Jaroslav 1142 1117 1111 M 2010 SK Valge Ratsu 171101 Svetlana Pritulina
2020-08-13 18:30:38
6.BKaris Fredi 1315 1550 1525 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2020-08-06 17:27:03
7.BKasiukevic Denis 0 0 0 M 2010 SK Valge Ratsu 181173 Svetlana Pritulina
2020-08-13 18:30:38
8.BKruusiauk Uma Maria 0 0 0 N 2011 - - - 180927 Tarmo Tuul
2020-08-11 07:54:05
9.BKärner Kert 1179 1265 1342 M 2007 Tallinna Nõmme Huvikool 180526 Kert Kärner
2020-08-12 23:21:43
10.BMaksimov Nikita 0 0 0 M 2009 SK Valge Ratsu 181128 Svetlana Pritulina
2020-08-13 18:30:38
11.BPadari Tuudur Jakob 1706 1754 1603 M 2006 Rae Huvialakool 160163 Tiina Raud
2020-08-11 22:21:56
12.BPallum Rasmus 1545 1637 1513 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Tiina Raud
2020-08-11 22:22:36
13.BPritulina Nadezda 1296 1432 1366 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2020-08-13 18:30:38
14.BPunning Andero 1030 1129 1077 M 2010 Tartu Kalev 180720 Andero Punning
2020-08-03 14:04:00
15.BRajandu Aaron 1432 1391 1255 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Aaron Rajandu
2020-08-14 17:19:20
16.BRoots Lem-Leonhard 1305 1348 1431 M 2007 Rae Huvialakool 160106 Tiina Raud
2020-08-11 22:23:01
17.BRüdiger Maria Helena 1185 1198 1151 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Maria Helena Rüdiger
2020-07-30 12:12:02
18.BSizov Lev 1470 1592 1519 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2020-08-13 18:30:38
19.BVahtras Elisabeth 1000 1119 1093 N 2006 Rae Huvialakool 170803 Rainer Raud
2020-08-14 20:14:31
20.CJürjo Holger 1619 1609 1593 M 2004 MK Areng 180956 Holger Jürjo
2020-08-13 14:04:24
21.CKull Tormi 1830 1867 1736 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Tiina Raud
2020-08-11 22:21:09
22.CLainevool Mirko 1554 1735 1597 M 2003 Rae Huvialakool 160102 Tiina Raud
2020-08-11 22:21:42
23.CMöldre Allar-Joel 1293 1383 1393 M 2005 Tallinna Reaalkool 181016 Allar-Joel Möldre
2020-08-15 20:28:02