Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti U14 ja G14 noorte MV 2020 toimuvad 16.-19. juulil   ( id=699 )
16. juuli 2020 - 19. juuli 2020
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tartu
Mart Reiniku Koolis (Vanemuise 48)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
09. juuli 2020, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Tartu Kalev koostöös EML
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Georg Abozenko  (10. juuni 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
1 tund 30 minutit + 30 sekundit iga sooritatud käigu eest.
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Võistlejate nimeline kontroll võistluspaigas lõpetatakse kell 11 45 . Kui võistleja on eelregistreeritud, kuid hilineb võistluste avapäeval nimelisele kontrollile, siis teda lubatakse osalema alates II voorust ainult peakohtuniku otsusel. Otsus peab tulema enne I vooru algust ja mängija poolt peab olema esitatud kirjalik avaldus hilinemise põhjuse ja turniirist osavõtu soovi kohta. A-U14 B-G14
57
Kokku
40
Grupp A
17
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAllas Kaspar 1294 1569 1564 M 2007 Tartu Kalev 161228 Andres Karba
2020-06-29 10:41:05
2.ADzjuba Jegor 1515 1600 1634 M 2006 T. Truusi MKK 180753 Jegor Dzjuba
2020-06-11 23:15:21
3.AKaldmaa Janis 1400 1540 1546 M 2008 Tartu Kalev 130736 Andres Karba
2020-06-29 13:21:45
4.AKaris Fredi 1255 1571 1594 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2020-06-29 09:30:21
5.AKikkas Daniel 1134 1305 1255 M 2007 Rakvere MK 180123 Daniel Kikkas
2020-06-12 15:18:04
6.AKokk Karl Mattias 1689 1819 1674 M 2007 Tallinna MK 160709 Karl Mattias Kokk
2020-07-08 11:27:52
7.AKull Tormi 1783 1867 1734 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Rainer Raud
2020-07-06 16:15:25
8.AKäo Kermo 0 0 0 M 2009 Tartu Kalev u-21097 Andre Uibos
2020-07-07 15:02:39
9.AKärner Kert 1178 1265 1336 M 2007 Tallinna Nõmme Huvikool 180526 Rainer Raud
2020-07-09 12:53:59
10.AKöösel Hans Georg 1579 1610 1590 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2020-07-06 10:59:29
11.ALain Sander 1283 1431 1451 M 2008 Tartu Kalev 161222 Andre Uibos
2020-07-07 17:18:31
12.ALazojev Mark 1516 1607 1556 M 2006 Narva SK Maletäht 150241 Maris Korstin
2020-07-05 23:43:59
13.ALehes Erik Johannes 1398 1646 1641 M 2007 Tartu Kalev 150603 Erik Johannes Lehes
2020-06-26 16:18:55
14.ALehes Ott Oskar 1245 1370 1378 M 2010 Tartu Kalev 161210 Ott Oskar Lehes
2020-06-26 16:19:45
15.AMartirosian Tigran 1428 1645 1523 M 2010 Tartu Kalev 160131 Tigran Martirosian
2020-07-03 13:20:44
16.AMertins Ostap 1600 1772 1674 M 2009 Maleklubi Vektor 170220 Aleksander Dusman
2020-07-05 12:00:12
17.AMikko Rondo 1888 2012 2048 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Eiki Lehemets
2020-07-07 09:38:35
18.ANaestema Joonas Aditya 1626 1739 1677 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2020-06-25 21:01:05
19.ANazarov Vladislav 1696 1789 1637 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Veronika Nazarova
2020-07-08 20:13:37
20.ANikitin Arseni 1810 2000 1997 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Maris Korstin
2020-07-05 08:17:28
21.AÕim Mikk Kaarel 1570 1700 1459 M 2009 Tartu Kalev 180614 Andre Uibos
2020-06-29 14:40:23
22.AOtt Karl Eric 1384 1562 1558 M 2008 Tartu Kalev 160610 Andres Karba
2020-06-29 10:47:11
23.APadari Tuudur Jakob 1630 1754 1603 M 2006 Rae Huvialakool 160163 Rainer Raud
2020-07-06 16:15:43
24.APallum Rasmus 1549 1637 1475 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rainer Raud
2020-07-06 16:15:03
25.APedmanson Albert 1988 2056 1910 M 2007 Tartu Kalev 130734 Andres Karba
2020-07-07 13:24:02
26.APomaznev Aleksei 1494 1548 1403 M 2008 MK Avesta 161269 Aleksei Pomaznev
2020-07-05 12:12:50
27.APunning Andero 1000 1105 1067 M 2010 Tartu Kalev 180720 Andres Karba
2020-07-07 14:17:55
28.APuusepp Roomet 0 0 0 M 2010 Tartu Kalev 181198 Roomet Puusepp
2020-07-01 11:44:05
29.ARodin Robert 1511 1635 1614 M 2007 Narva SK Maletäht 150261 Maris Korstin
2020-06-24 16:39:17
30.ARõtšagov Anton 1484 1571 1555 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2020-07-03 01:18:07
31.ASadekov Maksim 1911 1900 1856 M 2007 - - - 150242 Maksim Sadekov
2020-07-09 09:07:57
32.ASchneider Uku 1528 1671 1618 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2020-07-08 19:28:40
33.ASizov Lev 1492 1592 1519 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Sergey Titov
2020-07-08 20:39:46
34.ASlavinski Nikita 1659 1771 1699 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2020-07-06 21:18:55
35.ASnitsarenko Igor 1784 1860 1778 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2020-07-01 09:25:05
36.ASnitsarenko Ilja 1398 1458 1413 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2020-07-01 09:25:05
37.ASoo Hugo 1160 1523 1260 M 2006 Viljandi Huvikool 180309 Margit Simenson
2020-07-05 11:00:11
38.ATaro Marko 1424 1470 1576 M 2006 Vabaettur 140725 Natalia Glušakova
2020-06-26 10:33:34
39.ATomson Mihkel 1728 1816 1752 M 2006 Tartu Kalev 160614 Andres Karba
2020-06-29 10:42:28
40.AŠnurov Daniil 1763 1926 1720 M 2006 Vabaettur 160433 Natalia Glušakova
2020-06-26 10:34:40
41.BAndreeva Olga 1000 1067 1077 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2020-07-08 20:30:07
42.BBlokhin Sofia 1959 2024 1887 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Aleksander Dusman
2020-06-28 16:24:12
43.BDmitrijeva Laura-Valeria 1015 1102 1080 N 2011 Maleklubi Lootus 180812 Sergey Titov
2020-07-08 20:37:51
44.BHaapsal Maria Ioanna 1558 1564 1418 N 2009 Tallinna MK 170577 Roman Jezov
2020-06-26 18:55:59
45.BHannus Lola 1531 1668 1616 N 2007 Tartu Kalev 140425 Andres Karba
2020-06-29 10:41:26
46.BJeltsova Jelizaveta 1060 0 0 N 2011 Maleklubi Lootus 180803 Sergey Titov
2020-07-08 20:38:31
47.BKallip Kärt 1000 1021 1045 N 2008 Tartu Kalev 180725 Andres Karba
2020-07-07 14:18:30
48.BKarba Karoliina 1056 1090 1076 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2020-06-29 09:41:07
49.BKarba Kertu 1199 1298 1228 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2020-06-29 09:41:07
50.BKarro Adeliis 1193 1296 1451 N 2006 Tartu Kalev 140610 Andres Karba
2020-06-29 13:02:37
51.BKuzmina Oleksandra 1227 1363 1195 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2020-07-08 20:32:17
52.BLevchenko Marina 1620 1758 1687 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2020-06-26 10:35:30
53.BPool Linda Maria 1408 1512 1590 N 2007 Tartu Kalev 141126 Andres Karba
2020-06-29 10:41:42
54.BPritulina Nadezda 1406 1432 1385 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Sergey Titov
2020-07-08 20:39:09
55.BRüdiger Maria Helena 1143 1171 1132 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2020-06-29 10:00:19
56.BSmirnova Jekaterina 1616 1710 1598 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2020-07-08 20:29:39
57.BŠadrina Eva 1550 1666 1595 N 2008 Tallinna MK 160153 Roman Jezov
2020-06-26 18:55:38