Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Lev Braschinsky X mälestusturniir kiirmales   ( id=698 )
04. juuli 2020 (kell 11:00) - 04. juuli 2020
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Viljandi
Paalalinna Kool (Paala tee 46)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
02. juuli 2020, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Viljandi Maleklubi CC Fellin koos Eesti Maleliiduga
KontaktKONTAKT
moc.liamg@nillefbulcssehc
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (26. mai 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 5 lisasekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
10€ täiskasvanud võistleja ja 7€ noore (sünniaastaga 2002 ja hiljem) või veterani (sünniaastaga 1960 ja varem) kohta. Osavõtumaksust on vabastatud GM ja IM ning Viljandimaa maletajad. Samuti kõik maletajad, kes on saanud korraldajalt personaalse kutse
Regulations in English: http://www.maleliit.ee/info/2020/10_Braschinsky_regulations.pdf
5357 3000
126
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbozenko Georg 2137 2266 2176 M 1996 T. Truusi MKK 050529 Georg Abozenko
2020-06-28 19:55:21
2.AAgafonov Yuri 2130 2130 2130 M 1956 u-20865 Marek Kolk
2020-06-24 16:04:25
3.AAllas Kaspar 1374 1569 1522 M 2007 Tartu Kalev 161228 Andres Karba
2020-06-29 10:32:51
4.AAvtšijev Edgar 2046 2044 2039 M 1989 Maardu MK 030027 Marek Kolk
2020-07-02 08:48:16
5.ABarkaševa Sofia 1714 1799 1669 N 2008 Malekool 64 150609 Sofia Barkaševa
2020-07-02 00:16:22
6.ABaškite Viktoria 2140 2104 2130 N 1985 Vabaettur WIM 030537 Marek Kolk
2020-07-02 08:49:49
7.ABivrov Timur 1230 1313 1272 M 2006 MK Kuningas 171216 Marek Kolk
2020-07-02 08:48:25
8.ABlokhin Georg 1127 1277 1071 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2020-06-28 23:00:52
9.ABlokhin Sofia 2072 2040 1933 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Aleksander Dusman
2020-06-28 14:01:27
10.ABondarenko Dmitry 1980 1973 1886 M - - - 130744 Margus Sööt
2020-07-01 12:00:13
11.ADesjatnikov Svetoslav 1095 1246 1237 M 2005 Tartu Kalev 180787 Andres Karba
2020-06-29 17:32:02
12.ADubrovin Robert 2224 2324 2319 M 1986 MK Kuningas mk 030046 Robert Dubrovin
2020-06-25 00:09:26
13.ADudakov Andrei 1455 1565 1503 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2020-06-29 21:21:41
14.AHaapsal Maria Ioanna 1579 1547 1446 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2020-06-14 11:47:17
15.AHaitin Ilja 2323 2372 2248 M 1988 Vabaettur FM 030523 Ilja Haitin
2020-06-30 12:59:35
16.AHannus Lola 1463 1659 1616 N 2007 Tartu Kalev 140425 Andres Karba
2020-06-29 12:49:55
17.AHeinmets Tõnu 2040 2138 2070 M 1991 Pärnumaa MK 040061 Tõnu Heinmets
2020-06-16 11:28:56
18.AIvanov Aleksandr 1627 1703 1727 M 1984 - - - 180784 Monika Tsõganova
2020-06-16 16:14:12
19.AIvanov Denis 1078 1152 1137 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2020-06-12 22:23:19
20.AIvanova Lidia 1634 1691 1693 N 1999 Vabaettur 110331 Lidia Ivanova
2020-06-30 12:52:10
21.AJezov Roman 2318 2342 2381 M 1990 Kadrioru MK FM 030101 Roman Jezov
2020-06-22 12:12:58
22.AJuhkamsoo Karl Eduard 0 0 0 M Viljandi u-21009 Marek Kolk
2020-07-01 11:11:29
23.AJärveots Mihkel 1548 1634 1608 M 1992 - - - 040157 Marek Kolk
2020-06-28 17:03:47
24.AKaldmaa Janis 1443 1520 1465 M 2008 Tartu Kalev 130736 Andres Karba
2020-06-29 13:15:07
25.AKallip Kärt 1048 995 1053 N 2008 Tartu Kalev 180725 Andre Uibos
2020-07-02 17:21:36
26.AKalvet Tõnu 1602 1654 1651 M 1970 Kose Male-kabeklubi 130335 Tõnu Kalvet
2020-06-29 21:31:40
27.AKanep Meelis 2433 2486 2404 M 1983 Võru MK GM 030123 Marek Kolk
2020-06-28 17:03:54
28.AKanep Siim 2240 2289 2157 M 1984 MK Faalanks mk 030124 Marek Kolk
2020-06-28 17:03:54
29.AKantane Anna 2252 2252 2252 N 1995 WIM u-21010 Marek Kolk
2020-07-01 11:13:14
30.AKantans Toms 2499 2499 2499 M 1994 GM u-21011 Marek Kolk
2020-07-01 11:14:07
31.AKarba Andres 1993 2141 2177 M 1980 Tartu Kalev 030129 Andres Karba
2020-06-29 12:50:23
32.AKaris Fredi 1315 1508 1505 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2020-06-29 09:25:47
33.AKarppinen Martti 1801 1834 1901 M 1953 Soome 180773 Marek Kolk
2020-06-24 16:05:08
34.AKarro Adeliis 1228 1254 1382 N 2006 Tartu Kalev 140610 Andres Karba
2020-06-29 13:02:11
35.AKasesalu Laura 1251 1302 1370 N 2007 Valga MK 161256 Aivar Koemets
2020-06-28 11:31:33
36.AKharkhan Igor 1300 1384 1400 M 2012 MK Kuningas 181163 Marek Kolk
2020-07-02 08:48:34
37.AKiik Kalle 2361 2338 2383 M 1963 Pühajärve MK IM 030143 Marek Kolk
2020-06-28 17:04:59
38.AKiisk Heino 1543 1551 1599 M 1943 Keila MK 150505 Marek Kolk
2020-06-24 16:05:47
39.AKikas Olari 0 0 0 M 2001 u-20869 Marek Kolk
2020-06-24 16:06:36
40.AKikkas Daniel 1176 1379 1255 M 2007 Rakvere MK 180123 Marek Kolk
2020-06-24 16:06:01
41.AKokk Karl Mattias 1737 1839 1674 M 2007 Tallinna MK 160709 Karl Mattias Kokk
2020-06-28 22:30:53
42.AKrekhov Arsenii 0 0 0 M 1981 u-20870 Marek Kolk
2020-06-24 16:07:46
43.AKrivenko Dion 1939 1989 1935 M 2005 Kadrioru MK 130513 Dion Krivenko
2020-06-06 20:36:30
44.AKukk Sander 2254 2422 2416 M 1987 SK Reval-Sport mk 030183 Sander Kukk
2020-06-28 02:16:52
45.AKurs Karl Markus 1372 1519 1422 M 2003 Tartu Kalev 130320 Andre Uibos
2020-06-29 14:29:49
46.AKušnir Roman 1821 1922 1869 M 1983 - - - 030192 Roman Kušnir
2020-06-28 13:00:50
47.AKülaots Kaido 2545 2556 2544 M 1976 K. Külaotsa MK GM 030203 Margus Sööt
2020-06-28 20:56:11
48.AKöösel Hans Georg 1571 1610 1618 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2020-07-02 18:49:23
49.ALaaspere Leino 1214 1312 1314 M 1958 Rakvere MK 181176 Sander Liivak
2020-06-25 20:47:55
50.ALain Sander 1233 1413 1433 M 2008 Tartu Kalev 161222 Andres Karba
2020-07-02 00:48:03
51.ALauk Ülar 2358 2424 2424 M 1968 Võru MK IM 030209 Marek Kolk
2020-07-02 08:49:56
52.ALehes Erik Johannes 1367 1642 1668 M 2007 Tartu Kalev 150603 Erik Johannes Lehes
2020-06-26 16:18:30
53.ALehes Ott Oskar 1182 1427 1435 M 2010 Tartu Kalev 161210 Ott Oskar Lehes
2020-06-26 16:19:35
54.ALevchenko Marina 1608 1750 1690 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2020-06-29 14:56:57
55.ALiivak Sander 1378 1339 1478 M 1972 Rakvere MK 180103 Sander Liivak
2020-06-25 20:52:02
56.ALomp Erki 1243 1382 1343 M 1994 - - - 130507 Erki Lomp
2020-06-11 14:05:49
57.AMaidla Vallo 2403 2401 2413 M 1970 K. Külaotsa MK IM 030237 Marek Kolk
2020-06-30 11:45:48
58.AMelderis Uldis 2140 2042 2083 M 1961 - - - 071108 Marek Kolk
2020-06-24 16:08:13
59.AMendoza Jonathan 1785 1785 1785 M 1988 Guetamala u-20872 Marek Kolk
2020-06-24 16:09:48
60.AMerilai Arne 1515 1627 1631 M 1961 - - - 150632 Marek Kolk
2020-06-28 17:05:26
61.AMetsala Heiki 2015 1926 1980 M 1967 Rakvere MK 030245 Sander Liivak
2020-06-25 20:46:31
62.AMikko Rondo 1761 2027 2033 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Marek Kolk
2020-06-30 11:46:00
63.AMõndresku Ion 2036 2009 2077 M 1951 Viljandi MS 030255 Marek Kolk
2020-07-03 11:09:36
64.AMöldre Allar-Joel 1293 1415 1393 M 2005 Tallinna Reaalkool 181016 Allar-Joel Möldre
2020-06-16 20:13:50
65.ANarusberg Peep 1959 1977 1910 M 1961 Põlva MK 030263 Peep Narusberg
2020-06-22 23:36:55
66.ANarva Mai 2272 2289 2295 N 1999 SK Reval-Sport WIM 051004 Marek Kolk
2020-07-02 08:49:05
67.ANarva Triin 2126 2049 2044 N 1994 SK Reval-Sport WFM 030584 Marek Kolk
2020-07-02 08:49:05
68.ANiinepuu Elmar 2061 1760 1832 M 1943 Keila MK 030272 Marek Kolk
2020-06-24 16:10:23
69.ANikitin Arseni 1722 2032 1955 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Arseni Nikitin
2020-06-30 15:39:14
70.ANääs Rene 1000 1018 1003 M 2004 Tartu Kalev 181134 Andre Uibos
2020-07-01 13:59:18
71.AÕim Mikk Kaarel 1558 1699 1566 M 2009 Tartu Kalev 180614 Mikk Kaarel Õim
2020-06-25 15:50:31
72.AOja Feliks 1214 1223 1314 M 2008 Viljandi Huvikool 180942 Marek Kolk
2020-06-28 17:05:31
73.APagar Kalev 2101 1978 1976 M 1949 Rakvere MK 030294 Sander Liivak
2020-06-25 20:45:42
74.AParik Kerttu-Lisett 1218 1225 1290 N 2008 Kose Male-kabeklubi 130716 Marek Kolk
2020-06-28 17:05:51
75.AParviste Janek 1916 1715 1866 M 1970 Rakvere MK 070317 Sander Liivak
2020-07-02 15:35:30
76.APedmanson Albert 1991 2089 1953 M 2007 Tartu Kalev 130734 Albert Pedmanson
2020-06-25 20:39:08
77.APedmanson Herman 2021 2077 2145 M 2005 Tartu Kalev 130735 Herman Pedmanson
2020-06-25 20:40:13
78.APõldoja Ants 1902 1861 1863 M 1959 Keila MK 030330 Marek Kolk
2020-06-24 16:10:41
79.APõlendik Tiina 1750 1641 1711 N 1948 Kose Male-kabeklubi 030599 Marek Kolk
2020-06-28 17:05:55
80.APool Linda Maria 1411 1487 1559 N 2007 Tartu Kalev 141126 Linda Maria Pool
2020-06-29 14:00:17
81.APoom Mati 1775 1744 1756 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Mati Poom
2020-06-30 13:03:48
82.APõvvat Aalo 1385 1363 1175 N 1932 Tartu Kalev 070622 Silvi Salupere
2020-06-07 20:05:07
83.APunning Andero 1030 1135 1177 M 2010 Tartu Kalev 180720 Andre Uibos
2020-06-29 19:03:45
84.ARaag Ardi 1955 1989 1813 M 2004 MK Kaksikodad 150202 Ardi Raag
2020-06-29 12:04:03
85.ARaide Sivert 1726 1785 1801 M 2005 Tartu Kalev 131220 Sivert Raide
2020-06-13 12:27:36
86.ARauk Tõnu 2125 2118 2023 M 1970 Kadrioru MK mk 030339 Tõnu Rauk
2020-06-29 09:13:44
87.ARoi Kristjan 0 0 0 M 2011 MK Areng 180884 Monika Tsõganova
2020-06-29 13:21:01
88.ARosental Urmas 1716 1764 1682 M 1969 - - - 161236 Urmas Rosental
2020-06-24 21:15:24
89.ARõtšagov Nikita 2054 2070 1974 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2020-06-22 18:35:33
90.ARuus Rein 2004 1970 1912 M 1955 T. Truusi MKK 030355 Rein Ruus
2020-06-22 23:57:44
91.ARüdiger Emma Viktoria 0 0 0 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2020-06-29 19:37:08
92.ARüdiger Maria Helena 1185 1216 1151 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2020-06-29 19:37:10
93.ASadekov Maksim 1893 1969 1983 M 2007 - - - 150242 Marek Kolk
2020-06-30 11:46:07
94.ASamberk Vahur 1678 1727 1582 M 1993 Harjumaa 141131 Vahur Samberk
2020-06-30 15:59:31
95.ASandberg Laur-Markus 1045 1103 1063 M 2009 MK Areng 180817 Monika Tsõganova
2020-07-01 21:13:08
96.ASaviir Villy 1591 1631 1691 M 1943 Kose Male-kabeklubi 171205 Marek Kolk
2020-07-02 08:48:54
97.ASeeman Tarvo 2386 2490 2403 M 1969 Pühajärve MK IM 030371 Marek Kolk
2020-06-24 16:11:08
98.ASepp Olav 2426 2394 2437 M 1969 Pühajärve MK IM 030379 Marek Kolk
2020-06-28 17:03:27
99.AShumakov Andrei 0 0 0 M 1982 u-20877 Marek Kolk
2020-06-24 16:13:25
100.ASiemer Tambet 2146 2255 2150 M 1969 Rapla MK mk 030385 Marek Kolk
2020-07-02 08:48:40
101.ASimenson Margit 1934 1759 1873 N 1967 Viljandi MS 030613 Marek Kolk
2020-06-28 17:03:21
102.ASinitsõna Anastassija 2145 2144 2055 N 2004 Malekool 64 WFM 120178 Marek Kolk
2020-07-02 08:49:31
103.ASirp Karl Aleksander 1971 2136 2127 M 1999 Tartu Kalev 070701 Karl Aleksander Sirp
2020-06-24 20:05:52
104.ASoo Hugo 1260 1544 1260 M 2006 Viljandi Huvikool 180309 Marek Kolk
2020-07-03 11:09:49
105.AStaub Madis 1698 1757 1706 M 1940 Viimsi MS Apones 100900 Margus Sööt
2020-06-20 08:51:18
106.ASööt Margus 2196 2363 2203 M 1980 Viimsi MS Apones mk 030414 Margus Sööt
2020-06-20 08:51:07
107.ATeever Randel 1191 1291 1291 M 2008 Vanad Olümpiaalad 180517 Marek Kolk
2020-07-01 07:54:46
108.ATiisler Ander 1524 1706 1740 M 1999 Tartu Kalev 110211 Ander Tiisler
2020-06-25 22:54:31
109.ATiisler Tanel 1830 2099 2087 M 1997 Tartu Kalev 100701 Tanel Tiisler
2020-06-25 22:54:16
110.ATõnisson Trent Asso 1710 1862 1806 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2020-06-17 07:48:13
111.ATrohhelev Boris 2041 2120 2037 M 1960 Tartumaa 030468 Marek Kolk
2020-06-28 17:06:17
112.ATruusalu Johannes Pärtel 0 0 0 M 1993 u-20878 Marek Kolk
2020-06-24 16:14:11
113.ATsõganova Monika 2081 2068 2078 N 1969 MK Areng WIM 030620 Monika Tsõganova
2020-06-11 20:37:29
114.AUrgas Jaan 1675 1768 1803 M 1972 Kose Male-kabeklubi 051120 Jaan Urgas
2020-06-23 02:39:48
115.AVeitsurs Ervins 1514 1524 1612 M 1951 Rakvere MK 131212 Sander Liivak
2020-06-25 20:46:15
116.AVidevik Edik 1881 1696 1805 M 1953 Rakvere MK 030510 Sander Liivak
2020-06-25 20:46:42
117.AVija Hendrik 1370 1420 1401 M 2002 Tartu Kalev 110325 Marek Kolk
2020-07-03 11:09:31
118.AVija Mattias 1241 1358 1328 M 2009 Tartu Kalev 180717 Andre Uibos
2020-06-29 18:01:02
119.AVirtanen Esko 1752 1752 1752 M 1951 u-20879 Marek Kolk
2020-06-24 16:16:26
120.AVolodin Aleksander 2444 2537 2506 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Aleksander Volodin
2020-06-25 20:52:32
121.AVorobjov Pavel 2321 2394 2272 M 1981 Tartu Kalev m 030700 Pavel Vorobjov
2020-07-01 17:12:52
122.AVrednik Aleksandr 1076 1160 1191 M 2009 MK Kuningas 180912 Marek Kolk
2020-07-02 08:48:47
123.AŠadrina Eva 1577 1679 1551 N 2008 Tallinna MK 160153 Roman Jezov
2020-06-26 18:55:03
124.AŠiškov Andrei 2405 2374 2308 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2020-06-28 09:22:49
125.AŠnurov Daniil 1828 1961 1789 M 2006 Vabaettur 160433 Marek Kolk
2020-06-28 17:06:11
126.AŠvõrjov Igor 2362 2305 2391 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2020-06-17 09:30:25