Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
6. Tallinna Maleklubi üle-eestiline noorte kiirturniiride sari KEVAD 2020 III etapp - toimub ONLINE turniirina vint.ee keskkonnas!   ( id=640 )
25. aprill 2020 (kell 10:30) - 25. aprill 2020 (kell 15:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn, Vene 29
Vint.ee mänguruum
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
24. aprill 2020, kell 15:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (08. jaanuar 2020 )
Muutis: Hendrik Olde  (21. aprill 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Ei arvestata
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Osavõtumaks 4 eurot, mis tuleb tasuda 24.aprilliks Tallinna Maleklubi kontole EE541010220237168226
Sarja III etapp toimub 25. aprillil algusega kell 11:00 kooskõlas sarja üldjuhendiga, st mängitakse kolmel eraldi turniiril vastavalt Eesti kiirmale reitingule ja vanusele, ajakontroll on 15 min + 3 sek käigule ning mängitakse 7 vooru. Võistlustel osalemise tingimused: 1) Igal osalejal peab olema mänguportaalis vint.ee kasutajakonto. Kui mängijal ei ole oma kontot, on seda võimalik teha ise või saata vastav sooviavaldus meilile tallinnamaleklubi@gmail.com. Samuti peab iga konto kasutajanimega olema seotud tema pärisnimi (st kui kasutajanimi ei vasta mängija nimele, peab profiilile olema lisatud mängija pärisnimi). 2) Hiljemalt 24. aprilli kella 15ks tuleb teha registreerimine ja saata kasutajanimi aadressile tallinnamaleklubi@gmail.com. Seejärel sisestab korraldaja võistleja turniiritabelisse.
IO, FA Hendrik Olde 5142625
66
Kokku
23
Grupp A
27
Grupp B
16
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAllmaa Richard Oliver 0 0 0 M 2011 Pärnu Spordikool 180993 Eiki Lehemets
2020-04-22 21:43:21
2.AAndreeva Olga 1009 1067 1019 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Hendrik Olde
2020-04-24 17:40:05
3.ABlokhin Georg 1127 1343 1071 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Hendrik Olde
2020-04-24 17:39:08
4.ADmitrijeva Laura-Valeria 1000 1102 1092 N 2011 Maleklubi Lootus 180812 Hendrik Olde
2020-04-24 18:00:45
5.ADukova Sofia 1004 1110 1020 N 2011 MK Areng 080126 Rainer Raud
2020-04-23 21:05:13
6.AJeltsov Artjom 0 0 0 M 2011 Maleklubi Lootus 180802 Hendrik Olde
2020-04-24 17:42:05
7.AJeltsova Jelizaveta 1000 1060 1076 N 2011 Maleklubi Lootus 180803 Hendrik Olde
2020-04-24 17:42:05
8.AKasiukevic Denis 0 0 0 M 2010 SK Valge Ratsu 181173 Svetlana Pritulina
2020-04-24 12:05:18
9.ALuik Elo-Mirtel 1036 1154 1025 N 2010 MK Kaksikodad 170813 Hendrik Olde
2020-04-22 16:11:54
10.AMazajev Ilja 1005 1005 1000 M 2011 Maleklubi Lootus 180836 Hendrik Olde
2020-04-24 17:42:58
11.ANikiforov Rivo 0 0 0 M 2010 T. Truusi MKK 181158 Rivo Nikiforov
2020-04-24 13:42:46
12.APritulina Nadezda 1296 1432 1366 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2020-04-24 12:05:18
13.ARajandu Aaron 1432 1391 1255 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Hendrik Olde
2020-04-24 17:44:51
14.AReinholm Karl Kristjan 1000 1062 1121 M 2011 Rae Huvialakool 180909 Rainer Raud
2020-04-23 20:57:22
15.AReintam Lennart 1095 1208 1107 M 2011 Eesti MAK 180825 Lennart Reintam
2020-04-23 18:14:49
16.ARosme Roger 0 0 0 M 2011 Järva Noorte MK u-20520 Toomas Mihkelev
2020-04-21 17:56:07
17.ASild Aron 0 1266 0 M - - - 180322 Hendrik Olde
2020-04-21 21:58:14
18.ATamleht Erik 0 1006 0 M 2010 Rae Huvialakool 180509 Rainer Raud
2020-04-23 21:01:25
19.ATolmachev Artem 0 1271 0 M 2010 MK Areng 180946 Monika Tsõganova
2020-04-23 21:34:29
20.ATrempel Vladislav 1000 1091 1077 M 2010 Maleklubi Lootus 180457 Hendrik Olde
2020-04-24 21:04:47
21.AVaar Mart 0 0 0 M 2012 Pärnu Spordikool u-20534 Eiki Lehemets
2020-04-22 21:49:41
22.AValadzko Maryia 0 0 0 N 2012 Maleklubi Lootus 180841 Hendrik Olde
2020-04-24 21:04:19
23.AZäuram Crisjan 0 0 0 M 2012 Järva Noorte MK u-20524 Toomas Mihkelev
2020-04-21 22:50:34
24.BAasma Sander 1133 1200 1130 M 2008 Rae Huvialakool 180504 Rainer Raud
2020-04-23 21:00:56
25.BDanilina Diana 1395 1443 1529 N 2006 SK Valge Ratsu 140417 Svetlana Pritulina
2020-04-24 12:05:18
26.BDudakov Andrei 1455 1534 1480 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2020-04-21 21:01:29
27.BDukov Vladimir 1411 1678 1655 M 2009 MK Kuningas 161230 Rainer Raud
2020-04-23 21:05:13
28.BGorkov Kirill 1308 1168 1110 M 2011 Narva SK Maletäht 180827 Hendrik Olde
2020-04-22 16:08:22
29.BGridin Maksim 1267 1206 1064 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Maksim Gridin
2020-04-22 19:40:15
30.BHaapsal Maria Ioanna 1561 1590 1446 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2020-04-22 10:37:07
31.BKompus Karl Erik 1109 1233 1279 M 2009 Rae Huvialakool 170945 Rainer Raud
2020-04-24 11:35:15
32.BKuzmina Oleksandra 1231 1363 1187 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Hendrik Olde
2020-04-24 17:45:05
33.BKällo Kaur 1164 1319 1252 M 2007 Rae Huvialakool 180220 Rainer Raud
2020-04-23 21:04:21
34.BKöösel Hans Georg 1571 1613 1621 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Eiki Lehemets
2020-04-22 21:41:03
35.BLeito Erik 1291 1355 1333 M 2008 Tallinna Nõmme Huvikool 180516 Hendrik Olde
2020-04-24 17:40:35
36.BLillend Fredi 1143 1268 1108 M 2008 Tallinna MK 180770 Fredi Lillend
2020-04-24 10:48:37
37.BMaapalu Ralf 1409 1553 1530 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Hendrik Olde
2020-04-24 17:43:44
38.BMeidra Markus Harald 1000 1018 1018 M 2009 Rae Huvialakool 181181 Rainer Raud
2020-04-23 21:03:39
39.BÕigus Kristjan 1242 1283 1577 M 2007 Tallinna MK 160741 Kristjan Õigus
2020-04-23 09:55:14
40.BÕitspuu Grete 1000 1061 1055 N 2008 Järva Noorte MK 170567 Toomas Mihkelev
2020-04-21 13:58:03
41.BOrlova Sofiya 1271 1303 1510 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2020-04-23 19:28:01
42.BOzols Robert Taaniel 1000 1077 1083 M 2009 Rae Huvialakool 180938 Rainer Raud
2020-04-23 20:57:58
43.BPallum Rasmus 1545 1637 1513 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rainer Raud
2020-04-23 21:01:46
44.BPepeliaev Artem 1107 1199 1264 M 2009 Maleklubi Lootus 170243 Hendrik Olde
2020-04-24 22:05:46
45.BPriks Andre 1029 1086 1122 M 2006 Järva Noorte MK 140710 Toomas Mihkelev
2020-04-21 13:58:47
46.BRebane Romet 1322 1452 1309 M 2006 Pärnu Spordikool 160411 Eiki Lehemets
2020-04-22 21:41:20
47.BRoots Lem-Leonhard 1305 1348 1431 M 2007 Rae Huvialakool 160106 Rainer Raud
2020-04-24 11:34:21
48.BSirotkin Anton 1304 1335 1252 M 2007 Sillamäe SK Kalev 150613 Svetlana Pritulina
2020-04-24 12:06:03
49.BSizov Lev 1470 1592 1519 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2020-04-24 12:05:18
50.BSooväli Markus 1329 1503 1487 M 2006 Pärnu Spordikool 151000 Eiki Lehemets
2020-04-22 21:41:34
51.CBeet Marcus 1292 1373 1383 M 2004 Järva Noorte MK 140604 Toomas Mihkelev
2020-04-21 13:57:15
52.CBitkova Elizavetta 1598 1749 1736 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Hendrik Olde
2020-04-24 22:06:06
53.CBlokhin Sofia 2008 2044 1937 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Hendrik Olde
2020-04-24 17:39:08
54.CJürjo Holger 1619 1609 1593 M 2004 MK Areng 180956 Holger Jürjo
2020-04-21 20:51:39
55.CKokk Karl Mattias 1737 1818 1674 M 2007 Tallinna MK 160709 Hendrik Olde
2020-04-24 17:44:00
56.CKull Tormi 1830 1867 1736 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Rainer Raud
2020-04-23 21:02:23
57.CLainevool Mirko 1554 1735 1597 M 2003 Rae Huvialakool 160102 Rainer Raud
2020-04-23 21:02:02
58.CLuik Ott-Robert 1501 1679 1702 M 2006 Tallinna MK 130328 Hendrik Olde
2020-04-22 16:11:54
59.CMoppel Miko 1509 1594 1623 M 2004 Järva Noorte MK 130106 Toomas Mihkelev
2020-04-23 19:55:59
60.CÕim Mikk Kaarel 1558 1697 1474 M 2009 Tartu Kalev 180614 Mikk Kaarel Õim
2020-04-23 18:42:53
61.COlde Karl Erik 1904 1965 1898 M 2005 Tallinna MK 120608 Hendrik Olde
2020-04-24 13:29:50
62.CPadari Tuudur Jakob 1706 1754 1603 M 2006 Rae Huvialakool 160163 Rainer Raud
2020-04-23 21:02:42
63.CRosme Margo 1269 1329 1369 M 2004 Järva Noorte MK 141218 Toomas Mihkelev
2020-04-21 17:54:56
64.CSmirnova Jekaterina 1661 1710 1628 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Hendrik Olde
2020-04-24 21:05:23
65.CŠadrina Eva 1577 1641 1619 N 2008 Tallinna MK 160153 Roman Jezov
2020-04-23 12:26:28
66.CŠnurov Daniil 1768 1926 1789 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2020-04-24 14:25:35