Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
KRISTIINE OPEN 2020 kiirmales   ( id=645 )
12. september 2020 (kell 10:30) - 12. september 2020 (kell 17:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn, Endla 59
Tallinna Puuetega Inimeste Koda
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
09. september 2020, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Kristiine Linnaosa Valitsus koostöös Tallinna Maleklubiga
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (10. jaanuar 2020 )
Muutis: Hendrik Olde  (13. märts 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit partii lõpuni + iga käigu sooritamiseks lisandub 3 sekundit
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Võistlus on osavõtumaksuta. Osalema lubatakse kuni 100 maletajat ning eelise annab varem registreerimine
Turniiril võivad osaleda kõik soovijad (noored, seeniorid, tegevmaletajad, harrastajad, jne), kes on eelnevalt registreerunud hiljemalt 9. septembriks. Võistlus viiakse läbi individuaalturniirina šveitsi süsteemis 7 vooruga. Võistluse võitjat autasustatakse karikaga. Auhinnad ja diplomid on võistluste kuuele paremale maletajale, parimale noormehele ja neiule (sa 2002 ja noorem), parimale seeniorile (1960 ja vanem) ning parimale naismaletajale. NB! Kõikide võistlusel osalejate vahel loositakse võistluste lõpetamisel välja eriauhind.
Maret Truusalu -6 457 120 (Maret.Truusalu@tallinnlv.ee); Hendrik Olde -5142625
97
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAkulistõi Andrei 1135 1206 1115 M 2011 MK Areng 180760 Monika Tsõganova
2020-08-31 10:35:17
2.AAljas Kalle 1667 1657 1693 M 1949 Kose Male-kabeklubi 180400 Hendrik Olde
2020-08-18 11:56:02
3.ABarinova Marina 2065 2065 2065 N 1994 u-22086 Hendrik Olde
2020-08-18 13:56:34
4.ABaškite Viktoria 2140 2076 2117 N 1985 Vabaettur WIM 030537 Viktoria Baškite
2020-08-30 16:30:43
5.ABlokhin Georg 1127 1269 1071 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2020-09-07 20:11:39
6.ABlokhin Sofia 2023 2060 1933 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Aleksander Dusman
2020-09-07 20:11:39
7.ABluman Eero 1601 1636 1710 M 1954 - - - 180759 Hendrik Olde
2020-08-18 11:55:09
8.ACherentsov Mikhail 1335 1536 1438 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2020-09-07 20:11:39
9.ADemidov Vladislav 1450 1451 1550 M 1983 - - - 180950 Vladislav Demidov
2020-01-23 18:09:20
10.ADrozdov Valeri 1598 1691 1698 M 1961 - - - 160624 Hendrik Olde
2020-08-06 14:54:29
11.ADubrovin Robert 2224 2378 2333 M 1986 MK Kuningas mk 030046 Robert Dubrovin
2020-08-06 10:54:40
12.ADukov Vladimir 1411 1654 1655 M 2009 MK Kaksikodad 161230 Rainer Raud
2020-08-21 21:14:23
13.ADukova Sofia 1004 1090 1020 N 2011 MK Areng 080126 Sofia Dukova
2020-08-26 12:18:40
14.ADzjuba Jegor 1515 1703 1653 M 2006 T. Truusi MKK 180753 Jegor Dzjuba
2020-01-24 16:37:58
15.AErlich Sten 1725 1723 1825 M - - - 180819 Hendrik Olde
2020-08-31 10:27:31
16.AGaav Arnold 1597 1674 1541 M 1943 - - - 150200 Hendrik Olde
2020-09-09 12:01:19
17.AGarber Vjatšeslav 2093 2093 2086 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Hendrik Olde
2020-08-31 21:04:48
18.AHaapsal Maria Ioanna 1579 1589 1446 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2020-08-26 11:54:40
19.AHaitin Ilja 2323 2383 2248 M 1988 Vabaettur FM 030523 Ilja Haitin
2020-09-06 14:48:28
20.AIoganson Oleg 1860 1645 1709 M 1972 - - - 030102 Hendrik Olde
2020-09-06 17:05:01
21.AIvanov Stepan 1923 1953 1982 M 1952 - - - 030090 Hendrik Olde
2020-09-04 13:56:50
22.AIvanova Lidia 1634 1711 1693 N 1999 Vabaettur 110331 Lidia Ivanova
2020-08-31 12:16:13
23.AJakovlev Jevgeni 1560 1661 1665 M 1985 - - - 180424 Hendrik Olde
2020-08-25 15:23:23
24.AJorš Jordan 1403 1516 1558 M 1997 - - - 161253 Jordan Jorš
2020-07-30 08:43:44
25.AJürjo Holger 1619 1609 1593 M 2004 MK Areng 180956 Holger Jürjo
2020-08-13 14:03:07
26.AJärnström Henrik 2032 1900 1930 M 1952 - - - 090402 Hendrik Olde
2020-09-02 18:19:35
27.AKais Kaarel 1397 1574 1587 M 1974 Harjumaa 170526 Kaarel Kais
2020-03-02 11:09:10
28.AKais Kristofer 0 0 0 M 2014 MK Areng 181255 Hendrik Olde
2020-08-06 14:53:40
29.AKalvet Tõnu 1602 1595 1701 M 1970 Kose Male-kabeklubi 130335 Tõnu Kalvet
2020-07-15 17:05:43
30.AKasak Roman 1200 1439 1280 M 1997 Vanad Olümpiaalad 061005 Hendrik Olde
2020-03-03 17:36:40
31.AKestlane Harry 1835 1774 1865 M 1965 - - - 030142 Hendrik Olde
2020-09-08 20:08:58
32.AKiisk Heino 1543 1535 1599 M 1943 Keila MK 150505 Hendrik Olde
2020-09-06 17:04:49
33.AKokk Karl Mattias 1737 1821 1674 M 2007 Tallinna MK 160709 Karl Mattias Kokk
2020-08-02 08:12:44
34.AKõlar Johan-Eerik 1723 1802 1711 M 1994 MK Kaksikodad 141220 Johan-Eerik Kõlar
2020-09-07 10:21:08
35.AKortšagin Oleg 2090 2126 2058 M 1965 MK Chess Continent mk 030167 Oleg Kortšagin
2020-08-28 17:36:35
36.AKovaljov Deniss 2320 2334 2277 M 1981 MK Faalanks m 030173 Deniss Kovaljov
2020-09-06 21:18:09
37.AKrivenko Dion 1939 2034 1950 M 2005 Kadrioru MK 130513 Dion Krivenko
2020-07-14 22:45:32
38.AKrupenski Jüri 2374 2416 2374 M 1982 Vabaettur IM 030179 Jüri Krupenski
2020-09-07 19:36:19
39.AKruusiauk Heda 1819 1738 1706 N 1949 T. Truusi MKK mk 030561 Heda Kruusiauk
2020-08-16 16:43:26
40.AKubo Peeter-Erik 1633 1721 1700 M 1938 - - - 160714 Hendrik Olde
2020-08-31 10:28:34
41.AKušnir Roman 1821 1920 1869 M 1983 - - - 030192 Roman Kušnir
2020-09-07 13:40:56
42.AKütt Sulev 1781 1885 1820 M 1950 - - - 130722 Hendrik Olde
2020-03-03 17:36:03
43.AKällo Kaur 1164 1365 1252 M 2007 Rae Huvialakool 180220 Hendrik Olde
2020-09-11 12:52:27
44.AKärner Kert 1179 1318 1342 M 2007 Tallinna Nõmme Huvikool 180526 Kert Kärner
2020-09-04 11:03:45
45.AKöösel Hans Georg 1571 1644 1618 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Eiki Lehemets
2020-09-07 21:18:37
46.ALainevool Mirko 1554 1796 1597 M 2003 Rae Huvialakool 160102 Hendrik Olde
2020-09-11 14:54:21
47.ALeede Gutnar 1709 1843 1737 M 1994 Rakvere MK 151002 Gutnar Leede
2020-09-07 13:02:42
48.ALevchenko Marina 1608 1779 1690 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2020-09-09 13:20:36
49.ALindsalu Indrek 0 1602 0 M - - - 181228 Indrek Lindsalu
2020-05-28 14:02:05
50.ALõgun Aleksei 1932 2054 2004 M 1985 Saku MK 030234 Aleksei Lõgun
2020-08-14 00:41:51
51.ALuik Elo-Mirtel 1036 1220 1025 N 2010 MK Kaksikodad 170813 Hendrik Olde
2020-09-10 21:46:03
52.ALuik Ott-Robert 1501 1658 1702 M 2006 Tallinna MK 130328 Hendrik Olde
2020-09-10 21:46:03
53.AMakarenkov Ruslan 1000 1074 1066 M - - - 160620 Hendrik Olde
2020-08-31 10:26:59
54.AMedar Marti 2049 2230 2236 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2020-08-13 13:53:43
55.AMendoza Jonathan 0 1672 0 M 1988 - - - 181244 Hendrik Olde
2020-08-06 14:54:11
56.AMikko Rondo 1761 2038 2033 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Eiki Lehemets
2020-09-07 21:18:09
57.ANaestema Joonas Aditya 1656 1636 1701 M 2006 MK Areng 130742 Joonas Aditya Naestema
2020-09-07 20:12:37
58.ANeff Sergei 2176 2207 2201 M 1954 Kadrioru MK mk 030265 Hendrik Olde
2020-08-31 21:04:39
59.ANiinepuu Elmar 2061 1737 1832 M 1943 Keila MK 030272 Hendrik Olde
2020-09-06 17:04:55
60.ANovikov Rustam 1687 1772 1807 M 1980 - - - 090102 Rustam Novikov
2020-09-06 17:59:06
61.AOja Ian 0 0 0 M 1976 u-22223 Hendrik Olde
2020-08-25 10:47:43
62.AOrlova Sofiya 1271 1349 1510 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2020-09-07 20:11:39
63.APanfilov Sergei 1552 1465 1317 M 1935 - - - 111026 Georg Abozenko
2020-09-07 17:41:28
64.APedmanson Herman 2023 2130 2145 M 2005 Tartu Kalev 130735 Herman Pedmanson
2020-09-07 22:02:19
65.APetrov Aleksandr 1990 1968 1967 M 1941 Kadrioru MK mk 030310 Georg Abozenko
2020-09-07 17:45:05
66.APõldoja Ants 1902 1847 1871 M 1959 Keila MK 030330 Hendrik Olde
2020-08-24 17:34:23
67.ARajandu Aaron 1432 1412 1255 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Aaron Rajandu
2020-08-30 00:29:30
68.ARebane Romet 1322 1379 1316 M 2006 Pärnu Spordikool 160411 Eiki Lehemets
2020-09-07 21:19:15
69.AReiland Indrek 1689 1792 1765 M 1984 - - - 180119 Indrek Reiland
2020-08-29 20:31:24
70.ARõtova Merike 1658 1679 1773 N 1936 Pühajärve MK m 030607 Regina Narva
2020-08-23 17:22:19
71.ARõtšagov Anton 1475 1673 1648 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2020-09-07 15:00:32
72.ARõtšagov Nikita 2054 2074 1974 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2020-09-07 14:59:48
73.ARuus Rein 2004 1961 1923 M 1955 T. Truusi MKK 030355 Rein Ruus
2020-09-05 21:10:49
74.ARüdiger Emma Viktoria 0 0 0 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2020-09-07 20:11:39
75.ARüdiger Maria Helena 1185 1222 1151 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2020-09-07 20:11:39
76.ASamberk Vahur 1678 1743 1582 M 1993 Harjumaa 141131 Vahur Samberk
2020-09-04 13:48:24
77.ASaviir Villy 1591 1602 1691 M 1943 Kose Male-kabeklubi 171205 Hendrik Olde
2020-08-24 09:28:18
78.ASemjonov Anatoli 1800 1669 1706 M 1983 - - - 030375 Anatoli Semjonov
2020-06-19 16:11:38
79.AShchiry Roman 1188 1116 1195 M 2010 Maleklubi Vektor 170557 Roman Shchiry
2020-09-08 21:10:43
80.ASinitsõna Anastassija 2145 2164 2104 N 2004 Malekool 64 WFM 120178 Anastassija Sinitsõna
2020-08-25 20:12:16
81.ASirp Karl Aleksander 1971 2140 2127 M 1999 Tartu Kalev 070701 Karl Aleksander Sirp
2020-03-02 08:36:09
82.ASnitsarenko Igor 1762 1887 1823 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2020-08-11 13:08:55
83.ASnitsarenko Ilja 1417 1447 1392 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2020-08-11 13:08:55
84.ASooväli Markus 1329 1449 1498 M 2006 Pärnu Spordikool 151000 Eiki Lehemets
2020-09-07 21:18:49
85.AStudentsov Andrei 2171 2049 2094 M 1956 MK Chess Continent mk 030407 Andrei Studentsov
2020-08-18 19:04:11
86.ATimošin Juri 2220 2231 2220 M 1984 - - - mk 030460 Juri Timošin
2020-08-23 20:41:25
87.ATõnisson Trent Asso 1767 1862 1806 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2020-09-08 16:40:02
88.AUibokant Karl Oskar 1792 1756 1715 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2020-08-30 19:08:48
89.AUibokant Mathias Robert 2082 2145 2082 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2020-08-05 22:08:44
90.AUrgas Jaan 1675 1755 1803 M 1972 Kose Male-kabeklubi 051120 Jaan Urgas
2020-08-15 01:23:06
91.AUurits Karel 1878 1825 1776 M 1970 Saue MK 071202 Karel Uurits
2020-08-25 20:27:01
92.AVarblane Henrik 1395 1441 1495 M 2008 - - - 180415 Hendrik Olde
2020-08-18 11:55:53
93.AVirro Toomas 1714 1798 1814 M 1974 Pühajärve MK 130340 Toomas Virro
2020-09-08 09:18:22
94.AVolodin Aleksander 2444 2499 2509 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Aleksander Volodin
2020-09-02 22:45:54
95.AZarovski Mihhail 1837 1692 1725 M 1947 - - - 030441 Hendrik Olde
2020-09-06 17:05:11
96.AŠadrina Eva 1569 1632 1551 N 2008 Tallinna MK 160153 Roman Jezov
2020-08-30 21:37:29
97.AŠvõrjov Igor 2362 2295 2384 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2020-08-18 18:47:30