Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
EESTI NEIDUDE 2020.a. VÄLKMALE MEISTRIVÕISTLUSED   ( id=704 )
25. juuli 2020 (kell 11:00) - 25. juuli 2020
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese malemajas (Vene 29, Tallinn)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
20. juuli 2020, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Georg Abozenko  (27. juuni 2020 )
Muutis: Georg Abozenko  (02. juuli 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
välkmale
3 minutit + 2 sekundit igale käigule partii lõpuni
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
5€ eelregistreerimisel, 8€ peale eelregisteerimist
Võistlema lubatakse maletajad, kes on võistluspaigas hiljemalt kell 10:30 A-G18 B-G16 C-G14 D-G12 E-G10 F-G8
5€ eelregistreerimisel, 8€ peale eelregisteerimist
33
Kokku
3
Grupp A
7
Grupp C
6
Grupp D
12
Grupp E
5
Grupp F
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABeljajeva Diana 1477 1583 1661 N 2003 Maleklubi Lootus 121007 Sergey Titov
2020-07-08 20:57:59
2.ABitkova Elizavetta 1598 1749 1736 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Sergey Titov
2020-07-08 20:57:12
3.AOlde Grete 1968 2189 2063 N 2002 Tallinna MK WCM 080355 Grete Olde
2020-07-20 19:34:24
4.CBlokhin Sofia 2008 2044 1937 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Aleksander Dusman
2020-07-18 15:29:19
5.CEinmann Anette 1182 1286 1187 N 2006 Pärnumaa MK 161266 Eiki Lehemets
2020-07-20 10:19:29
6.CHannus Lola 1463 1653 1616 N 2007 Tartu Kalev 140425 Andres Karba
2020-07-14 22:34:50
7.CIvanova Ksenija 1365 1423 1527 N 2007 Narva SK Maletäht 150535 Maris Korstin
2020-07-06 19:10:00
8.CLevchenko Marina 1640 1765 1690 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2020-07-17 22:14:42
9.CPanova Marta 1444 1586 1548 N 2007 Sillamäe SK Kalev 150610 Roman Jezov
2020-07-20 14:07:04
10.CSmirnova Jekaterina 1661 1710 1628 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2020-07-08 20:58:37
11.DBarkaševa Sofia 1691 1774 1591 N 2008 Malekool 64 150609 Margus Sööt
2020-07-24 21:49:40
12.DHaapsal Maria Ioanna 1561 1590 1446 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2020-07-15 10:41:16
13.DKuzmina Oleksandra 1231 1363 1187 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2020-07-08 20:59:07
14.DNikitina Anastasia 1000 1098 1037 N 2009 Narva SK Maletäht 170578 Maris Korstin
2020-07-10 13:22:38
15.DRogaten Varvara 1452 1472 1515 N 2008 Narva SK Maletäht 150244 Maris Korstin
2020-07-06 19:10:28
16.DŠadrina Eva 1577 1641 1619 N 2008 Tallinna MK 160153 Roman Jezov
2020-07-14 14:33:53
17.EAndreeva Olga 1009 1067 1019 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2020-07-08 20:59:50
18.EDmitrijeva Laura-Valeria 1000 1102 1092 N 2011 Maleklubi Lootus 180812 Sergey Titov
2020-07-08 21:00:31
19.EJeltsova Jelizaveta 1000 1060 1076 N 2011 Maleklubi Lootus 180803 Sergey Titov
2020-07-08 21:01:02
20.EKarba Karoliina 1040 1090 1076 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2020-07-14 21:36:13
21.ELantova Jaroslava 1000 1000 1009 N 2011 Narva SK Maletäht 180924 Maris Korstin
2020-07-19 16:04:35
22.ELuik Elo-Mirtel 1036 1154 1025 N 2010 MK Kaksikodad 170813 Elo-Mirtel Luik
2020-07-11 21:54:30
23.ENikitina Anna 1000 1036 1085 N 2011 Narva SK Maletäht 170579 Maris Korstin
2020-07-10 13:22:38
24.EOrlova Sofiya 1271 1303 1510 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2020-07-18 15:29:19
25.EPritulina Nadezda 1296 1432 1366 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2020-07-20 10:31:03
26.EProtassova Evelina 1165 1250 1238 N 2011 Narva SK Maletäht 171217 Maris Korstin
2020-07-08 17:45:13
27.ERodina Alisa 1265 1236 1237 N 2010 Narva SK Maletäht 170590 Maris Korstin
2020-07-06 16:16:29
28.ERüdiger Maria Helena 1185 1198 1151 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2020-07-18 15:29:19
29.FKorstin Marta 1152 1097 1100 N 2012 Narva SK Maletäht 180463 Maris Korstin
2020-07-05 23:48:30
30.FRüdiger Emma Viktoria 0 0 0 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2020-07-18 15:29:19
31.FSharkova Veronika 1000 1020 1022 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 180894 Svetlana Zainetdinova
2020-07-20 18:34:29
32.FToomast Nora 0 0 0 N 2012 MK Areng 181211 Monika Tsõganova
2020-07-19 12:08:03
33.FValadzko Maryia 0 0 0 N 2012 Maleklubi Lootus 180841 Sergey Titov
2020-07-08 21:01:44