Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
MK Vektor lahtine kiirturniir   ( id=679 )
22. veebruar 2020 (kell 11:00) - 22. veebruar 2020 (kell 16:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese nimeline Malemaja, Vene tn.29
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
21. veebruar 2020, kell 18:00
KorraldajaKORRALDAJA
Maleklubi Vektor https://maleklubivektor.ee/
KontaktKONTAKT
moc.liamg@namsudxela
Info sisestajaSISESTAJA
Aleksander Dusman  (05. veebruar 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Osavõtumaks on 7 eurot. WFM, FM, WIM, IM, WGM, GM tasuta
A turniir - Eesti kiirmale reiting 1500+ B turniir - Eesti kiirmale reiting alla 1500
Kohtunik: Aleksandr Dusman (NA) 56698304
62
Kokku
33
Grupp A
29
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAleksejev Artjom 1403 1565 1572 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2020-02-19 17:11:18
2.AAnis Dinara 1474 1548 1570 N 2006 Vabaettur 140722 Natalia Glušakova
2020-02-20 12:37:26
3.ABlokhin Sofia 1988 2024 1887 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Aleksander Dusman
2020-02-13 11:30:23
4.ACherentsov Mikhail 1305 1536 1376 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2020-02-18 11:39:41
5.ADudakov Andrei 1487 1534 1442 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2020-02-16 13:10:31
6.ADzjuba Anatoli 2051 2031 2151 M 1958 - - - 171106 Aleksander Dusman
2020-02-13 13:51:51
7.ADzjuba Jegor 1515 1600 1634 M 2006 T. Truusi MKK 180753 Jegor Dzjuba
2020-02-10 18:53:11
8.AGarber Vjatšeslav 2102 2084 2125 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Mati Poom
2020-02-18 10:00:34
9.AHaapsal Maria Ioanna 1533 1564 1418 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2020-02-21 09:49:57
10.AIvanov Aleksandr 1627 1682 1727 M - - - 180784 Monika Tsõganova
2020-02-20 19:08:55
11.AJürjo Holger 1619 1595 1593 M 2004 MK Areng 180956 Holger Jürjo
2020-02-07 21:08:45
12.AKomisarenko Vjatšeslav 1570 1659 1670 M 1995 - - - 180925 Aleksander Dusman
2020-02-18 17:08:16
13.AKull Tormi 1687 1867 1734 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Rainer Raud
2020-02-21 15:08:10
14.ALevchenko Marina 1575 1758 1687 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2020-02-18 16:03:51
15.AMedar Marti 2049 2146 2227 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2020-02-19 22:38:09
16.AMogilnõi Jevgeni 1904 1898 1891 M 1948 - - - 030250 Mati Poom
2020-02-18 10:01:07
17.ANazarov Vladislav 1754 1789 1637 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Veronika Nazarova
2020-02-21 16:31:41
18.ANeff Sergei 2170 2220 2205 M 1954 Kadrioru MK mk 030265 Mati Poom
2020-02-18 10:00:03
19.AÕim Mikk Kaarel 1485 1700 1459 M 2009 Tartu Kalev 180614 Mikk Kaarel Õim
2020-02-16 14:29:37
20.APanfilov Sergei 1552 1452 1457 M 1935 - - - 111026 Mati Poom
2020-02-18 10:02:06
21.ARaide Sivert 1625 1702 1660 M 2005 Tartu Kalev 131220 Andres Karba
2020-02-19 15:31:42
22.ARõtšagov Anton 1513 1571 1555 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2020-02-21 13:36:38
23.ARõtšagov Nikita 2030 2031 1951 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2020-02-21 13:35:42
24.ASavinov Matvei 1829 1926 1751 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2020-02-20 13:22:59
25.ASepandi Jaak 1699 1731 1769 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2020-02-07 23:24:14
26.ASnitsarenko Igor 1816 1860 1778 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2020-02-17 08:34:29
27.ASnitsarenko Ilja 1397 1458 1413 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2020-02-17 08:34:29
28.ATõnisson Trent Asso 1741 1885 1754 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2020-02-21 17:22:05
29.ATsõganova Monika 2082 2061 2078 N 1969 MK Areng WIM 030620 Monika Tsõganova
2020-02-07 22:06:16
30.AUurits Karel 1878 1781 1763 M 1970 Saue MK 071202 Karel Uurits
2020-02-13 22:09:48
31.AVeri Hans Kristjan 1536 1608 1616 M 1999 - - - 170807 Hans Kristjan Veri
2020-02-21 15:08:39
32.AŠadrina Eva 1536 1666 1595 N 2008 Tallinna MK 160153 Roman Jezov
2020-02-21 09:22:37
33.AŠnurov Daniil 1782 1926 1720 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2020-02-21 14:41:22
34.BBlokhin Georg 1176 1305 1103 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2020-02-13 11:30:23
35.BBogovitš Daniel 1340 1433 1440 M 2005 Vabaettur 180333 Natalia Glušakova
2020-02-18 16:04:37
36.BDemidov Vladislav 1450 1448 1550 M 1983 - - - 180950 Vladislav Demidov
2020-02-19 13:20:58
37.BIvanov Denis 1141 1144 1202 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2020-02-20 19:08:55
38.BKalju Edvard 1462 1482 1535 M 2004 Vabaettur 160130 Natalia Glušakova
2020-02-20 16:46:29
39.BKasak Henry 1127 1206 1227 M 2008 Harjumaa 170801 Aleksander Dusman
2020-02-16 10:14:06
40.BKasak Roman 1200 1390 1240 M 1997 Vanad Olümpiaalad 061005 Aleksander Dusman
2020-02-16 10:14:06
41.BKemppinen Mia 0 0 0 N 2011 MK Areng 181127 Monika Tsõganova
2020-02-21 12:17:57
42.BKirtjanov Svjatoslav 1238 1292 1342 M 2006 Vabaettur 160710 Natalia Glušakova
2020-02-20 20:06:15
43.BKosinski Marek 1000 1041 1027 M 2006 Vabaettur 181137 Natalia Glušakova
2020-02-20 16:05:14
44.BKurs Karl Markus 1386 1438 1436 M 2003 Tartu Kalev 130320 Andre Uibos
2020-02-19 18:03:31
45.BLeifer Anatoli 1000 1068 1063 M 2009 Vabaettur 180742 Natalia Glušakova
2020-02-20 16:05:29
46.BMilchev Vladislav 0 0 0 M 2009 - - - 180963 Vladislav Demidov
2020-02-19 13:23:06
47.BNääs Rene 0 0 0 M 2004 Tartu Kalev 181134 Andre Uibos
2020-02-19 18:04:01
48.BPihlak Artur 0 0 0 M 2009 Vabaettur 181072 Natalia Glušakova
2020-02-18 16:05:00
49.BPiir Kristjan 1193 1236 1317 M 2009 Vabaettur 180741 Natalia Glušakova
2020-02-20 12:31:19
50.BPunning Andero 1017 1105 1067 M 2010 Tartu Kalev 180720 Aleksander Dusman
2020-02-13 09:52:08
51.BPuusepp Roomet 0 0 0 M 2010 Tartu Kalev u-20182 Andre Uibos
2020-02-19 20:44:35
52.BReinsalu Timur 1139 1254 1277 M 2010 MK Areng 170541 Monika Tsõganova
2020-02-19 20:03:56
53.BRoi Kristjan 0 0 0 M 2011 MK Areng 180884 Monika Tsõganova
2020-02-12 19:39:49
54.BRüdiger Emma Viktoria 0 0 0 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2020-02-13 11:39:16
55.BRüdiger Maria Helena 1095 1171 1132 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Maria Helena Rüdiger
2020-02-13 11:05:53
56.BSandberg Laur-Markus 1056 1097 1063 M 2009 MK Areng 180817 Monika Tsõganova
2020-02-21 12:18:34
57.BShchiry Roman 1113 1115 1236 M 2010 Maleklubi Vektor 170557 Roman Shchiry
2020-02-09 22:58:43
58.BSkakun Maksim 1212 1214 1230 M 2006 Vabaettur 181160 Natalia Glušakova
2020-02-19 17:09:13
59.BStepanov Roman 1193 1340 1227 M 2010 Vabaettur 171206 Natalia Glušakova
2020-02-19 17:10:00
60.BVaitovitš Roman 1167 0 1162 M 2008 Vabaettur 180582 Natalia Glušakova
2020-02-19 17:07:47
61.BŠafigullin Raul 1266 1252 1366 M 2008 MK Chess Continent 170926 Oleg Kortšagin
2020-02-19 18:44:20
62.BŠusta Vanessa 0 0 0 M 2009 Vabaettur 181077 Natalia Glušakova
2020-02-20 22:29:53