Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
MK Vektor lahtine välkturniir   ( id=680 )
23. veebruar 2020 (kell 11:00) - 23. veebruar 2020 (kell 15:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese nimeline Malemaja, Vene tn.29
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
22. veebruar 2020, kell 18:00
KorraldajaKORRALDAJA
Maleklubi Vektor https://maleklubivektor.ee/
KontaktKONTAKT
moc.liamg@namsudxela
Info sisestajaSISESTAJA
Aleksander Dusman  (05. veebruar 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
välkmale
3 minutit + 2 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
5 eurot. WFM, FM, WIM, IM, WGM, GM tasuta
A turniir - Eesti välkmale reiting 1500+ B turniir - Eesti välkmale reiting alla 1500
Kohtunik: Aleksandr Dusman (NA) 56698304
28
Kokku
18
Grupp A
10
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABlokhin Sofia 1962 1988 1881 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Aleksander Dusman
2020-02-13 11:31:06
2.ADudakov Andrei 1481 1554 1505 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2020-02-16 13:12:30
3.AGarber Vjatšeslav 2102 2084 2098 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Mati Poom
2020-02-18 10:04:16
4.AIvanov Aleksandr 1627 1704 1727 M - - - 180784 Monika Tsõganova
2020-02-20 19:11:59
5.AJürjo Holger 1583 1615 1593 M 2004 MK Areng 180956 Holger Jürjo
2020-02-07 21:09:02
6.AKarba Andres 1993 2119 2166 M 1980 Tartu Kalev 030129 Andres Karba
2020-02-22 17:52:07
7.AMedar Marti 2049 2160 2234 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2020-02-19 22:39:04
8.AMogilnõi Jevgeni 1904 1904 1919 M 1948 - - - 030250 Mati Poom
2020-02-18 10:05:12
9.ANeff Sergei 2170 2220 2269 M 1954 Kadrioru MK mk 030265 Mati Poom
2020-02-18 10:03:58
10.APanfilov Sergei 1552 1445 1438 M 1935 - - - 111026 Mati Poom
2020-02-18 10:04:49
11.ARaag Ardi 1821 1991 1875 M 2004 MK Kaksikodad 150202 Ardi Raag
2020-02-22 13:45:31
12.ARõtšagov Nikita 1984 2013 1903 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2020-02-21 13:37:38
13.ARozenblit David 1365 1899 1893 M 2001 T. Truusi MKK 061122 Aleksander Dusman
2020-02-20 18:09:09
14.ASavinov Matvei 1829 1913 1751 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2020-02-20 13:23:35
15.ATuul Tarmo 2113 2166 2186 M 1988 T. Truusi MKK mk 030480 Tarmo Tuul
2020-02-22 06:34:01
16.AVerhni Vladimir 1784 1929 1891 M 1957 - - - 160137 Aleksander Dusman
2020-02-19 13:36:36
17.AVeri Hans Kristjan 1536 1611 1616 M 1999 - - - 170807 Hans Kristjan Veri
2020-02-22 15:34:38
18.AŠnurov Daniil 1782 1925 1725 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2020-02-21 14:50:10
19.BBlokhin Georg 1146 1307 1103 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2020-02-13 11:31:06
20.BCherentsov Mikhail 1305 1547 1409 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2020-02-18 11:40:25
21.BKarba Karoliina 1000 1090 1103 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2020-02-22 17:52:07
22.BKarba Kertu 1173 1292 1216 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2020-02-22 17:52:07
23.BÕim Mikk Kaarel 1485 1668 1423 M 2009 Tartu Kalev 180614 Mikk Kaarel Õim
2020-02-19 08:58:58
24.BOrlova Sofiya 1273 1281 1529 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2020-02-22 17:59:11
25.BPunning Andero 1017 1096 1037 M 2010 Tartu Kalev 180720 Aleksander Dusman
2020-02-13 09:52:38
26.BRüdiger Emma Viktoria 0 0 0 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2020-02-13 11:39:50
27.BRüdiger Maria Helena 1062 1175 1095 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Maria Helena Rüdiger
2020-02-13 11:08:37
28.BShchiry Roman 1151 1130 1259 M 2010 Maleklubi Vektor 170557 Roman Shchiry
2020-02-09 23:00:04