E T K N R L P
19. oktoober
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

Tallinna Maleklubi laste kiirturniiride sari`2017   ( id=71 )

Aeg 29. aprill 2017 (kell 10:30) - 29. aprill 2017 (kell 15:30)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

Juhend Juhend Liik Liik kiirmale
Koht Koht Paul Kerese Malemaja Ajakontroll Ajakontroll 15 minutit + 3 sekundit käigule
Võistluspaik Võistluspaik Vene tn 29, Tallinn Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 28. aprill 2017 (kell 20:00) FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud ---
Korraldaja Korraldaja Tallinna Maleklubi Info sisestaja Info sisestaja Test Kasutaja  (00. ??? 0000 )
Kontaktaadress Kontakt moc.liamg )ta( ibulkelamannillat Viimati muutis Viimati muutis Hendrik Olde  (20. aprill 2017 )
 
Osavõtumaks Osavõtutasu on 6€ (Tallinna MK liikmetele 3€)
Kontakttallinnamaleklubi (at) gmail.com Tel +3725142625
Alagrupid Turniiril on alagrupid   A   B   C   

Turniirile registreeritud mängijad ( 93 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Aus Andreas 1303 1450 1469 M 2009 Pärnu Spordikool 160649 Eiki Lehemets
2017-04-27 09:35:54
A
2. Dukov Vladimir 1424 1662 1695 M 2009 MA Vabaettur 161230 Vladimir Dukov
2017-04-24 17:46:50
A
3. Ehala Raido       M 2009 Lahmuse Kool 170530 Hendrik Olde
2017-04-25 17:51:23
A
4. Haapsal Maria Ioanna       N 2009 Eesti MAK u-1516 Margit Brokko
2017-04-28 18:56:22
A
5. Karba Karoliina       N 2010 Tartu Kalev u-1519 Andres Karba
2017-04-28 19:05:02
A
6. Karba Kertu 1172 1248 1218 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2017-04-26 11:24:05
A
7. Karis Fredi 1411 1621 1563 M 2009 Tartu Kalev 160604 Andres Karba
2017-04-26 11:26:58
A
8. Köösel Hans Georg 1419 1625 1641 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Eiki Lehemets
2017-04-27 09:34:47
A
9. Laanemets Loit   1150 1150 M 2009 SK Reval-Sport 170203 Ervin Liebert
2017-04-27 11:29:15
A
10. Lehes Ott Oskar 1169 1385 1385 M 2010 Tartu Kalev 161210 Andres Karba
2017-04-26 11:24:22
A
11. Martirosian Tigran 1474 1565 1603 M 2010 Tartu Kalev 160131 Andres Karba
2017-04-26 11:26:31
A
12. Mertins Ostap 1419 1718 1705 M 2009 Tallinna MK 170220 Aleksander Dusman
2017-04-26 22:48:34
A
13. Molotov Iko       M 2010 Tallinna MK 170528 Hendrik Olde
2017-04-25 17:49:31
A
14. Mäesalu Oliver 1490 1692 1648 M 2009 Tartu Kalev 150600 Andres Karba
2017-04-26 11:26:41
A
15. Orlova Sofiya 1192 1576 1591 N 2010 Tallinna MK 170202 Aleksander Dusman
2017-04-27 21:56:57
A
16. Pritulina Nadezda 1313 1490 1406 N 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 160653 Svetlana Pritulina
2017-04-22 11:54:46
A
17. Reinsalu Timur   1273 1291 M 2010 MK Areng 170541 Hendrik Olde
2017-04-27 11:41:46
A
18. Snitsarenko Ilja 1336 1468 1458 M 2010 MA Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2017-04-27 08:48:10
A

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Barkaševa Sofia 1628 1720 1706 N 2008 Malekool 64 150609 Mihhail Rõtšagov
2017-04-27 15:11:48
B
2. Dudakov Andrei 1406 1611 1613 M 2008 MA Vabaettur 160647 Rainer Raud
2017-04-25 17:20:39
B
3. Jõgi Henry 1484 1618 1605 M 2007 MK Areng 150249 Monika Tsõganova
2017-04-24 17:30:35
B
4. Kaldmaa Janis 1590 1610 1639 M 2008 Tartu Kalev 130736 Andres Karba
2017-04-26 11:25:10
B
5. Kivi Akira 1447 1653 1657 M 2008 Nõmme Noortemaja 141223 Rainer Raud
2017-04-27 11:18:05
B
6. Kokk Karl Mattias 1611 1689 1670 M 2007 Tartu Kalev 160709 Andres Karba
2017-04-21 22:00:37
B
7. Lehes Erik Johannes 1542 1598 1598 M 2007 Tartu Kalev 150603 Andres Karba
2017-04-26 11:24:22
B
8. Liiv Karmen 1330 1400 1417 N 2008 Tallinna MK 160161 Daimar Liiv
2017-04-27 19:10:19
B
9. Linberg Karl Martin 1001 1110 1119 M 2008 Rae Huvikool 161226 Tiina Raud
2017-04-28 14:29:03
B
10. Maapalu Ralf 1428 1572 1590 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ervin Liebert
2017-04-27 11:30:36
B
11. Mihhailov Artur 1621 1688 1712 M 2007 MA Vabaettur 140736 Artur Mihhailov
2017-04-26 15:52:10
B
12. Mikko Rondo 1643 1862 1848 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Eiki Lehemets
2017-04-27 09:35:31
B
13. Molotov Ian 1347 1577 1598 M 2008 Tallinna MK 160641 Hendrik Olde
2017-04-25 17:49:31
B
14. Möller Mihkel       M Eesti MAK u-1518 Margit Brokko
2017-04-28 18:57:32
B
15. Õigus Kristjan   1577 1577 M 2007 Tallinna MK 160741 Kristjan Õigus
2017-04-26 10:19:04
B
16. Ott Karl Eric 1350 1554 1553 M 2008 Tartu Kalev 160610 Andres Karba
2017-04-26 11:26:02
B
17. Pallum Rasmus   1594 1606 M 2008 Rae Huvikool 161220 Tiina Raud
2017-04-26 10:26:09
B
18. Poleštšuk Arseni   1574 1554 M 2008 MK Areng 160705 Monika Tsõganova
2017-04-26 18:43:20
B
19. Pool Linda Maria 1492 1594 1590 N 2007 Tartu Kalev 141126 Andres Karba
2017-04-27 21:13:55
B
20. Pronin Arseni 1652 1767 1815 M 2007 MA Vabaettur 150314 Natalia Glušakova
2017-04-27 19:41:11
B
21. Rajangu Iiob 1200 1541 1541 M 2007 MA Vabaettur 160425 Rainer Raud
2017-04-26 14:07:15
B
22. Rannaste Marko       M 2008 Eesti MAK u-1517 Margit Brokko
2017-04-28 18:57:07
B
23. Rõtšagov Anton 1598 1747 1715 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2017-04-27 15:11:18
B
24. Schneider Uku 1411 1645 1624 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2017-04-25 09:15:37
B
25. Sizov Lev 1566 1676 1642 M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 150256 Svetlana Pritulina
2017-04-22 11:54:32
B
26. Slavinski Nikita 1590 1748 1745 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2017-04-27 11:08:25
B
27. Snitsarenko Igor 1698 1883 1846 M 2007 MA Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2017-04-27 08:48:10
B
28. Tamm Kaisa-Sophia       N 2007 MK Areng 170544 Hendrik Olde
2017-04-27 11:42:08
B
29. Treumuth Mirtel   1292 1292 N 2007 Lahmuse Kool 170531 Hendrik Olde
2017-04-25 17:55:35
B
30. Turo Ralf 1191 1565 1565 M 2007 Tallinna MK 160128 Ralf Turo
2017-04-28 19:32:40
B
31. Tšurakov Sergei 1360 1520 1559 M 2007 MA Vabaettur 140734 Natalia Glušakova
2017-04-13 15:04:21
B
32. Šadrina Eva 1624 1669 1671 N 2008 Tallinna MK 160153 Aleksander Dusman
2017-04-26 22:48:07
B

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Aedla Mariel 1533 1574 1593 N 2006 Nõmme Noortemaja 140414 Rainer Raud
2017-04-27 11:17:30
C
2. Allese Marttin   1591 1591 M 2001 Lahmuse Kool 160101 Jüri Hansen
2017-04-24 11:54:56
C
3. Blokhin Sofia 1699 1808 1812 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2017-04-26 22:47:30
C
4. Gromov Ragne 1645 1490 1490 N 2003 Pärnumaa MK 120102 Daimar Liiv
2017-04-27 19:10:45
C
5. Gross Uku 1510 1603 1603 M 2003 SK Reval-Sport 140409 Ervin Liebert
2017-04-28 12:57:04
C
6. Gutmann Christopher   1572 1572 M 2005 Rae Huvikool 170245 Tiina Raud
2017-04-26 10:26:42
C
7. Güsson Jürgen 1679 1737 1733 M 2005 Tartu Kalev 110718 Andres Karba
2017-04-26 11:26:13
C
8. Hirvi Jüri 1128 1338 1350 M 2005 MA Vabaettur 170246 Natalia Glušakova
2017-04-11 12:55:09
C
9. Hirvi Katarina 1630 1632 1628 N 2005 MA Vabaettur 150210 Natalia Glušakova
2017-04-11 12:55:09
C
10. Jõerand Jenna 1580 1603 1612 N 2004 MK Areng 120617 Monika Tsõganova
2017-04-25 12:03:37
C
11. Kaasik Jan   1463 1463 M 2001 Lahmuse Kool 160657 Jüri Hansen
2017-04-24 11:55:35
C
12. Kalju Edvard 1536 1577 1610 M 2004 MA Vabaettur 160130 Natalia Glušakova
2017-04-27 19:45:25
C
13. Kang Paul 1458 1577 1577 M 2005 Saku MK 131206 Hendrik Olde
2017-04-28 22:29:38
C
14. Kõrts Aleksander   1261 1261 M 2005 Lahmuse Kool 170532 Hendrik Olde
2017-04-27 09:29:32
C
15. Krestinov Hendri   1381 1381 M 2005 Saku MK 160431 Hendrik Olde
2017-04-28 22:29:59
C
16. Krivenko Dion 1705 1698 1680 M 2005 Malekool 64 130513 Mihhail Rõtšagov
2017-04-27 15:13:14
C
17. Laanela Joosep 1342 1611 1611 M 2005 Laagri Huvikool 131113 Tiina Raud
2017-04-28 14:38:15
C
18. Laanemets Emil 1598 1687 1640 M 2004 SK Reval-Sport 110712 Ervin Liebert
2017-04-27 11:29:47
C
19. Luik Ott-Robert 1660 1728 1692 M 2006 MA Vabaettur 130328 Rainer Raud
2017-04-25 17:19:35
C
20. Luts Jakob 1582 1617 1627 M 2006 Rae Huvikool 160109 Tiina Raud
2017-04-28 14:28:32
C
21. Morozyuk Pavel   1268 1268 M 2004 Laagri Huvikool 170205 Tiina Raud
2017-04-26 10:27:09
C
22. Naestema Joonas Aditya 1577 1720 1678 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2017-04-27 17:48:12
C
23. Nazarov Vladislav 1695 1767 1756 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Veronika Nazarova
2017-04-27 18:15:23
C
24. Nazarova Veronika 1605 1681 1650 N 2001 Maleklubi Lootus 130114 Veronika Nazarova
2017-04-27 18:15:43
C
25. Nitsiportsik Maksim 1674 1764 1796 M 2001 MA Vabaettur 090304 Natalia Glušakova
2017-04-27 19:40:52
C
26. Õismets Kevin   1203 1203 M 2006 Lahmuse Kool 170533 Hendrik Olde
2017-04-25 17:54:59
C
27. Olde Grete 1880 1991 2017 N 2002 Tallinna MK 080355 Hendrik Olde
2017-04-26 15:46:43
C
28. Olde Karl Erik 1669 1809 1802 M 2005 Tallinna MK 120608 Karl Erik Olde
2017-04-27 18:19:12
C
29. Orgse Karl Kristofer 1839 1905 1899 M 2003 MA Vabaettur 120701 Rainer Raud
2017-04-27 20:03:20
C
30. Padari Tuudur Jakob 1555 1587 1603 M 2006 Rae Huvikool 160163 Tiina Raud
2017-04-26 10:27:42
C
31. Pedoson Georg Aleksander 2110 2231 2191 M 2004 MA Vabaettur 110715 Rainer Raud
2017-04-25 17:20:06
C
32. Raag Ardi 1747 1719 1687 M 2004 SK Reval-Sport 150202 Ardi Raag
2017-04-20 10:44:23
C
33. Raudväli Anders 1376 1573 1581 M 2003 Saku MK 130104 Hendrik Olde
2017-04-28 22:29:14
C
34. Rõtšagov Nikita 1693 1822 1798 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2017-04-27 15:12:09
C
35. Sade Carolina 1609 1604 1600 N 2005 Tallinna MK 130307 Carolina Sade
2017-04-26 13:45:59
C
36. Saue Karl Elias 1456 1612 1617 M 2006 MK Areng 140416 Monika Tsõganova
2017-04-26 18:42:32
C
37. Savinov Matvei 1662 1728 1720 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2017-04-24 19:18:26
C
38. Steblevski Daniel   1200 1177 M 2006 T. Truusi MKK 170306 Hendrik Olde
2017-04-28 22:31:27
C
39. Tomson Mihkel 1558 1640 1649 M 2006 Tartu Kalev 160614 Andres Karba
2017-04-26 11:25:42
C
40. Tõnisson Trent Asso 1643 1698 1722 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2017-04-27 17:22:06
C
41. Tõnso Hannes 1613 1690 1683 M 2005 MA Vabaettur 140440 Rainer Raud
2017-04-25 17:18:59
C
42. Tõnso Liina 1877 1883 1907 N 2001 MA Vabaettur 090506 Rainer Raud
2017-04-25 17:18:59
C
43. Tähiste Marc-Joosep 1512 1656 1662 M 2003 T. Truusi MKK 130113 Marc-Joosep Tähiste
2017-04-27 15:27:04
C
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017