Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Noorte lahtine võistlussari tavamales TALLINN-2020   ( id=674 )
06. märts 2020 (kell 16:00) - 08. märts 2020 (kell 16:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese Malemaja, Vene tn. 29
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
05. märts 2020, kell 15:00
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit koostöös Tallinna klubidega
KontaktKONTAKT
moc.liamg@avonagist.akinom
Info sisestajaSISESTAJA
Monika Tsõganova  (30. jaanuar 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
1 tund partii lõpuni + 30 sekundit igale käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
10€
A - reiting 1500 - 2199, B - reiting alla 1500
Kohtunik: Askold Nassar 58377364
46
Kokku
11
Grupp A
35
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABlokhin Sofia 1959 2024 1887 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Aleksander Dusman
2020-03-03 09:43:13
2.ADukov Vladimir 1411 1678 1655 M 2009 MK Kuningas 161230 Monika Tsõganova
2020-03-05 16:02:22
3.AHaapsal Maria Ioanna 1536 1564 1418 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2020-03-04 13:47:06
4.AKull Tormi 1783 1867 1734 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Tiina Raud
2020-03-05 13:56:45
5.ALainevool Mirko 1554 1735 1588 M 2003 Rae Huvialakool 160102 Monika Tsõganova
2020-03-06 09:04:03
6.ALevchenko Marina 1620 1758 1687 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2020-03-04 12:29:29
7.ARaag Ardi 1866 1991 1857 M 2004 MK Kaksikodad 150202 Ardi Raag
2020-03-04 17:58:34
8.ARõtšagov Anton 1484 1571 1555 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2020-03-05 14:36:05
9.ARõtšagov Nikita 2044 2031 1951 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2020-03-05 14:35:35
10.ASchneider Uku 1528 1671 1618 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2020-03-03 14:53:37
11.AŠadrina Eva 1550 1666 1595 N 2008 Tallinna MK 160153 Roman Jezov
2020-03-03 09:54:43
12.BAkulistõi Andrei 1135 1236 1111 M 2011 MK Areng 180760 Monika Tsõganova
2020-03-03 21:04:17
13.BAleksejev Artjom 1376 1565 1572 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2020-03-04 13:29:32
14.BAlhimovics Simon 0 0 0 M 2011 MK Areng 180849 Simon Alhimovics
2020-03-03 10:38:08
15.BAndrijevskis Denis 0 0 0 M 2013 - - - 181184 Denis Andrijevskis
2020-02-25 16:05:24
16.BAstashev Kirill 1268 1366 1381 M 2002 Vabaettur 180744 Natalia Glušakova
2020-03-03 16:40:13
17.BBalder Ian Gregor 1318 1448 1400 M 2005 Tallinna MK 181012 Monika Tsõganova
2020-03-05 18:24:29
18.BBlokhin Georg 1127 1305 1103 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2020-03-03 09:43:13
19.BCherentsov Mikhail 1335 1536 1376 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2020-03-03 09:44:02
20.BDudakov Andrei 1445 1534 1442 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2020-03-05 14:27:21
21.BDukova Sofia 1004 1110 1020 N 2011 MK Areng 080126 Monika Tsõganova
2020-03-05 14:53:16
22.BJarts Nikita 1219 1178 1238 M 2010 T. Truusi MKK 171202 Nikita Jarts
2020-03-03 14:03:53
23.BKosinski Marek 1000 1041 1027 M 2006 Vabaettur 181137 Monika Tsõganova
2020-03-05 17:27:56
24.BKrivenko Jaromir 1054 1047 1111 M 2013 MK Areng 180714 Monika Tsõganova
2020-03-03 23:45:59
25.BKunakhov Ilja 1000 1044 1039 M 2011 Vabaettur 180833 Natalia Glušakova
2020-03-02 17:51:24
26.BKällo Kaur 1164 1319 1288 M 2007 Rae Huvialakool 180220 Rainer Raud
2020-02-29 22:51:51
27.BLink Kristjan 1094 1391 1409 M 2004 Surju valla SK 150300 Valter Tominga
2020-03-04 18:19:41
28.BMaapalu Ralf 1409 1553 1530 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ervin Liebert
2020-03-04 12:28:40
29.BNikanorov Erik 1196 1251 1251 M 2004 MK Areng 110713 Monika Tsõganova
2020-03-04 07:34:09
30.BNikiforov Rivo 0 0 0 M 2010 T. Truusi MKK 181158 Rivo Nikiforov
2020-02-26 20:37:15
31.BOrlova Sofiya 1271 1303 1529 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2020-03-03 09:44:02
32.BPallum Rasmus 1549 1637 1475 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Tiina Raud
2020-03-04 20:47:59
33.BPihlak Artur 0 0 0 M 2009 Vabaettur 181072 Natalia Glušakova
2020-03-03 16:41:29
34.BPiir Kristjan 1193 1236 1317 M 2009 Vabaettur 180741 Natalia Glušakova
2020-03-02 17:02:27
35.BRajandu Aaron 1432 1391 1255 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Monika Tsõganova
2020-03-05 22:36:58
36.BReinholm Karl Kristjan 1000 1062 1121 M 2011 Rae Huvialakool 180909 Rainer Raud
2020-02-26 22:42:17
37.BRüdiger Emma Viktoria 0 0 0 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2020-03-03 09:44:02
38.BRüdiger Maria Helena 1143 1171 1132 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2020-03-03 09:44:02
39.BSandberg Laur-Markus 1045 1097 1063 M 2009 MK Areng 180817 Monika Tsõganova
2020-03-04 16:35:55
40.BShchiry Roman 1188 1115 1236 M 2010 Maleklubi Vektor 170557 Aleksander Dusman
2020-03-05 11:33:23
41.BTarsalainen Martti 1306 1528 1508 M 2004 Surju valla SK 120639 Valter Tominga
2020-03-04 18:19:41
42.BTominga Uku 1222 1430 1425 M 2004 Surju valla SK 120633 Valter Tominga
2020-03-04 18:19:41
43.BTomingas Wilhelm 1348 1307 1268 M 2006 T. Truusi MKK 150270 Monika Tsõganova
2020-03-05 17:26:45
44.BTšernov Mihhail 1186 1381 1228 M 2008 Mustamäe Loomingumaja 180589 Tatjana Fomina
2020-03-05 14:25:48
45.BVaitovitš Roman 1139 1167 1162 M 2008 Vabaettur 180582 Natalia Glušakova
2020-03-02 17:03:41
46.BŠusta Vanessa 0 0 0 M 2009 Vabaettur 181077 Monika Tsõganova
2020-03-05 21:56:14