Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Paul Kerese mälestusfestival 2020 - KIIRTURNIIR (est-eng)   ( id=711 )
01. august 2020 (kell 10:45) - 01. august 2020 (kell 17:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Pärnu Keskraamatukogu
Akadeemia 3, Pärnu
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
27. juuli 2020, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Pärnu Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@stemehel.ikie
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (08. juuli 2020 )
Muutis: Hendrik Olde  (09. juuli 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
Ajakontroll on 15 minutit +3 sekundit igale käigule mõlemale mängijale
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
10 € täiskasvanud võistleja kohta. Noored (sa. 2002 ja hiljem), veteranid (sa. 1960 ja varem) ja Pärnumaa maletajad tasuvad osavõtutasu 7 €. Osavõtumaksust on vabastatud GM/WGM tiitliga mängijad, kes on registreerunud hiljemalt 27. juulil.
Mängitakse šveitsi süsteemis 7 vooru ühtses grupis.Võistluste auhinnafond kokku on 1000€, sh I koht 200€.
Eiki Lehemets (tel 55663688)
89
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAga Rihard 2021 2107 2065 M 2004 Narva SK Maletäht 110726 Rihard Aga
2020-07-16 09:56:48
2.AAgafonov Yuri Dr 1993 2099 2120 M 1956 Läti 181243 Eiki Lehemets
2020-07-14 09:27:29
3.AAllmaa Richard Oliver 0 0 0 M 2011 Pärnu Spordikool 180993 Hendrik Olde
2020-07-28 16:35:28
4.ABarkaševa Sofia 1759 1815 1738 N 2008 Malekool 64 150609 Sofia Barkaševa
2020-07-26 17:01:41
5.ABaškite Viktoria 2140 2076 2117 N 1985 Vabaettur WIM 030537 Viktoria Baškite
2020-07-09 14:28:31
6.ABitkova Elizavetta 1598 1730 1698 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Sergey Titov
2020-07-22 07:07:10
7.ABlokhin Sofia 2023 2060 1933 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Aleksander Dusman
2020-07-23 15:59:37
8.ACherentsov Mikhail 1335 1536 1438 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2020-07-24 10:40:25
9.AChukavin Kirill 2377 2496 2395 M 2002 Tallinna MK FM 080381 Kirill Chukavin
2020-07-27 10:31:25
10.ADubrovin Robert 2224 2378 2333 M 1986 MK Kuningas mk 030046 Robert Dubrovin
2020-07-20 19:14:28
11.ADudakov Andrei 1455 1604 1503 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2020-07-26 22:47:53
12.ADunajev Nikolai 1745 1864 1799 M 1935 Maleklubi Lootus 050723 Sergey Titov
2020-07-22 07:06:08
13.AEinmann Anette 1182 1315 1176 N 2006 Pärnumaa MK 161266 Eiki Lehemets
2020-07-14 22:31:43
14.AFadeev Justin 1242 1242 1342 M 2013 Kadrioru MK 181229 Roman Jezov
2020-07-23 10:15:14
15.AGarber Vjatšeslav 2093 2093 2086 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Eiki Lehemets
2020-07-27 10:43:28
16.AHaapsal Maria Ioanna 1579 1589 1446 N 2009 Tallinna MK 170577 Hendrik Olde
2020-07-25 19:27:48
17.AHansson Markus 1858 1908 1893 M 2001 Pärnu Spordikool 110505 Eiki Lehemets
2020-07-23 19:19:05
18.AHeinmets Tõnu 2040 2138 2070 M 1991 Pärnumaa MK 040061 Tõnu Heinmets
2020-07-14 18:21:00
19.AJaksin Aleksandr 1610 1593 1577 M 1948 Maleklubi Lootus 120714 Sergey Titov
2020-07-22 07:06:34
20.AJezov Roman 2318 2327 2381 M 1990 Kadrioru MK FM 030101 Roman Jezov
2020-07-12 22:54:19
21.AJürjo Holger 1619 1609 1593 M 2004 MK Areng 180956 Holger Jürjo
2020-07-22 19:43:08
22.AJärveots Mihkel 1548 1634 1608 M 1992 - - - 040157 Mihkel Järveots
2020-07-12 22:35:46
23.AKivioja Endel 2242 2238 2253 M 1941 Pärnumaa mk 050708 Eiki Lehemets
2020-07-26 18:10:15
24.AKojus Lukas 0 0 0 M 2013 Pärnu Spordikool u-21678 Hendrik Olde
2020-07-28 16:36:59
25.AKokk Karl Mattias 1737 1821 1674 M 2007 Tallinna MK 160709 Hendrik Olde
2020-07-25 19:30:20
26.AKostrov Anatoli 1962 2048 2048 M 1941 Pärnumaa mks 030169 Eiki Lehemets
2020-07-23 21:12:35
27.AKruusiauk Heda 1819 1738 1706 N 1949 T. Truusi MKK mk 030561 Heda Kruusiauk
2020-07-11 14:50:21
28.AKukk Raul 2185 2239 2239 M 1964 Pärnumaa mk 030182 Eiki Lehemets
2020-07-17 18:23:28
29.AKull Tormi 1842 1930 1736 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Hendrik Olde
2020-07-28 16:35:46
30.AKuzmina Oleksandra 1231 1283 1199 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2020-07-26 23:04:11
31.AKušnir Roman 1821 1920 1869 M 1983 - - - 030192 Roman Kušnir
2020-07-09 08:48:06
32.AKärner Kert 1179 1318 1342 M 2007 Tallinna Nõmme Huvikool 180526 Hendrik Olde
2020-07-28 16:37:15
33.AKöösel Hans Georg 1571 1644 1618 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Eiki Lehemets
2020-07-14 22:34:08
34.ALeede Gutnar 1709 1843 1737 M 1994 Rakvere MK 151002 Gutnar Leede
2020-07-19 10:11:05
35.ALevchenko Marina 1608 1779 1690 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2020-07-17 22:22:59
36.ALillend Fredi 1143 1287 1116 M 2008 Tallinna MK 180770 Hendrik Olde
2020-07-17 14:00:40
37.ALinroos Monika 1563 1553 1540 N 1944 Pärnumaa MK 030574 Eiki Lehemets
2020-07-14 22:26:27
38.ALuik Elo-Mirtel 1036 1220 1025 N 2010 MK Kaksikodad 170813 Hendrik Olde
2020-07-25 19:30:55
39.ALuik Ott-Robert 1501 1658 1702 M 2006 Tallinna MK 130328 Hendrik Olde
2020-07-25 19:30:55
40.AMedar Marti 2049 2230 2236 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2020-07-19 15:17:38
41.AMikko Rondo 1761 2038 2033 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Eiki Lehemets
2020-07-20 10:23:34
42.ANikitin Arseni 1742 2049 1955 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Arseni Nikitin
2020-07-18 12:05:28
43.AOlde Karl Erik 1904 1979 1898 M 2005 Tallinna MK 120608 Hendrik Olde
2020-07-25 19:28:23
44.APaabo Priit 1826 1921 1960 M 1968 - - - 110304 Hendrik Olde
2020-07-28 17:07:15
45.APallum Rasmus 1531 1663 1513 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Hendrik Olde
2020-07-28 15:11:52
46.APoltan Jüri 1922 1892 1888 M 1954 Pärnumaa 030318 Eiki Lehemets
2020-07-22 10:43:23
47.APritulina Nadezda 1296 1482 1390 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2020-07-25 11:01:04
48.APritulina Svetlana 2023 1931 1828 N 1971 SK Valge Ratsu WCM 030596 Svetlana Pritulina
2020-07-25 11:01:04
49.ARaag Ardi 1955 2009 1813 M 2004 MK Kaksikodad 150202 Ardi Raag
2020-07-20 11:18:08
50.ARebane Romet 1322 1379 1316 M 2006 Pärnu Spordikool 160411 Eiki Lehemets
2020-07-14 22:31:14
51.AReiland Indrek 1689 1792 1765 M 1984 - - - 180119 Indrek Reiland
2020-07-17 14:06:55
52.AReinson Jüri 1566 1619 1570 M 1948 - - - 110333 Eiki Lehemets
2020-07-17 18:23:40
53.ARikas Artur 1811 1819 1835 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Artur Rikas
2020-07-25 21:26:51
54.ARosental Urmas 1716 1764 1682 M 1969 - - - 161236 Urmas Rosental
2020-07-22 13:44:41
55.ARõtšagov Anton 1475 1673 1648 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2020-07-26 13:21:20
56.ARõtšagov Nikita 2054 2074 1974 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2020-07-26 13:21:02
57.ARuus Rein 2004 1961 1923 M 1955 T. Truusi MKK 030355 Rein Ruus
2020-07-27 08:35:39
58.ASchneider Uku 1500 1669 1619 M 2007 Tallinna MK 150506 Hendrik Olde
2020-07-25 19:27:39
59.ASeeman Tarvo 2386 2437 2388 M 1969 Pühajärve MK IM 030371 Tarvo Seeman
2020-07-15 21:05:14
60.ASepandi Jaak 1687 1675 1757 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2020-07-17 15:54:01
61.AShumakov Andrei 1559 1661 1659 M 1982 - - - 181245 Eiki Lehemets
2020-07-22 19:49:01
62.ASmirnov Aleksander 1346 1334 1344 M 1995 Maleklubi Lootus 051006 Sergey Titov
2020-07-22 07:08:08
63.ASmirnov Dmitri 1351 1564 1472 M 1977 Maleklubi Lootus 160142 Sergey Titov
2020-07-22 07:08:08
64.ASmirnova Jekaterina 1661 1707 1644 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2020-07-22 07:07:43
65.ASnitsarenko Igor 1762 1887 1823 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2020-07-26 10:33:33
66.ASnitsarenko Ilja 1417 1447 1392 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2020-07-26 10:33:33
67.ASooväli Markus 1329 1449 1498 M 2006 Pärnu Spordikool 151000 Eiki Lehemets
2020-07-14 22:30:59
68.ASopp Aivar 2190 2176 2144 M 1965 Pärnumaa mk 030402 Eiki Lehemets
2020-07-24 09:53:49
69.ATagobert Elisabeth 1171 1307 1406 N 2007 Pärnu Spordikool 180306 Eiki Lehemets
2020-07-14 22:31:27
70.ATarakanov Oleg 2127 2085 2083 M 1953 Kadrioru MK mk 030450 Eiki Lehemets
2020-07-27 10:43:05
71.ATiik Harry 1559 1447 1463 M 1942 - - - 120803 Eiki Lehemets
2020-07-17 18:23:17
72.ATimošin Andrei 2176 2205 2278 M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 110122 Andrei Timošin
2020-07-27 18:40:28
73.ATitov Sergey 1590 1699 1614 M 1969 Maleklubi Lootus 101000 Sergey Titov
2020-07-22 07:06:51
74.ATõnisson Trent Asso 1767 1862 1806 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2020-07-23 10:57:16
75.ATorkin Albert 0 0 0 M 2012 MK Kaksikodad 181192 Hendrik Olde
2020-07-28 16:33:29
76.ATsõganova Monika 2081 2071 2078 N 1969 MK Areng WIM 030620 Monika Tsõganova
2020-07-09 12:30:48
77.AUibokant Karl Oskar 1792 1756 1715 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2020-07-27 22:42:44
78.AUibokant Mathias Robert 2082 2145 2082 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2020-07-27 22:41:33
79.AUrbel Aavo 1595 1643 1596 M 1960 - - - 101004 Eiki Lehemets
2020-07-17 18:23:51
80.AUrgas Jaan 1675 1755 1803 M 1972 Kose Male-kabeklubi 051120 Jaan Urgas
2020-07-23 02:50:54
81.AUurits Karel 1878 1825 1776 M 1970 Saue MK 071202 Karel Uurits
2020-07-27 19:52:18
82.AVaar Mart 0 0 0 M 2012 Pärnu Spordikool u-21675 Hendrik Olde
2020-07-28 16:34:52
83.AVerhni Vladimir 1796 1916 1905 M 1957 - - - 160137 Eiki Lehemets
2020-07-27 08:37:39
84.AViik Juhan 1985 1943 1943 M 1990 Surju valla SK 030513 Eiki Lehemets
2020-07-21 11:44:13
85.AVolodin Aleksander 2444 2499 2509 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Aleksander Volodin
2020-07-21 15:52:11
86.AŠadrina Eva 1569 1632 1551 N 2008 Tallinna MK 160153 Hendrik Olde
2020-07-24 10:18:25
87.AŠiškov Andrei 2405 2382 2340 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2020-07-27 11:16:59
88.AŠnurov Daniil 1828 1979 1789 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2020-07-27 20:21:45
89.AŠvõrjov Igor 2362 2295 2384 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2020-07-19 13:37:03