Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
EESTI KLUBIDE 2020.a. VÄLKMALE MEISTRIVÕISTLUSED   ( id=707 )
26. juuli 2020 (kell 14:00) - 26. juuli 2020
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese malemajas (Vene tn 29)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
23. juuli 2020, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Georg Abozenko  (07. juuli 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
välkmale
3 min + 2 sekundit igale käigule partii lõpuni
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
10€ võistkonna liikme kohta, peale eelregisteermist 15€ võistkonna liikme kohta
Võistlema lubatakse võistkonnad, millised on võistluspaigas hiljemalt kell 13:45
54
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbozenko Georg 2137 2266 2176 M 1996 T. Truusi MKK 050529 Georg Abozenko
2020-07-23 11:48:05
2.AAga Rihard 2001 2105 2065 M 2004 Narva SK Maletäht 110726 Georg Abozenko
2020-07-23 00:01:14
3.AAndrijaškin Deniss 2134 2107 2027 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Georg Abozenko
2020-07-23 00:01:22
4.ABlokhin Sofia 2072 2040 1933 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Georg Abozenko
2020-07-23 00:00:50
5.AChukavin Kirill 2377 2486 2401 M 2002 Tallinna MK FM 080381 Georg Abozenko
2020-07-23 11:47:19
6.ADanilov Nikolai 2310 2333 2290 M 1984 Vabaettur mk 030039 Georg Abozenko
2020-07-22 19:52:59
7.ADubrovin Robert 2224 2324 2319 M 1986 MK Kuningas mk 030046 Georg Abozenko
2020-07-22 19:51:45
8.AEhlvest Jaan 2553 2587 2561 M 1962 Võru MK GM 110200 Georg Abozenko
2020-07-22 19:49:55
9.AFirstov Juri 2184 2252 2189 M 1982 Narva SK Maletäht FM 030055 Georg Abozenko
2020-07-23 00:01:10
10.AGarber Vjatšeslav 2093 2105 2033 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Georg Abozenko
2020-07-22 23:59:48
11.AHaitin Ilja 2323 2372 2248 M 1988 Vabaettur FM 030523 Georg Abozenko
2020-07-22 19:52:41
12.AHolvason Jüri 2191 2277 2191 M 1992 Vabaettur mk 040066 Georg Abozenko
2020-07-22 19:52:52
13.AIvanova Lidia 1634 1691 1693 N 1999 Vabaettur 110331 Georg Abozenko
2020-07-22 19:58:19
14.AJezov Roman 2318 2342 2381 M 1990 Kadrioru MK FM 030101 Georg Abozenko
2020-07-22 23:59:26
15.AJärnström Henrik 2032 1895 1930 M 1952 - - - 090402 Georg Abozenko
2020-07-22 19:14:29
16.AKarai Deniss 2106 2109 2093 M 1978 T. Truusi MKK 030128 Georg Abozenko
2020-07-23 11:48:46
17.AKarba Andres 1993 2141 2177 M 1980 Tartu Kalev 030129 Georg Abozenko
2020-07-22 19:48:23
18.AKoop Vjatšeslav 2218 2157 2160 M 1979 SK Diagonaal mk 030485 Georg Abozenko
2020-07-22 19:51:51
19.AKovaljov Deniss 2320 2339 2277 M 1981 MK Faalanks m 030173 Georg Abozenko
2020-07-22 19:50:06
20.AKrupenski Igor 2320 2372 2361 M 1983 Vabaettur mk 030178 Georg Abozenko
2020-07-22 19:53:09
21.AKukk Sander 2254 2422 2416 M 1987 SK Reval-Sport mk 030183 Georg Abozenko
2020-07-22 19:48:59
22.AKuusk Andres 2177 2109 2064 M 1981 Tartu Kalev mk 030198 Georg Abozenko
2020-07-22 19:48:19
23.ALevchenko Marina 1608 1750 1690 N 2007 Vabaettur 140723 Georg Abozenko
2020-07-22 19:58:09
24.AMedar Marti 2049 2196 2212 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Georg Abozenko
2020-07-23 11:47:58
25.ANarva Mai 2272 2289 2295 N 1999 SK Reval-Sport WIM 051004 Georg Abozenko
2020-07-22 19:49:12
26.ANarva Triin 2126 2049 2044 N 1994 SK Reval-Sport WFM 030584 Georg Abozenko
2020-07-22 19:49:12
27.ANeff Sergei 2176 2220 2184 M 1954 Kadrioru MK mk 030265 Georg Abozenko
2020-07-22 23:59:35
28.ANeiksans Arturs 2573 2541 2589 M 1983 - - - GM 170593 Georg Abozenko
2020-07-22 19:50:00
29.ANestor Kaarel 2175 2293 2308 M 1990 SK Reval-Sport mk 030269 Georg Abozenko
2020-07-22 19:49:23
30.ANikitin Arseni 1722 2032 1955 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Georg Abozenko
2020-07-23 00:01:36
31.ANikitin Pjotr 2053 1988 2000 M 1941 Kadrioru MK mk 030273 Georg Abozenko
2020-07-23 00:00:44
32.ANovikov Sergei 1739 1810 1774 M 1961 SK Diagonaal 100500 Georg Abozenko
2020-07-22 19:52:04
33.APatola Eero 1985 1937 1848 M 1950 - - - 111101 Georg Abozenko
2020-07-22 19:15:58
34.APedmanson Herman 2021 2077 2145 M 2005 Tartu Kalev 130735 Georg Abozenko
2020-07-22 19:47:57
35.APetrov Aleksandr 1990 1985 1943 M 1941 Kadrioru MK mk 030310 Georg Abozenko
2020-07-23 00:00:16
36.APetrov Dmitri 2251 2316 2245 M 1998 Kadrioru MK 060411 Georg Abozenko
2020-07-22 23:59:21
37.ARuotanen Hannu 0 0 0 M u-21488 Georg Abozenko
2020-07-22 19:15:35
38.ARuotanen Helge 1997 2097 2134 M 1951 Soome 180772 Georg Abozenko
2020-07-22 19:14:18
39.ARuus Rein 2004 1970 1912 M 1955 T. Truusi MKK 030355 Georg Abozenko
2020-07-23 11:49:08
40.ASirp Karl Aleksander 1971 2136 2127 M 1999 Tartu Kalev 070701 Georg Abozenko
2020-07-22 19:47:50
41.ASnitsarenko Igor 1762 1873 1823 M 2007 Vabaettur 150623 Georg Abozenko
2020-07-22 19:53:37
42.ASööt Margus 2196 2363 2203 M 1980 Viimsi MS Apones mk 030414 Georg Abozenko
2020-07-22 19:50:10
43.ATarakanov Oleg 2127 2085 2083 M 1953 Kadrioru MK mk 030450 Georg Abozenko
2020-07-22 23:59:41
44.ATeelem Lauri 2126 2197 2090 M 1983 T. Truusi MKK mk 030453 Georg Abozenko
2020-07-23 11:48:29
45.ATruus Tõnu 2120 2028 2083 M 1946 T. Truusi MKK mk 030469 Georg Abozenko
2020-07-23 11:48:53
46.ATuul Tarmo 2113 2149 2199 M 1988 T. Truusi MKK mk 030480 Georg Abozenko
2020-07-23 11:48:35
47.AVaino Einar 1900 1891 1950 M 1951 SK Diagonaal 030493 Georg Abozenko
2020-07-22 19:52:10
48.AValgmäe Toomas 2283 2347 2266 M 1966 MK Faalanks CM 071109 Georg Abozenko
2020-07-22 19:50:19
49.AVolodin Aleksander 2444 2537 2506 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Georg Abozenko
2020-07-22 19:51:28
50.AVorobjov Pavel 2321 2394 2272 M 1981 Tartu Kalev m 030700 Georg Abozenko
2020-07-22 19:47:38
51.AZjukin Sergei 2297 2359 2342 M 1972 T. Truusi MKK IM 030438 Georg Abozenko
2020-07-23 11:47:54
52.AŠabarov Fjodor 1879 1979 1884 M 1949 Kadrioru MK 070800 Georg Abozenko
2020-07-23 00:00:32
53.AŠiškov Andrei 2405 2374 2308 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Georg Abozenko
2020-07-23 11:47:42
54.AŠnurov Daniil 1828 1961 1789 M 2006 Vabaettur 160433 Georg Abozenko
2020-07-22 19:54:16