Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Paul Kerese mälestusfestival 2020 - Noorte rahvusvaheline turniir (est/eng)   ( id=710 )
27. juuli 2020 (kell 15:30) - 31. juuli 2020 (kell 15:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Pärnu, Resort Hotel & Spa konverentsikeskus
https://www.spaestonia.ee
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
22. juuli 2020, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi ja Pärnu Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (08. juuli 2020 )
Muutis: Hendrik Olde  (09. juuli 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
Mõtlemisaeg on 1 tund 40-le käigule mõlemale vastasele ja 15 minutit partii lõpuni + 30 sekundit iga käigu sooritamiseks (alates 1. käigust).
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Osavõtutasu on 20€. Kui võistleja registreerub ja/või tasub osavõtutasu pärast 22. juulit (sh sularahas võistluspaigas), lisandub osavõtutasule 10€.
Turniiril võivad osaleda kõik noored sünniaastaga 2002 ja nooremad, kelle FIDE tavamale reiting 1.07.2020 seisuga on alla 2200. Mängitakse šveitsi süsteemis 7 vooru. Võistluste auhinnafond kokku on 1000 eurot. NB! Võistlejatel on võimalus (piiratud arv kohti) osaleda festivali ajal toimuvas Tallinna MK treeninglaagris, mille hinnaks on 185€ ja mis sisaldab majutust Pärnu Rannastaadioni hostelis ning toitlustust (3x päevas) 27.07 (a. lõunasöök) kuni 1.08 (hommikusöök).
36
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAga Rihard 2015 2100 2066 M 2004 Narva SK Maletäht 110726 Rihard Aga
2020-07-16 09:57:50
2.AAndrijaškin Deniss 2031 2086 2003 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Hendrik Olde
2020-07-13 13:56:37
3.ABalder Ian Gregor 1382 1448 1400 M 2005 Tallinna MK 181012 Hendrik Olde
2020-07-13 13:53:33
4.ABlokhin Sofia 2008 2044 1937 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Hendrik Olde
2020-07-23 16:57:17
5.ADudakov Andrei 1455 1534 1480 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Hendrik Olde
2020-07-23 15:03:41
6.AEinmann Anette 1182 1286 1187 N 2006 Pärnumaa MK 161266 Eiki Lehemets
2020-07-14 22:37:33
7.AFadeev Justin 0 0 0 M 2013 Kadrioru MK 181229 Roman Jezov
2020-07-13 19:27:16
8.AGolsta Madara 1853 1853 1853 N 2003 u-21295 Hendrik Olde
2020-07-15 22:32:30
9.AHaapsal Maria Ioanna 1561 1590 1446 N 2009 Tallinna MK 170577 Hendrik Olde
2020-07-13 13:53:54
10.AJazdanovs Aleksandrs 2183 2183 2183 M 2003 u-21271 Hendrik Olde
2020-07-15 11:04:34
11.AJürjo Holger 1619 1609 1593 M 2004 MK Areng 180956 Holger Jürjo
2020-07-13 19:57:49
12.AKaris Fredi 1315 1550 1525 M 2009 Tartu Kalev 160604 Hendrik Olde
2020-07-13 13:57:36
13.AKokk Karl Mattias 1737 1818 1674 M 2007 Tallinna MK 160709 Hendrik Olde
2020-07-13 13:54:20
14.AKull Tormi 1830 1867 1736 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Hendrik Olde
2020-07-13 13:55:14
15.AKuzmina Oleksandra 1231 1363 1187 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Hendrik Olde
2020-07-25 12:57:39
16.AKöösel Hans Georg 1571 1613 1621 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Eiki Lehemets
2020-07-14 22:35:41
17.ALehes Erik Johannes 1367 1645 1660 M 2007 Tartu Kalev 150603 Erik Johannes Lehes
2020-07-20 13:39:56
18.ALuik Elo-Mirtel 1036 1154 1025 N 2010 MK Kaksikodad 170813 Hendrik Olde
2020-07-13 13:53:17
19.ALuik Ott-Robert 1501 1679 1702 M 2006 Tallinna MK 130328 Hendrik Olde
2020-07-13 13:53:17
20.AMeidra Markus Harald 1000 1018 1018 M 2009 Rae Huvialakool 181181 Hendrik Olde
2020-07-13 13:58:17
21.AMierina Lauma 1147 1147 1147 N 2011 u-21544 Hendrik Olde
2020-07-23 09:12:36
22.AMikko Rondo 1761 2031 2032 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Hendrik Olde
2020-07-16 12:34:29
23.ANikitin Arseni 1702 2016 1972 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Hendrik Olde
2020-07-16 12:34:15
24.AOlde Karl Erik 1904 1965 1898 M 2005 Tallinna MK 120608 Hendrik Olde
2020-07-13 13:53:08
25.APallum Rasmus 1545 1637 1513 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Hendrik Olde
2020-07-13 13:54:33
26.APedoson Georg Aleksander 2191 2352 2266 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Rainer Raud
2020-07-22 19:16:38
27.APritulina Nadezda 1296 1432 1366 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Hendrik Olde
2020-07-13 13:54:27
28.ARaag Ardi 1955 1951 1819 M 2004 MK Kaksikodad 150202 Ardi Raag
2020-07-18 18:13:47
29.ARebane Romet 1322 1452 1309 M 2006 Pärnu Spordikool 160411 Eiki Lehemets
2020-07-14 22:36:00
30.ASavicevs Arsenijs 1623 1623 1623 M 2008 u-21545 Hendrik Olde
2020-07-23 09:14:00
31.ASchneider Uku 1500 1671 1619 M 2007 Tallinna MK 150506 Hendrik Olde
2020-07-13 13:53:25
32.ASmirnova Jekaterina 1661 1710 1628 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Hendrik Olde
2020-07-25 17:52:40
33.ASooväli Markus 1329 1503 1487 M 2006 Pärnu Spordikool 151000 Eiki Lehemets
2020-07-14 22:36:12
34.ATorkin Albert 0 0 0 M 2012 MK Kaksikodad 181192 Hendrik Olde
2020-07-13 13:55:43
35.ATorkin Edward 0 0 0 M 2010 MK Kaksikodad 180762 Hendrik Olde
2020-07-13 13:55:43
36.AŠadrina Eva 1577 1641 1619 N 2008 Tallinna MK 160153 Hendrik Olde
2020-07-13 13:53:59