Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
54. Ilmar Raua mälestusturniiri välkturniir   ( id=706 )
10. juuli 2020 (kell 17:30) - 10. juuli 2020 (kell 20:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Viljandi
Viljandi Spordikeskus (Vaksali 4). www.viljandispordikeskus.ee
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
09. juuli 2020, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Maleklubi Faalanks
KontaktKONTAKT
ee.danisamudok@eamglav.samoot
Info sisestajaSISESTAJA
Marek Kolk  (06. juuli 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
välkmale
3min + 2sek
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
7/5 EUR. Rahvusvahelised meistrid (IM/WIM), rahvusvahelised suurmeistrid (GM/WGM) ja Viljandimaa maletajad on osavõtumaksust vabastatud.
13 vooru
13
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABlokhin Georg 1127 1277 1071 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2020-07-08 00:23:23
2.ABlokhin Sofia 2072 2040 1933 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Aleksander Dusman
2020-07-08 00:23:23
3.ADubrovin Robert 2224 2324 2319 M 1986 MK Kuningas mk 030046 Robert Dubrovin
2020-07-08 10:49:35
4.AKukk Sander 2254 2422 2416 M 1987 SK Reval-Sport mk 030183 Sander Kukk
2020-07-08 02:19:44
5.APedmanson Albert 1991 2089 1953 M 2007 Tartu Kalev 130734 Albert Pedmanson
2020-07-08 22:47:39
6.APedmanson Herman 2021 2077 2145 M 2005 Tartu Kalev 130735 Herman Pedmanson
2020-07-08 22:46:58
7.ARaide Sivert 1726 1785 1801 M 2005 Tartu Kalev 131220 Sivert Raide
2020-07-06 20:11:42
8.ARõtšagov Nikita 2054 2070 1974 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2020-07-07 22:59:39
9.ARuus Rein 2004 1970 1912 M 1955 T. Truusi MKK 030355 Rein Ruus
2020-07-09 13:19:43
10.ASadekov Maksim 1893 1969 1983 M 2007 - - - 150242 Maksim Sadekov
2020-07-09 09:08:59
11.ASirp Karl Aleksander 1971 2136 2127 M 1999 Tartu Kalev 070701 Karl Aleksander Sirp
2020-07-06 19:56:00
12.ATimošin Andrei 2180 2173 2267 M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 110122 Andrei Timošin
2020-07-08 22:25:48
13.AVorobjov Pavel 2321 2394 2272 M 1981 Tartu Kalev m 030700 Pavel Vorobjov
2020-07-07 23:43:35