Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
6. Tallinna Maleklubi üle-eestiline noorte kiirturniiride sari KEVAD 2020 I etapp   ( id=638 )
19. jaanuar 2020 (kell 10:40) - 19. jaanuar 2020 (kell 15:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn, Vene 29
Paul Kerese Malemaja
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
18. jaanuar 2020, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (08. jaanuar 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Osavõtumaks elektroonilisel eelregistreerimisel on 7 eurot ühe võistluse kohta. Tallinna Maleklubi lastele, kes maksavad klubile igakuist õppetasu, on osavõtumaks 4 eurot.
Võistlused toimuvad 19. jaanuaril, 15. veebruaril, 14. märtsil, 11. aprillil, 9. mail ja 30.-31. mail. Sarja esimesed viis etappi viiakse läbi Tallinnas, Paul Kerese Malemajas (Vene tn.29) ning kevadsarja viimane (VI) etapp toimub spordibaasis väljaspool Tallinna (info hiljemalt 11.04.2020). Sarja koondarvestusse läheb nelja parema võistluse tulemus. Sarjas võivad osaleda kõik soovijad 3 vanuserühmas:sünniaeg 2010 ja nooremad – A-turniir; sünniaeg 2006 ja nooremad – B-turniir; sünniaeg 2002 ja nooremad – C-turniir.
IO, FA Hendrik Olde 5142625
54
Kokku
21
Grupp A
24
Grupp B
9
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAkulistõi Andrei 1164 1238 1084 M 2011 MK Areng 180760 Monika Tsõganova
2020-01-14 20:01:40
2.AAlhimovics Simon 0 0 0 M 2011 MK Areng 180849 Simon Alhimovics
2020-01-16 08:21:02
3.ABeloshapkin Artur 1000 1027 1006 M 2010 Vabaettur 180761 Artur Beloshapkin
2020-01-13 17:03:55
4.ABlokhin Georg 1133 1303 1103 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2020-01-17 20:18:32
5.AFrei Dairy-Liisa 0 0 0 N 2008 - - - 181082 Jüri Hansen
2020-01-13 10:29:54
6.AIvanov Denis 1070 1123 1202 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2020-01-18 18:56:25
7.AKolotygin Timur 0 0 0 M MK Kaksikodad 181136 Rainer Raud
2020-01-17 17:18:05
8.AKrivenko Jaromir 1015 1079 1111 M 2013 MK Areng 180714 Monika Tsõganova
2020-01-14 20:01:10
9.ALiira Sten 0 0 0 M 2009 Rae Huvialakool u-19833 Rainer Raud
2020-01-18 17:02:03
10.ALuik Elo-Mirtel 1012 1158 1025 N 2010 MK Kaksikodad 170813 Elo-Mirtel Luik
2020-01-15 20:33:16
11.AMeidra Markus Harald 0 0 0 M 2009 Rae Huvialakool u-19834 Rainer Raud
2020-01-18 17:03:39
12.APlaks Magnus 0 0 0 M 2010 Lahmuse Kool 180513 Jüri Hansen
2020-01-13 10:30:16
13.AProshkin Artjom 1079 1059 1065 M 2010 MK Areng 180407 Monika Tsõganova
2020-01-17 17:15:22
14.ARajandu Aaron 1266 1390 1232 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Aaron Rajandu
2020-01-08 21:53:24
15.AReinsalu Timur 1159 1280 1277 M 2010 MK Areng 170541 Monika Tsõganova
2020-01-16 16:27:24
16.AReintam Lennart 1095 1141 1090 M 2011 Eesti MAK 180825 Lennart Reintam
2020-01-15 10:57:51
17.ARodik Konstantin 1048 1081 1148 M 2012 MK Areng 180883 Monika Tsõganova
2020-01-18 10:51:04
18.ARoi Kristjan 0 0 0 M 2011 MK Areng 180884 Monika Tsõganova
2020-01-15 18:02:31
19.ARüdiger Emma Viktoria 0 0 0 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2020-01-17 20:16:34
20.ARüdiger Maria Helena 1091 1184 1095 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2020-01-17 20:16:12
21.AShchiry Roman 1171 1143 1259 M 2010 Mustamäe Loomingumaja 170557 Roman Shchiry
2020-01-17 19:05:29
22.BAleksejev Artjom 1407 1512 1572 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2020-01-16 16:45:40
23.BCherentsov Mikhail 1274 1547 1392 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2020-01-17 20:19:09
24.BDudakov Andrei 1485 1591 1544 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2020-01-17 22:28:16
25.BKosinski Marek 0 1027 0 M Vabaettur 181137 Natalia Glušakova
2020-01-16 16:40:16
26.BKöösel Hans Georg 1580 1590 1590 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2020-01-13 11:09:38
27.BLeifer Anatoli 1000 1057 1063 M 2009 Vabaettur 180742 Natalia Glušakova
2020-01-16 16:29:23
28.BLillend Fredi 1106 1233 1108 M 2008 Tallinna MK 180770 Fredi Lillend
2020-01-17 20:06:24
29.BMaks Daniel Henri 0 0 0 M 2009 MK Areng 181074 Monika Tsõganova
2020-01-17 18:21:21
30.BMussagalee Amir 1242 1272 1321 M 2007 MK Areng 180340 Monika Tsõganova
2020-01-15 20:01:45
31.BÕismets Kevin 1057 1219 1203 M 2006 Lahmuse Kool 170533 Jüri Hansen
2020-01-13 10:31:12
32.BOjakäär Mihkel 1000 1048 1083 M 2005 Lahmuse Kool 170812 Jüri Hansen
2020-01-13 10:31:54
33.BOrlova Sofiya 1239 1272 1529 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2020-01-17 20:19:00
34.BPallum Rasmus 1399 1587 1540 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rainer Raud
2020-01-18 11:18:08
35.BRoots Lem-Leonhard 1288 1339 1471 M 2007 Rae Huvialakool 160106 Rainer Raud
2020-01-18 17:00:37
36.BSavustyan Arseniy 1461 1551 1564 M 2007 Vabaettur 080125 Hendrik Olde
2020-01-18 11:54:28
37.BSchneider Uku 1566 1660 1618 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2020-01-15 21:31:33
38.BStepanov Roman 1170 1286 1227 M 2010 Vabaettur 171206 Natalia Glušakova
2020-01-16 21:10:49
39.BTaro Marko 1456 1440 1576 M 2006 Vabaettur 140725 Natalia Glušakova
2020-01-16 16:31:51
40.BTomingas Wilhelm 1268 1314 1268 M 2006 T. Truusi MKK 150270 Hendrik Olde
2020-01-19 11:47:27
41.BTreumuth Mirtel 1072 1164 1292 N 2007 Lahmuse Kool 170531 Jüri Hansen
2020-01-13 10:30:59
42.BVaitovitš Roman 0 0 0 M 2008 Vabaettur 180582 Natalia Glušakova
2020-01-16 20:16:49
43.BVernik Nelis 1240 1244 1248 M 2008 Rae Huvialakool 180727 Rainer Raud
2020-01-18 11:18:24
44.BŠafigullin Raul 1266 1291 1366 M 2008 MK Chess Continent 170926 Raul Šafigullin
2020-01-14 08:42:21
45.BŠusta Vanessa 0 0 0 M 2009 - - - 181077 Natalia Glušakova
2020-01-16 21:07:08
46.CBlokhin Sofia 1951 1996 1868 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Aleksander Dusman
2020-01-17 20:18:32
47.CJürjo Holger 1540 1587 1593 M 2004 MK Areng 180956 Holger Jürjo
2020-01-12 20:51:58
48.CKull Tormi 1668 1809 1773 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Rainer Raud
2020-01-18 00:06:39
49.CLainevool Mirko 1542 1763 1595 M 2003 Rae Huvialakool 160102 Rainer Raud
2020-01-18 00:07:28
50.CLuik Ott-Robert 1538 1681 1700 M 2006 MK Kaksikodad 130328 Ott-Robert Luik
2020-01-15 20:34:13
51.CNaestema Joonas Aditya 1563 1757 1677 M 2006 MK Areng 130742 Joonas Aditya Naestema
2020-01-17 11:42:58
52.CNikanorov Erik 0 0 0 M 2004 MK Areng 110713 Monika Tsõganova
2020-01-12 14:08:09
53.CÕim Mikk Kaarel 1428 1611 1423 M 2009 Tartu Kalev 180614 Mikk Kaarel Õim
2020-01-18 18:29:34
54.CPadari Tuudur Jakob 1629 1703 1603 M 2006 Rae Huvialakool 160163 Rainer Raud
2020-01-18 00:07:01