Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti Noortekoondise Laager 2020   ( id=709 )
03. august 2020 (kell 12:00) - 08. august 2020 (kell 09:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Madsa Spordilaager
Madsa Spordi- ja Puhkekeskus Madsa puhkeküla,, Arula, 67411 Valga maakond
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
22. juuli 2020, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit koostöös Tartu Kaleviga,
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Andres Karba  (07. juuli 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL

Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Ei arvestata
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
55 46944 Andres Karba
19
Kokku
5
Grupp A
14
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AGorkov Kirill 1308 1168 1110 M 2011 Narva SK Maletäht 180827 Roman Jezov
2020-07-10 15:30:10
2.AMartirosian Tigran 1413 1645 1517 M 2010 Tartu Kalev 160131 Tigran Martirosian
2020-07-20 11:07:02
3.AOtt Karl Eric 1384 1562 1558 M 2008 Tartu Kalev 160610 Andres Karba
2020-07-09 09:58:25
4.ARajandu Aaron 1432 1391 1255 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Aaron Rajandu
2020-07-09 23:59:39
5.ATomson Mihkel 1800 1816 1752 M 2006 Tartu Kalev 160614 Andres Karba
2020-07-28 18:56:25
6.BBalabonin Matvei 1223 1321 1340 M 2010 MK Areng 161206 Monika Tsõganova
2020-07-14 18:34:44
7.BDotsenko Maksim 1211 1338 1438 M 2010 MK Areng 160650 Andres Karba
2020-07-28 11:33:35
8.BFadeev Justin 0 0 0 M 2013 Kadrioru MK 181229 Roman Jezov
2020-07-10 15:30:27
9.BIvanov Denis 1078 1151 1189 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2020-07-16 13:07:49
10.BJarts Nikita 1219 1178 1236 M 2010 T. Truusi MKK 171202 Nikita Jarts
2020-07-18 14:05:48
11.BKarba Karoliina 1040 1090 1076 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2020-07-28 18:57:31
12.BKarba Kertu 1212 1298 1228 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2020-07-14 21:44:10
13.BKaris Fredi 1315 1550 1525 M 2009 Tartu Kalev 160604 Andres Karba
2020-07-09 09:58:12
14.BMartirosian David 1043 1171 1151 M 2012 Tartu Kalev 181060 Andres Karba
2020-07-20 12:36:32
15.BÕim Mikk Kaarel 1558 1697 1474 M 2009 Tartu Kalev 180614 Andres Karba
2020-07-26 12:14:09
16.BProshkin Artjom 1079 1058 1065 M 2010 MK Areng 180407 Andres Karba
2020-08-03 09:14:09
17.BReinsalu Timur 1149 1254 1277 M 2010 MK Areng 170541 Monika Tsõganova
2020-07-20 19:39:46
18.BReintam Lennart 1095 1208 1107 M 2011 Eesti MAK 180825 Lennart Reintam
2020-07-21 22:17:03
19.BToomast Nora 0 0 0 N 2012 MK Areng 181211 Andres Karba
2020-07-28 07:42:20