Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Paul Kerese mälestusfestival 2020 - VÄLKTURNIIR (est-eng)   ( id=712 )
02. august 2020 (kell 10:45) - 02. august 2020 (kell 17:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Pärnu Keskraamatukogu
Akadeemia 3, Pärnu
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
28. juuli 2020, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Pärnu Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@stemehel.ikie
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (08. juuli 2020 )
Muutis: Hendrik Olde  (09. juuli 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
välkmale
Ajakontroll on 3 minutit + 2 sekundit igale käigule mõlemale mängijale
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
10 € täiskasvanud võistleja kohta. Noored (sa. 2002 ja hiljem), veteranid (sa. 1960 ja varem) ja Pärnumaa maletajad tasuvad osavõtutasu 5 €. Osavõtumaksust on vabastatud GM/WGM tiitliga mängijad, kes on registreerunud hiljemalt 28. juulil.
Mängitakse šveitsi süsteemis 11 vooru ühtses grupis.Võistluste auhinnafond kokku on 500€, sh I koht 100€.
Eiki Lehemets (tel 55663688)
67
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAga Rihard 2015 2100 2066 M 2004 Narva SK Maletäht 110726 Rihard Aga
2020-07-16 09:58:13
2.AAgafonov Yuri Dr 1993 2093 2093 M 1956 - - - 181243 Eiki Lehemets
2020-07-14 09:28:56
3.ABarkaševa Sofia 1691 1774 1591 N 2008 Malekool 64 150609 Sofia Barkaševa
2020-07-26 17:01:03
4.ABaškite Viktoria 2218 2113 2180 N 1985 Vabaettur WIM 030537 Viktoria Baškite
2020-07-09 14:29:19
5.ABitkova Elizavetta 1598 1749 1736 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Sergey Titov
2020-07-22 07:12:14
6.ABlokhin Sofia 2008 2044 1937 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Aleksander Dusman
2020-07-24 10:39:32
7.AChukavin Kirill 2344 2475 2382 M 2002 Tallinna MK FM 080381 Kirill Chukavin
2020-07-27 10:32:03
8.ADubrovin Robert 2218 2327 2302 M 1986 MK Kuningas mk 030046 Robert Dubrovin
2020-07-20 19:14:42
9.ADudakov Andrei 1455 1534 1480 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2020-07-26 22:50:16
10.ADunajev Nikolai 1745 1878 1842 M 1935 Maleklubi Lootus 050723 Sergey Titov
2020-07-22 07:11:26
11.AGarber Vjatšeslav 2102 2096 2060 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Eiki Lehemets
2020-07-28 13:09:25
12.AHansson Markus 1858 1883 1919 M 2001 Pärnu Spordikool 110505 Eiki Lehemets
2020-07-23 19:19:59
13.AHeinmets Tõnu 2040 2138 2058 M 1991 Pärnumaa MK 040061 Tõnu Heinmets
2020-07-14 18:20:34
14.AJaksin Aleksandr 1610 1629 1606 M 1948 Maleklubi Lootus 120714 Sergey Titov
2020-07-22 07:12:39
15.AJürjo Holger 1619 1609 1593 M 2004 MK Areng 180956 Holger Jürjo
2020-07-22 19:43:20
16.AKais Kaarel 1397 1532 1603 M 1974 Harjumaa 170526 Kaarel Kais
2020-07-23 14:07:05
17.AKivioja Endel 2242 2253 2253 M 1941 Pärnumaa mk 050708 Eiki Lehemets
2020-07-26 18:12:08
18.AKostrov Anatoli 1962 2048 2048 M 1941 Pärnumaa mks 030169 Eiki Lehemets
2020-07-23 21:13:03
19.AKukk Raul 2185 2239 2239 M 1964 Pärnumaa mk 030182 Eiki Lehemets
2020-07-17 18:24:32
20.AKuzmina Oleksandra 1231 1363 1187 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2020-07-26 23:05:52
21.AKušnir Roman 1821 1922 1869 M 1983 - - - 030192 Roman Kušnir
2020-07-11 18:32:58
22.AKöösel Hans Georg 1571 1613 1621 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Eiki Lehemets
2020-07-14 22:34:43
23.ALehes Erik Johannes 1367 1645 1660 M 2007 Tartu Kalev 150603 Eiki Lehemets
2020-07-28 22:15:17
24.ALehes Ott Oskar 1182 1414 1375 M 2010 Tartu Kalev 161210 Eiki Lehemets
2020-07-28 22:15:17
25.ALillend Fredi 1143 1268 1108 M 2008 Tallinna MK 180770 Hendrik Olde
2020-07-17 14:01:13
26.ALinroos Monika 1563 1580 1540 N 1944 Pärnumaa MK 030574 Eiki Lehemets
2020-07-14 22:28:20
27.AMedar Marti 2049 2147 2307 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2020-07-19 15:17:51
28.AMikko Rondo 1761 2031 2032 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Eiki Lehemets
2020-07-20 10:24:22
29.ANikitin Arseni 1702 2016 1972 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Arseni Nikitin
2020-07-18 12:06:07
30.AOrgse Karl Kristofer 1886 1997 1952 M 2003 MK Kaksikodad 120701 Karl Kristofer Orgse
2020-07-25 20:23:38
31.APaabo Priit 1826 1931 2001 M 1968 - - - 110304 Hendrik Olde
2020-07-28 17:07:32
32.APedoson Georg Aleksander 2191 2352 2266 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Rainer Raud
2020-07-28 16:19:00
33.APõldoja Ants 1902 1836 1882 M 1959 Keila MK 030330 Eiki Lehemets
2020-07-24 19:10:15
34.APoltan Jüri 1922 1911 1888 M 1954 Pärnumaa 030318 Eiki Lehemets
2020-07-22 10:43:48
35.APritulina Nadezda 1296 1432 1366 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2020-07-20 10:33:13
36.APritulina Svetlana 2023 1988 1848 N 1971 SK Valge Ratsu mk 030596 Svetlana Pritulina
2020-07-20 10:33:13
37.ARaag Ardi 1955 1951 1819 M 2004 MK Kaksikodad 150202 Ardi Raag
2020-07-20 11:18:31
38.ARebane Romet 1322 1452 1309 M 2006 Pärnu Spordikool 160411 Eiki Lehemets
2020-07-14 22:29:47
39.AReiland Indrek 1689 1778 1712 M 1984 - - - 180119 Indrek Reiland
2020-07-17 14:07:51
40.AReinson Jüri 1566 1633 1633 M 1948 - - - 110333 Eiki Lehemets
2020-07-17 18:25:06
41.ARikas Artur 1771 1787 1792 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Artur Rikas
2020-07-25 21:40:57
42.ARosental Urmas 1716 1778 1693 M 1969 - - - 161236 Urmas Rosental
2020-07-26 21:15:24
43.ARõtšagov Anton 1475 1571 1574 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2020-07-26 13:22:20
44.ARõtšagov Nikita 2054 2045 1987 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2020-07-26 13:22:04
45.ARuus Rein 2004 2003 1939 M 1955 T. Truusi MKK 030355 Rein Ruus
2020-07-27 08:33:22
46.ASirp Karl Aleksander 1971 2135 2140 M 1999 Tartu Kalev 070701 Karl Aleksander Sirp
2020-07-11 21:36:32
47.ASmirnov Aleksander 1346 1331 1331 M 1995 Maleklubi Lootus 051006 Sergey Titov
2020-07-22 07:11:52
48.ASmirnov Dmitri 1351 1544 1562 M 1977 Maleklubi Lootus 160142 Sergey Titov
2020-07-22 07:11:52
49.ASmirnova Jekaterina 1661 1710 1628 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2020-07-22 07:11:52
50.ASnitsarenko Igor 1766 1860 1812 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2020-07-26 10:35:01
51.ASnitsarenko Ilja 1417 1458 1347 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2020-07-26 10:35:01
52.ASooväli Markus 1329 1503 1487 M 2006 Pärnu Spordikool 151000 Eiki Lehemets
2020-07-14 22:30:06
53.ASopp Aivar 2190 2202 2202 M 1965 Pärnumaa mk 030402 Eiki Lehemets
2020-07-24 09:54:15
54.ATarakanov Oleg 2127 2085 2083 M 1953 Kadrioru MK mk 030450 Eiki Lehemets
2020-07-28 13:09:57
55.ATiik Harry 1559 1463 1463 M 1942 - - - 120803 Eiki Lehemets
2020-07-17 18:24:48
56.ATimošin Andrei 2171 2167 2283 M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 110122 Andrei Timošin
2020-07-27 18:40:58
57.ATitov Sergey 1590 1713 1622 M 1969 Maleklubi Lootus 101000 Sergey Titov
2020-07-22 07:11:09
58.ATõnisson Trent Asso 1710 1883 1735 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2020-07-26 21:41:38
59.AUibokant Karl Oskar 1792 1752 1715 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2020-07-27 22:43:01
60.AUibokant Mathias Robert 2082 2137 2082 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2020-07-27 22:42:07
61.AUrbel Aavo 1595 1661 1661 M 1960 - - - 101004 Eiki Lehemets
2020-07-17 18:24:40
62.AUurits Karel 1878 1803 1763 M 1970 Saue MK 071202 Karel Uurits
2020-07-27 19:53:01
63.AVerhni Vladimir 1784 1929 1871 M 1957 - - - 160137 Eiki Lehemets
2020-07-27 08:38:47
64.AVolodin Aleksander 2466 2529 2465 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Aleksander Volodin
2020-07-21 15:52:20
65.AŠadrina Eva 1577 1641 1619 N 2008 Tallinna MK 160153 Hendrik Olde
2020-07-24 10:19:12
66.AŠiškov Andrei 2400 2374 2308 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2020-07-27 11:17:40
67.AŠvõrjov Igor 2362 2352 2391 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2020-07-19 13:38:08