Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
EESTI 2020.a. VÄLKMALE MEISTRIVÕISTLUSED   ( id=708 )
26. juuli 2020 (kell 10:00) - 26. juuli 2020
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese malemajas (Vene tn 29)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
23. juuli 2020, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Georg Abozenko  (07. juuli 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
välkmale
3 minutit + 2 sekundit igale käigule partii lõpuni
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
10€ ennem eelregisteerimist, peale eelregisteerimist 15€
Võistlema lubatakse maletajad, kes on võistluspaigas hiljemalt kell 9:45 A- Open, B-Naised, C-Seeniorid
68
Kokku
50
Grupp A
10
Grupp B
8
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbozenko Georg 2137 2266 2176 M 1996 T. Truusi MKK 050529 Georg Abozenko
2020-07-23 23:05:31
2.AAga Rihard 2001 2105 2065 M 2004 Narva SK Maletäht 110726 Maris Korstin
2020-07-12 16:32:02
3.AAndrijaškin Deniss 2134 2107 2027 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Maris Korstin
2020-07-10 13:25:27
4.ABalabonin Sergey 1397 1388 1462 M 1974 - - - 180552 Monika Tsõganova
2020-07-20 22:21:09
5.ABarkaševa Sofia 1714 1799 1669 N 2008 Malekool 64 150609 Sofia Barkaševa
2020-07-20 01:20:55
6.AChukavin Kirill 2377 2486 2401 M 2002 Tallinna MK FM 080381 Kirill Chukavin
2020-07-20 15:38:50
7.ADubrovin Robert 2224 2324 2319 M 1986 MK Kuningas mk 030046 Robert Dubrovin
2020-07-20 19:13:47
8.ADudakov Andrei 1455 1565 1503 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2020-07-22 10:31:04
9.AFirstov Juri 2184 2252 2189 M 1982 Narva SK Maletäht FM 030055 Maris Korstin
2020-07-15 15:42:08
10.AGabovitš Ilja 1999 2127 2101 M 1995 Vabaettur 040048 Ilja Gabovitš
2020-07-18 10:43:27
11.AHaitin Ilja 2323 2372 2248 M 1988 Vabaettur FM 030523 Ilja Haitin
2020-07-20 18:50:56
12.AKais Kaarel 1397 1579 1587 M 1974 Harjumaa 170526 Kaarel Kais
2020-07-13 10:53:58
13.AKõlar Johan-Eerik 1723 1798 1711 M 1994 MK Kaksikodad 141220 Johan-Eerik Kõlar
2020-07-15 21:51:12
14.AKõlar Karl-Ustav 1646 1705 1615 M 2004 MK Kaksikodad 150203 Karl-Ustav Kõlar
2020-07-20 22:47:29
15.AKovaljov Deniss 2320 2339 2277 M 1981 MK Faalanks m 030173 Deniss Kovaljov
2020-07-14 14:25:30
16.AKukk Sander 2254 2422 2416 M 1987 SK Reval-Sport mk 030183 Sander Kukk
2020-07-19 01:41:00
17.AKušnir Roman 1821 1922 1869 M 1983 - - - 030192 Roman Kušnir
2020-07-09 08:49:24
18.ALeede Gutnar 1709 1846 1737 M 1994 Rakvere MK 151002 Gutnar Leede
2020-07-21 11:43:32
19.AMakarov Gleb 1558 1722 1621 M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 121127 Svetlana Zainetdinova
2020-07-23 14:37:36
20.AMedar Marti 2049 2196 2212 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2020-07-20 22:13:37
21.ANaestema Joonas Aditya 1656 1703 1701 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2020-07-18 10:23:19
22.ANestor Kaarel 2175 2293 2308 M 1990 SK Reval-Sport mk 030269 Kaarel Nestor
2020-07-22 19:28:07
23.ANikitin Arseni 1722 2032 1955 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Maris Korstin
2020-07-10 13:24:48
24.AÕim Mikk Kaarel 1558 1699 1566 M 2009 Tartu Kalev 180614 Mikk Kaarel Õim
2020-07-20 22:18:13
25.AOrgse Karl Kristofer 1857 1997 1993 M 2003 MK Kaksikodad 120701 Karl Kristofer Orgse
2020-07-20 16:15:42
26.APedmanson Herman 2021 2077 2145 M 2005 Tartu Kalev 130735 Herman Pedmanson
2020-07-17 22:37:12
27.APedoson Georg Aleksander 2231 2353 2240 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Rainer Raud
2020-07-23 18:51:44
28.APetrov Dmitri 2251 2316 2245 M 1998 Kadrioru MK 060411 Roman Jezov
2020-07-22 13:03:13
29.AProtassov Vlad 2064 2015 2026 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Maris Korstin
2020-07-21 13:01:14
30.ARaag Ardi 1955 1989 1813 M 2004 MK Kaksikodad 150202 Ardi Raag
2020-07-18 18:13:21
31.ARaide Sivert 1726 1785 1801 M 2005 Tartu Kalev 131220 Sivert Raide
2020-07-23 17:17:52
32.ARikas Artur 1792 1810 1835 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Artur Rikas
2020-07-17 13:53:30
33.ARõtšagov Nikita 2054 2070 1974 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2020-07-22 23:37:51
34.ASadekov Maksim 1893 1969 1983 M 2007 - - - 150242 Maksim Sadekov
2020-07-20 19:21:23
35.ASchults Olev 2275 2259 2191 M 1963 Pühajärve MK FM 030369 Margus Sööt
2020-07-24 21:47:24
36.ASirp Karl Aleksander 1971 2136 2127 M 1999 Tartu Kalev 070701 Karl Aleksander Sirp
2020-07-22 08:21:12
37.ASnitsarenko Igor 1762 1873 1823 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2020-07-15 11:44:52
38.ASnitsarenko Ilja 1417 1451 1392 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2020-07-15 11:44:52
39.ASööt Margus 2196 2363 2203 M 1980 Viimsi MS Apones mk 030414 Margus Sööt
2020-07-25 20:48:23
40.ATimošin Andrei 2180 2173 2267 M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 110122 Andrei Timošin
2020-07-15 16:59:09
41.ATomson Mikk 1663 1722 1585 M 2000 SK Reval-Sport 120104 Mikk Tomson
2020-07-23 22:58:33
42.ATuul Tarmo 2113 2149 2199 M 1988 T. Truusi MKK mk 030480 Tarmo Tuul
2020-07-21 06:14:21
43.AUibokant Karl Oskar 1792 1756 1715 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2020-07-16 19:46:40
44.AUibokant Mathias Robert 2082 2145 2082 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2020-07-16 19:44:55
45.AVerhni Vladimir 1784 1929 1881 M 1957 - - - 160137 Margus Sööt
2020-07-21 11:48:25
46.AVolodin Aleksander 2444 2537 2506 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Aleksander Volodin
2020-07-13 19:52:09
47.AVorobjov Pavel 2321 2394 2272 M 1981 Tartu Kalev m 030700 Pavel Vorobjov
2020-07-16 22:00:40
48.AŠiškov Andrei 2405 2374 2308 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2020-07-17 10:09:29
49.AŠnurov Daniil 1828 1961 1789 M 2006 Vabaettur 160433 Natalia Glušakova
2020-07-18 14:05:38
50.AŠvõrjov Igor 2362 2305 2391 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2020-07-07 10:40:47
51.BBlokhin Sofia 2072 2040 1933 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Aleksander Dusman
2020-07-18 15:30:21
52.BBrokko Margit 2009 1968 1929 N 1973 Eesti MAK WFM 030539 Margit Brokko
2020-07-22 22:13:20
53.BIvanova Lidia 1634 1691 1693 N 1999 Vabaettur 110331 Lidia Ivanova
2020-07-20 18:55:07
54.BNarva Mai 2272 2289 2295 N 1999 SK Reval-Sport WIM 051004 Mai Narva
2020-07-22 22:13:02
55.BNarva Regina 2003 2031 1931 N 1970 SK Reval-Sport WFM 030583 Regina Narva
2020-07-23 22:11:02
56.BNarva Triin 2126 2049 2044 N 1994 SK Reval-Sport WFM 030584 Triin Narva
2020-07-18 18:59:50
57.BOlde Grete 1976 2189 2063 N 2002 Tallinna MK WCM 080355 Hendrik Olde
2020-07-23 22:31:43
58.BOlde Margareth 2227 2211 2150 N 2000 Tallinna MK WFM 080354 Margareth Olde
2020-07-23 20:13:30
59.BPritulina Nadezda 1296 1465 1390 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2020-07-20 10:32:06
60.BPritulina Svetlana 2023 1953 1828 N 1971 SK Valge Ratsu mk 030596 Svetlana Pritulina
2020-07-20 10:32:06
61.CGarber Vjatšeslav 2093 2105 2033 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Margus Sööt
2020-07-22 09:49:48
62.CJärnström Henrik 2032 1895 1930 M 1952 - - - 090402 Georg Abozenko
2020-07-07 15:31:45
63.CKruusiauk Heda 1819 1728 1706 N 1949 T. Truusi MKK mk 030561 Heda Kruusiauk
2020-07-21 22:50:29
64.CRuotanen Hannu 0 0 0 M u-21454 Margus Sööt
2020-07-21 11:39:05
65.CRuotanen Helge 1997 2097 2134 M 1951 Soome 180772 Georg Abozenko
2020-07-11 23:19:12
66.CRuus Rein 2004 1970 1912 M 1955 T. Truusi MKK 030355 Rein Ruus
2020-07-23 20:35:08
67.CTruus Tõnu 2120 2028 2083 M 1946 T. Truusi MKK mk 030469 Georg Abozenko
2020-07-23 00:03:29
68.CVaino Einar 1900 1891 1950 M 1951 SK Diagonaal 030493 Einar Vaino
2020-07-18 10:22:15