Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
FIDE ja Eesti Maleliidu aastapäeva kiirturniir   ( id=705 )
18. juuli 2020 (kell 10:00) - 18. juuli 2020
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese malemajas, aadressil Vene tn 29
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
17. juuli 2020, kell 11:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Georg Abozenko  (28. juuni 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit igale käigule partii lõpuni
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Täiskasvanud 10€, 8€ noortele (sünniaastaga 2002 ja nooremad) ja veteranidele (sünniaastaga 1955 ja vanemad)
Registreerimine võistluspaigas 9:15 – 9:55
55
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAlakbarov Emin 1707 1707 1707 M 2001 Aserbaidžaan u-21093 Margus Sööt
2020-07-07 11:24:42
2.AChukavin Kirill 2344 2475 2382 M 2002 Tallinna MK FM 080381 Kirill Chukavin
2020-07-12 19:58:48
3.ADubrovin Robert 2218 2327 2302 M 1986 MK Kuningas mk 030046 Robert Dubrovin
2020-07-14 11:50:34
4.AGabovitš Ilja 1999 2127 2101 M 1995 Vabaettur 040048 Ilja Gabovitš
2020-07-11 17:42:13
5.AGarber Vjatšeslav 2102 2096 2060 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Margus Sööt
2020-07-13 13:03:01
6.AHaitin Ilja 2334 2372 2248 M 1988 Vabaettur FM 030523 Ilja Haitin
2020-07-15 11:04:56
7.AIlves Jüri 2028 1800 1936 M 1938 - - - mk 030086 Georg Abozenko
2020-07-13 22:38:11
8.AIvanova Lidia 1640 1691 1693 N 1999 Vabaettur 110331 Lidia Ivanova
2020-07-16 17:23:33
9.AJürjo Holger 1619 1609 1593 M 2004 MK Areng 180956 Holger Jürjo
2020-07-02 21:35:46
10.AJärveots Mihkel 1548 1626 1608 M 1992 - - - 040157 Mihkel Järveots
2020-07-12 22:00:50
11.AKalvet Tõnu 1602 1628 1651 M 1970 Kose Male-kabeklubi 130335 Tõnu Kalvet
2020-07-05 15:18:24
12.AKasak Roman 1200 1429 1240 M 1997 Vanad Olümpiaalad 061005 Roman Kasak
2020-06-29 11:29:52
13.AKovaljov Deniss 2320 2343 2277 M 1981 MK Faalanks m 030173 Deniss Kovaljov
2020-07-14 14:24:31
14.AKrivenko Dion 1889 1973 1884 M 2005 Kadrioru MK 130513 Dion Krivenko
2020-07-14 22:43:07
15.AKruusiauk Heda 1819 1738 1706 N 1949 T. Truusi MKK mk 030561 Heda Kruusiauk
2020-07-09 21:49:27
16.AKušnir Roman 1821 1922 1869 M 1983 - - - 030192 Roman Kušnir
2020-06-30 10:59:18
17.AKülaots Kaido 2533 2556 2544 M 1976 K. Külaotsa MK GM 030203 Kaido Külaots
2020-07-17 09:47:04
18.ALeede Gutnar 1709 1825 1737 M 1994 Rakvere MK 151002 Gutnar Leede
2020-07-11 21:35:07
19.AMedar Marti 2049 2147 2307 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2020-06-28 20:26:24
20.AMoor Karl-Mattias 0 0 0 M - - - 181249 Karl-Mattias Moor
2020-07-14 11:46:30
21.ANarva Jaan 2146 2173 2191 M 1958 MK Faalanks FM 030262 Margus Sööt
2020-07-15 13:23:06
22.ANarva Mai 2292 2289 2295 N 1999 SK Reval-Sport WIM 051004 Margus Sööt
2020-07-15 13:23:06
23.ANarva Triin 2108 2049 2044 N 1994 SK Reval-Sport WFM 030584 Triin Narva
2020-07-16 22:06:22
24.ANeff Sergei 2170 2220 2184 M 1954 Kadrioru MK mk 030265 Margus Sööt
2020-07-15 16:19:12
25.APanfilov Sergei 1552 1452 1363 M 1935 - - - 111026 Margus Sööt
2020-07-13 13:03:13
26.AParviste Janek 1916 1717 1866 M 1970 Rakvere MK 070317 Margus Sööt
2020-07-07 11:20:22
27.APavel Golovinov 0 0 0 M 1992 u-21223 Margus Sööt
2020-07-13 20:52:27
28.APedmanson Herman 2021 2048 2145 M 2005 Tartu Kalev 130735 Herman Pedmanson
2020-07-17 11:33:02
29.APetrov Aleksandr 1990 1985 1943 M 1941 Kadrioru MK mk 030310 Margus Sööt
2020-07-15 16:20:20
30.APoom Mati 1775 1744 1756 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Mati Poom
2020-07-15 17:28:45
31.APotapenko Deniss 1367 1343 1317 M 1994 MK Kaksikodad 040384 Deniss Potapenko
2020-07-09 13:23:18
32.ARaag Ardi 1955 1951 1819 M 2004 MK Kaksikodad 150202 Ardi Raag
2020-07-04 21:36:06
33.ARõtova Merike 1658 1695 1773 N 1936 Pühajärve MK m 030607 Regina Narva
2020-07-14 14:03:48
34.ARõtšagov Nikita 2054 2045 1987 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2020-07-07 23:06:41
35.ARuus Rein 2004 2003 1939 M 1955 T. Truusi MKK 030355 Rein Ruus
2020-07-16 23:09:40
36.ASamberk Vahur 1678 1692 1582 M 1993 Harjumaa 141131 Vahur Samberk
2020-07-16 22:12:23
37.ASeeman Tarvo 2385 2490 2403 M 1969 Pühajärve MK IM 030371 Tarvo Seeman
2020-07-15 21:10:38
38.ASemjonov Anatoli 1800 1684 1706 M 1983 - - - 030375 Anatoli Semjonov
2020-06-29 19:54:29
39.ASepandi Jaak 1684 1708 1757 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2020-07-02 19:45:43
40.AStaub Madis 1698 1790 1706 M 1940 Viimsi MS Apones 100900 Margus Sööt
2020-07-15 16:19:06
41.ASööt Margus 2196 2363 2203 M 1980 Viimsi MS Apones mk 030414 Margus Sööt
2020-06-28 20:28:47
42.ATimošin Andrei 2171 2167 2283 M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 110122 Andrei Timošin
2020-07-15 16:57:43
43.ATomingas Wilhelm 1348 1326 1295 M 2006 T. Truusi MKK 150270 Margus Sööt
2020-07-16 08:27:19
44.ATõnisson Trent Asso 1710 1883 1735 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2020-07-16 21:13:23
45.ATruus Tõnu 2120 2028 2083 M 1946 T. Truusi MKK mk 030469 Margus Sööt
2020-07-16 08:27:26
46.ATuul Tarmo 2113 2149 2199 M 1988 T. Truusi MKK mk 030480 Tarmo Tuul
2020-06-29 06:06:45
47.ATätte Meelis 1871 1782 1822 M 1976 - - - 030482 Andres Karba
2020-07-16 13:57:35
48.AUibokant Karl Oskar 1792 1752 1715 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2020-07-16 19:45:40
49.AUibokant Mathias Robert 2082 2137 2082 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2020-07-16 19:43:51
50.AUrgas Jaan 1675 1753 1803 M 1972 Kose Male-kabeklubi 051120 Jaan Urgas
2020-07-02 01:11:38
51.AVolodin Aleksander 2466 2529 2465 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Aleksander Volodin
2020-07-14 23:34:38
52.AVrednik Aleksandr 1076 1160 1191 M 2009 MK Kuningas 180912 Margus Sööt
2020-07-17 07:12:43
53.AZarovski Mihhail 1837 1693 1692 M 1947 - - - 030441 Margus Sööt
2020-07-15 16:25:15
54.AŠiškov Andrei 2400 2374 2308 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2020-07-13 01:27:16
55.AŠvõrjov Igor 2362 2352 2391 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2020-06-28 22:16:17