Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
6. Tallinna Maleklubi üle-eestiline noorte kiirturniiride sari KEVAD 2020 II etapp   ( id=639 )
15. veebruar 2020 (kell 10:40) - 15. veebruar 2020 (kell 15:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn, Vene 29
Paul Kerese Malemaja
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
14. veebruar 2020, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (08. jaanuar 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Osavõtumaks elektroonilisel eelregistreerimisel on 7 eurot ühe võistluse kohta. Tallinna Maleklubi lastele, kes maksavad klubile igakuist õppetasu, on osavõtumaks 4 eurot.
Võistlused toimuvad 19. jaanuaril, 15. veebruaril, 14. märtsil, 11. aprillil, 9. mail ja 30.-31. mail. Sarja esimesed viis etappi viiakse läbi Tallinnas, Paul Kerese Malemajas (Vene tn.29) ning kevadsarja viimane (VI) etapp toimub spordibaasis väljaspool Tallinna (info hiljemalt 11.04.2020). Sarja koondarvestusse läheb nelja parema võistluse tulemus. Sarjas võivad osaleda kõik soovijad 3 vanuserühmas:sünniaeg 2010 ja nooremad – A-turniir; sünniaeg 2006 ja nooremad – B-turniir; sünniaeg 2002 ja nooremad – C-turniir.
IO, FA Hendrik Olde 5142625
48
Kokku
14
Grupp A
22
Grupp B
12
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAlhimovics Simon 0 0 0 M 2011 MK Areng 180849 Simon Alhimovics
2020-02-14 16:02:05
2.ABalabonin Matvei 1223 1314 1364 M 2010 MK Areng 161206 Monika Tsõganova
2020-02-12 23:49:07
3.ABlokhin Georg 1146 1307 1103 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2020-02-12 22:01:11
4.AIvanov Denis 1077 1143 1202 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2020-02-11 20:01:23
5.AKrivenko Jaromir 1000 1060 1111 M 2013 MK Areng 180714 Monika Tsõganova
2020-02-11 20:01:49
6.ALuik Elo-Mirtel 1000 1165 1025 N 2010 MK Kaksikodad 170813 Rainer Raud
2020-02-11 21:06:49
7.ARajandu Aaron 1373 1388 1255 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Aaron Rajandu
2020-02-14 14:27:05
8.AReinholm Karl Kristjan 1041 1031 1121 M 2011 Rae Huvialakool 180909 Rainer Raud
2020-02-13 21:46:06
9.AReintam Lennart 1095 1184 1090 M 2011 Eesti MAK 180825 Lennart Reintam
2020-02-10 10:38:10
10.ARoi Kristjan 0 0 0 M 2011 MK Areng 180884 Monika Tsõganova
2020-02-03 09:57:13
11.ARüdiger Maria Helena 1062 1175 1095 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2020-02-13 21:52:23
12.AShchiry Roman 1151 1130 1259 M 2010 Maleklubi Vektor 170557 Roman Shchiry
2020-01-21 18:06:00
13.ATorkin Albert 0 0 0 M Kaksikodad 2012 u-20101 Rainer Raud
2020-02-14 17:32:43
14.ATorkin Edward 0 0 0 M 2010 MK Kaksikodad 180762 Rainer Raud
2020-02-14 17:29:57
15.BDudakov Andrei 1481 1554 1505 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2020-02-05 23:10:33
16.BHaapsal Maria Ioanna 1510 1572 1418 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2020-02-03 09:44:36
17.BKährik Maarja 1069 1242 1144 N 2006 Viljandi Huvikool 160421 Hendrik Olde
2020-02-14 14:13:47
18.BKällo Kaur 1193 1296 1288 M 2007 Rae Huvialakool 180220 Rainer Raud
2020-02-13 21:49:10
19.BKöösel Hans Georg 1579 1635 1590 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2020-02-11 12:50:53
20.BLeito Erik 1291 1364 1333 M 2008 Tallinna Nõmme Huvikool 180516 Erik Leito
2020-02-13 22:07:07
21.BLiebert Teodor 1000 1007 1007 M 2008 SK Reval-Sport 170437 Ervin Liebert
2020-02-14 14:57:44
22.BLiebert Tristjan 1016 997 1106 M 2008 SK Reval-Sport 170438 Ervin Liebert
2020-02-14 14:57:44
23.BLillend Fredi 1143 1244 1108 M 2008 Tallinna MK 180770 Fredi Lillend
2020-02-14 17:30:03
24.BMaapalu Ralf 1434 1534 1530 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ervin Liebert
2020-02-14 14:58:03
25.BÕigus Kristjan 1242 1313 1577 M 2007 Tallinna MK 160741 Kristjan Õigus
2020-02-14 17:04:37
26.BOja Feliks 1214 1296 1314 M 2008 Viljandi Huvikool 180942 Hendrik Olde
2020-02-14 14:15:06
27.BOrgse Kalev 1000 1148 1098 M 2006 SK Reval-Sport 180429 Ervin Liebert
2020-02-14 14:58:23
28.BPallum Rasmus 1453 1627 1475 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rainer Raud
2020-02-14 09:49:05
29.BSai Oskar 1065 1197 1060 M 2009 Rae Huvialakool 180810 Rainer Raud
2020-02-14 17:19:22
30.BSchneider Uku 1566 1647 1618 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2020-02-10 19:28:31
31.BSnitsarenko Ilja 1397 1455 1407 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2020-02-13 10:27:38
32.BSoo Hugo 1160 1433 1260 M 2006 Viljandi Huvikool 180309 Hendrik Olde
2020-02-14 14:14:21
33.BTalu Hella-Lee 1000 1070 1014 N 2008 MK Areng 171012 Monika Tsõganova
2020-02-09 19:04:48
34.BViir Simo Marvin 1204 1251 1304 M 2007 Viljandi Huvikool 180862 Hendrik Olde
2020-02-14 14:14:45
35.BŠadrina Eva 1536 1677 1595 N 2008 Tallinna MK 160153 Roman Jezov
2020-02-14 13:12:07
36.BŠafigullin Raul 1266 1282 1366 M 2008 MK Chess Continent 170926 Oleg Kortšagin
2020-02-11 23:08:09
37.CBlokhin Sofia 1962 1988 1881 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Aleksander Dusman
2020-02-12 22:01:11
38.CIbrus Antonio 1253 1333 1353 M 2005 Viljandi Huvikool 180914 Hendrik Olde
2020-02-14 14:15:30
39.CJürjo Holger 1583 1615 1593 M 2004 MK Areng 180956 Holger Jürjo
2020-02-03 19:48:55
40.CKrivenko Dion 1811 1961 1814 M 2005 Kadrioru MK 130513 Dion Krivenko
2020-02-10 22:15:35
41.CKull Tormi 1722 1828 1734 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Rainer Raud
2020-02-14 09:48:12
42.CLainevool Mirko 1550 1766 1588 M 2003 Rae Huvialakool 160102 Rainer Raud
2020-02-14 09:48:31
43.CLuik Ott-Robert 1538 1658 1700 M 2006 Tallinna MK 130328 Rainer Raud
2020-02-11 21:07:23
44.CNikanorov Erik 0 0 0 M 2004 MK Areng 110713 Monika Tsõganova
2020-02-02 14:40:28
45.CÕim Mikk Kaarel 1485 1668 1423 M 2009 Tartu Kalev 180614 Mikk Kaarel Õim
2020-02-14 08:48:36
46.COlde Karl Erik 1887 1939 1924 M 2005 Tallinna MK 120608 Hendrik Olde
2020-02-15 07:14:34
47.CSamblik Robert 0 0 0 M 2004 u-19905 Monika Tsõganova
2020-02-02 14:41:26
48.CSlavinski Nikita 1659 1772 1699 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2020-02-03 12:33:01