E T K N R L P
23. jaanuar
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

Tallinna Maleklubi laste kiirturniiride sari`2017   ( id=70 )

Aeg 15. aprill 2017 (kell 10:30) - 15. aprill 2017 (kell 15:30)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

Juhend Juhend Liik Liik kiirmale
Koht Koht Paul Kerese Malemaja Ajakontroll Ajakontroll 15 minutit + 3 sekundit käigule
Võistluspaik Võistluspaik Vene tn 29, Tallinn Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud ---
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 14. aprill 2017 (kell 18:00) FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud ---
Korraldaja Korraldaja Tallinna Maleklubi Info sisestaja Info sisestaja Test Kasutaja  (00. ??? 0000 )
Kontaktaadress Kontakt moc.liamg )ta( ibulkelamannillat Viimati muutis Viimati muutis Hendrik Olde  (26. veebruar 2017 )
 
Osavõtumaks Osavõtutasu on 6€ (Tallinna MK liikmetele 3€)
Kontakttallinnamaleklubi (at) gmail.com Tel +3725142625
Alagrupid Turniiril on alagrupid   A   B   C   

Turniirile registreeritud mängijad ( 98 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Aus Andreas 1303 1413 1469 M 2009 Pärnu Spordikool 160649 Eiki Lehemets
2017-04-14 12:51:59
A
2. Dukov Vladimir 1470 1701 1695 M 2009 MA Vabaettur 161230 Vladimir Dukov
2017-04-12 13:45:56
A
3. Haapsal Maria Ioanna       N 2009 Eesti MAK u-1251 Margit Brokko
2017-04-14 13:19:09
A
4. Karis Fredi 1422 1576 1561 M 2009 Tartu Kalev 160604 Andres Karba
2017-04-13 23:22:32
A
5. Köösel Hans Georg 1417 1617 1641 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Eiki Lehemets
2017-04-14 12:52:19
A
6. Laanemets Loit   1144 1150 M 2009 SK Reval-Sport 170203 Ervin Liebert
2017-04-13 19:19:38
A
7. Lehes Ott Oskar 1169 1395 1385 M 2010 Tartu Kalev 161210 Andres Karba
2017-04-13 23:21:52
A
8. Lillemaa Raimond   1344 1352 M 2009 Pärnu Spordikool 170552 Hendrik Olde
2017-05-08 15:11:39
A
9. Martirosian Tigran 1432 1603 1603 M 2010 Tartu Kalev 160131 Andres Karba
2017-04-13 23:22:58
A
10. Mertins Ostap 1405 1724 1655 M 2009 Tallinna MK 170220 Aleksander Dusman
2017-04-11 11:51:20
A
11. Molotov Iko       M 2010 Tallinna MK 170528 Hendrik Olde
2017-04-12 10:08:52
A
12. Mäesalu Oliver 1443 1717 1648 M 2009 Tartu Kalev 150600 Andres Karba
2017-04-13 23:22:44
A
13. Orlova Sofiya 1274 1466 1591 N 2010 Tallinna MK 170202 Aleksander Dusman
2017-04-11 14:10:32
A
14. Pritulina Nadezda 1304 1473 1406 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2017-04-03 16:18:17
A
15. Snitsarenko Ilja 1319 1485 1458 M 2010 MA Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2017-04-11 14:23:26
A
16. Tsherenkov Jerofei       M 2009 Vabaettur u-1143 Rainer Raud
2017-04-11 21:54:33
A

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Aasma Sten Andreas   1611 1688 M 2007 Järva Noorte MK 161265 Toomas Mihkelev
2017-04-13 20:51:32
B
2. Barkaševa Sofia 1581 1723 1706 N 2008 Malekool 64 150609 Mihhail Rõtšagov
2017-04-13 18:37:17
B
3. Dudakov Andrei 1482 1620 1613 M 2008 MA Vabaettur 160647 Rainer Raud
2017-04-11 12:11:21
B
4. Ivanova Ksenja 1489 1515 1527 N 2007 Narva SK Maletäht 150535 Leonid Pelešev
2017-04-14 11:02:36
B
5. Kaldmaa Janis 1590 1619 1639 M 2008 Tartu Kalev 130736 Andres Karba
2017-04-13 23:31:30
B
6. Kimlaychuk Artjom 1322 1549 1556 M 2008 T. Truusi MKK 150507 Artjom Kimlaychuk
2017-04-14 09:24:00
B
7. Kivi Akira 1471 1648 1657 M 2008 Nõmme Noortemaja 141223 Rainer Raud
2017-04-13 15:49:48
B
8. Kokk Karl Mattias 1669 1736 1670 M 2007 Tartu Kalev 160709 Andres Karba
2017-04-13 23:24:17
B
9. Kuhhareva Viktoria   1211 1261 N 2008 MA Vabaettur 170422 Natalia Glušakova
2017-04-13 16:06:35
B
10. Lehes Erik Johannes 1542 1599 1598 M 2007 Tartu Kalev 150603 Andres Karba
2017-04-13 23:21:52
B
11. Mihhailov Artur 1571 1670 1712 M 2007 MA Vabaettur 140736 Natalia Glušakova
2017-04-11 23:10:45
B
12. Mikko Rondo 1653 1876 1839 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Eiki Lehemets
2017-04-14 12:52:48
B
13. Molotov Ian 1317 1508 1598 M 2008 Tallinna MK 160641 Hendrik Olde
2017-04-12 10:08:52
B
14. Möller Mihkel       M 2008 Eesti MAK u-1252 Margit Brokko
2017-04-14 13:20:59
B
15. Naestema Leen 1168 1449 1489 N 2008 MK Areng 150101 Monika Tsõganova
2017-04-06 19:35:16
B
16. Õigus Kristjan 1349 1526 1577 M 2007 Tallinna MK 160741 Kristjan Õigus
2017-04-13 16:13:47
B
17. Orlova Darya 1440 1576 1571 N 2007 Tallinna MK 170204 Aleksander Dusman
2017-04-11 14:10:32
B
18. Ott Karl Eric 1363 1532 1511 M 2008 Tartu Kalev 160610 Andres Karba
2017-04-13 23:25:21
B
19. Pallum Rasmus 1442 1549 1606 M 2008 Rae Huvikool 161220 Rainer Raud
2017-04-11 21:59:24
B
20. Pronin Arseni 1639 1773 1815 M 2007 MA Vabaettur 150314 Natalia Glušakova
2017-04-12 20:18:25
B
21. Rajangu Iiob 1200 1541 1541 M 2007 MA Vabaettur 160425 Rainer Raud
2017-04-11 12:12:53
B
22. Rannaste Marko       M 2008 Eesti MAK u-1253 Margit Brokko
2017-04-14 13:21:48
B
23. Rõtšagov Anton 1582 1724 1715 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2017-04-14 16:25:49
B
24. Schneider Uku 1516 1580 1624 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2017-04-12 09:51:32
B
25. Sizov Lev 1534 1710 1593 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2017-04-03 16:18:00
B
26. Slavinski Nikita 1636 1875 1745 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2017-04-13 11:38:07
B
27. Snitsarenko Igor 1684 1840 1846 M 2007 MA Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2017-04-11 14:22:59
B
28. Turo Ralf 1191 1565 1565 M 2007 Tallinna MK 160128 Ralf Turo
2017-04-13 18:53:18
B
29. Tšurakov Sergei 1314 1444 1559 M 2007 MA Vabaettur 140734 Natalia Glušakova
2017-04-13 15:03:36
B
30. Vichterstein Andri 1376 1592 1633 M 2008 Nõmme Noortemaja 150621 Rainer Raud
2017-04-13 14:52:22
B

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Aedla Mariel 1533 1581 1593 N 2006 Nõmme Noortemaja 140414 Rainer Raud
2017-04-13 14:51:51
C
2. Anis Dinara 1605 1603 1593 N 2006 MA Vabaettur 140722 Natalia Glušakova
2017-04-12 17:03:26
C
3. Blokhin Sofia 1736 1853 1812 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2017-04-11 11:50:59
C
4. Gross Uku 1466 1538 1603 M 2003 SK Reval-Sport 140409 Ervin Liebert
2017-04-13 19:19:59
C
5. Gutmann Christopher   1572 1572 M 2005 Rae Huvikool 170245 Rainer Raud
2017-04-13 22:59:02
C
6. Hansson Markus 1771 1765 1817 M 2001 Pärnu Spordikool 110505 Eiki Lehemets
2017-04-14 12:53:19
C
7. Hein Christopher 1583 1639 1639 M 2004 Nõmme Noortemaja 150204 Rainer Raud
2017-04-13 15:50:18
C
8. Hirvi Jüri 1106 1282 1265 M 2005 MA Vabaettur 170246 Natalia Glušakova
2017-04-11 12:58:53
C
9. Hirvi Katarina 1613 1626 1665 N 2005 MA Vabaettur 150210 Natalia Glušakova
2017-04-11 12:58:53
C
10. Jõerand Jenna 1525 1575 1653 N 2004 MK Areng 120617 Monika Tsõganova
2017-04-04 18:16:46
C
11. Kalju Edvard 1542 1556 1610 M 2004 MA Vabaettur 160130 Natalia Glušakova
2017-04-11 23:09:24
C
12. Kõlar Karl-Ustav 1632 1725 1664 M 2004 MA Vabaettur 150203 Hendrik Olde
2017-04-12 11:58:09
C
13. Kozlov Valeri   1479 1526 M 2006 T. Truusi MKK 161247 Valeri Kozlov
2017-04-13 13:09:46
C
14. Krivenko Dion 1784 1735 1680 M 2005 Malekool 64 130513 Mihhail Rõtšagov
2017-04-13 18:37:00
C
15. Kuznetsova Valeria 1540 1601 1605 N 2005 MA Vabaettur 131133 Natalia Glušakova
2017-04-12 17:02:54
C
16. Laanela Joosep 1342 1566 1611 M 2005 Laagri Huvikool 131113 Rainer Raud
2017-04-13 23:31:34
C
17. Laanemets Emil 1529 1684 1640 M 2004 SK Reval-Sport 110712 Ervin Liebert
2017-04-13 19:20:39
C
18. Lainevool Mirko 1396 1560 1600 M 2003 Rae Huvikool 160102 Rainer Raud
2017-04-11 22:00:02
C
19. Liiv Karoliina 1616 1591 1591 N 2005 MK Areng 130305 Monika Tsõganova
2017-04-13 19:45:23
C
20. Liiv Kristiina 1730 1817 1789 N 2003 Tallinna MK 120210 Hendrik Olde
2017-04-13 20:48:59
C
21. Luik Ott-Robert 1636 1798 1692 M 2006 MA Vabaettur 130328 Rainer Raud
2017-04-11 12:11:48
C
22. Luts Jakob 1534 1567 1627 M 2006 Rae Huvikool 160109 Rainer Raud
2017-04-11 21:59:39
C
23. Maznitsa Leonid 1686 1662 1654 M 2001 MA Vabaettur 160148 Natalia Glušakova
2017-04-12 20:18:52
C
24. Moppel Miko   1628 1623 M 2004 Järva Noorte MK 130106 Toomas Mihkelev
2017-04-13 22:32:32
C
25. Naestema Joonas Aditya 1693 1717 1678 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2017-04-06 19:35:16
C
26. Nazarov Vladislav 1720 1684 1756 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Veronika Nazarova
2017-04-12 17:28:37
C
27. Nazarova Veronika 1586 1715 1617 N 2001 Maleklubi Lootus 130114 Veronika Nazarova
2017-04-12 17:29:06
C
28. Nefedov Jegor   1462 1462 M 2006 MA Vabaettur 140728 Natalia Glušakova
2017-04-12 19:37:57
C
29. Nitsiportsik Maksim 1654 1763 1796 M 2001 MA Vabaettur 090304 Rainer Raud
2017-04-11 12:09:23
C
30. Olde Grete 1928 2118 2002 N 2002 Tallinna MK 080355 Hendrik Olde
2017-04-13 16:46:48
C
31. Olde Karl Erik 1691 1860 1802 M 2005 Tallinna MK 120608 Hendrik Olde
2017-04-13 11:18:52
C
32. Orgse Karl Kristofer 1879 1891 1910 M 2003 MA Vabaettur 120701 Rainer Raud
2017-04-11 12:08:22
C
33. Pedoson Georg Aleksander 2170 2254 2176 M 2004 MA Vabaettur 110715 Rainer Raud
2017-04-11 12:09:56
C
34. Peegel Henrik 1369 1499 1543 M 2005 MA Vabaettur 140421 Rainer Raud
2017-04-13 13:22:31
C
35. Provodin Aleksandr 1315 1505 1502 M 2005 MA Vabaettur 160150 Natalia Glušakova
2017-04-11 23:09:54
C
36. Raag Ardi 1745 1722 1687 M 2004 SK Reval-Sport 150202 Ardi Raag
2017-04-13 09:12:00
C
37. Raudväli Anders 1327 1492 1581 M 2003 Saku MK 130104 Enno Arulaid
2017-04-09 20:14:22
C
38. Rõtšagov Nikita 1726 1899 1798 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2017-04-13 18:36:41
C
39. Ruugla Raul 1423 1638 1652 M 2004 Järva Noorte MK 120211 Toomas Mihkelev
2017-04-13 20:54:01
C
40. Sade Carolina 1609 1601 1600 N 2005 Tallinna MK 130307 Carolina Sade
2017-04-10 14:31:34
C
41. Savin Danil 1344 1545 1605 M 2004 MA Vabaettur 121118 Natalia Glušakova
2017-04-12 17:03:52
C
42. Sild Johann 1260 1486 1486 M 2006 Tallinna MK 150518 Hendrik Olde
2017-04-12 10:09:18
C
43. Taro Marko 1639 1579 1583 M 2006 MA Vabaettur 140725 Natalia Glušakova
2017-04-11 23:09:00
C
44. Tomson Mihkel 1558 1647 1694 M 2006 Tartu Kalev 160614 Hendrik Olde
2017-04-14 18:53:10
C
45. Tõnisson Trent Asso 1631 1770 1722 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2017-04-14 09:57:28
C
46. Tõnso Hannes 1686 1723 1683 M 2005 MA Vabaettur 140440 Rainer Raud
2017-04-11 12:07:52
C
47. Tõnso Liina 1845 1874 1870 N 2001 MA Vabaettur 090506 Rainer Raud
2017-04-11 12:07:52
C
48. Tähiste Marc-Joosep 1512 1690 1662 M 2003 T. Truusi MKK 130113 Marc-Joosep Tähiste
2017-04-14 09:58:48
C
49. Uibokant Karl Oskar 1649 1717 1716 M 2004 Tallinna MK 130309 Hendrik Olde
2017-04-12 10:09:43
C
50. Uibokant Mathias Robert 1932 2071 2096 M 2002 Tallinna MK 121006 Hendrik Olde
2017-04-12 10:09:43
C
51. Volkodavov Vladislav 1258 1330 1315 M 2005 MA Vabaettur 140315 Natalia Glušakova
2017-04-12 17:04:57
C
52. Värton Eva 1541 1621 1621 N 2004 Tallinna MK 120203 Hendrik Olde
2017-04-14 18:53:22
C
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017