Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti noorte 2020. aasta meistrivõistlusted - U12 ja G12   ( id=629 )
23. jaanuar 2020 (kell 12:00) - 26. jaanuar 2020
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese malemajas (Vene tn 29, Tallinn).
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
16. jaanuar 2020, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
MTÜ Vabaettur koostöös EML
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Georg Abozenko  (06. jaanuar 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
1 tund 30 minutit + 30 sekundit iga sooritatud käigu eest.
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Võistlejate nimeline kontroll võistluspaigas lõpetatakse kell 11 45 . Kui võistleja on eelregistreeritud, kuid hilineb võistluste avapäeval nimelisele kontrollile, siis teda lubatakse osalema alates II voorust ainult peakohtuniku otsusel. Otsus peab tulema enne I vooru algust ja mängija poolt peab olema esitatud kirjalik avaldus hilinemise põhjuse ja turniirist osavõtu soovi kohta. A-U12 B-G12
47
Kokku
33
Grupp A
14
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAkulistõi Andrei 1136 1236 1111 M 2011 MK Areng 180760 Monika Tsõganova
2020-01-14 19:59:19
2.AAleksejev Artjom 1403 1565 1572 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2020-01-07 15:09:47
3.ABlokhin Georg 1176 1305 1103 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2020-01-09 15:25:42
4.ACherentsov Mikhail 1305 1536 1376 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2020-01-09 15:25:42
5.ADudakov Andrei 1487 1534 1442 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2020-01-06 16:21:15
6.ADukov Vladimir 1453 1678 1655 M 2009 MK Kuningas 161230 Vladimir Dukov
2020-01-15 15:37:01
7.AEast Marek 1391 1414 1447 M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 161259 Svetlana Pritulina
2020-01-09 09:52:55
8.AGasanbekov Miroslav 1299 1348 1382 M 2009 Narva SK Maletäht 170254 Maris Korstin
2020-01-10 15:52:53
9.AGorkov Kirill 1270 1168 1018 M 2011 Narva SK Maletäht 180827 Maris Korstin
2020-01-07 15:35:15
10.AGridin Maksim 1226 1206 1021 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Maksim Gridin
2020-01-15 22:40:04
11.AHajanen Oliver 1085 1298 1218 M 2008 Rae Huvialakool 180222 Rainer Raud
2020-01-16 20:32:20
12.AJarts Nikita 1153 1178 1238 M 2010 T. Truusi MKK 171202 Nikita Jarts
2020-01-09 08:30:36
13.AKaldmaa Janis 1433 1540 1546 M 2008 Tartu Kalev 130736 Andres Karba
2020-01-14 14:13:19
14.AKaletin Artjom 1044 1187 1033 M 2009 Narva SK Maletäht 180749 Maris Korstin
2020-01-13 10:14:26
15.AKaris Fredi 1301 1571 1594 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2020-01-14 10:30:49
16.AKompus Karl Erik 1109 1233 1279 M 2009 Rae Huvialakool 170945 Tiina Raud
2020-01-14 12:24:40
17.AKöösel Hans Georg 1579 1610 1590 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Eiki Lehemets
2020-01-15 21:42:56
18.ALain Sander 1281 1431 1451 M 2008 Tartu Kalev 161222 Andres Karba
2020-01-16 15:23:30
19.ALehes Ott Oskar 1241 1370 1378 M 2010 Tartu Kalev 161210 Ott Oskar Lehes
2020-01-11 09:50:26
20.ALeito Erik 1291 1355 1333 M 2008 Tallinna Nõmme Huvikool 180516 Erik Leito
2020-01-16 19:25:34
21.ALillend Fredi 1143 1268 1108 M 2008 Tallinna MK 180770 Hendrik Olde
2020-01-16 21:34:16
22.AMertins Ostap 1588 1772 1674 M 2009 Maleklubi Vektor 170220 Aleksander Dusman
2020-01-09 15:24:44
23.AÕim Mikk Kaarel 1485 1700 1459 M 2009 Tartu Kalev 180614 Andres Karba
2020-01-14 23:10:12
24.AOtt Karl Eric 1457 1562 1558 M 2008 Tartu Kalev 160610 Karl Eric Ott
2020-01-09 11:00:46
25.APallum Rasmus 1489 1637 1475 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rainer Raud
2020-01-15 20:16:03
26.APomaznev Aleksei 1446 1548 1403 M 2008 MK Avesta 161269 Aleksei Pomaznev
2020-01-08 15:41:01
27.ARajandu Aaron 1422 1391 1255 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Aaron Rajandu
2020-01-08 21:58:24
28.ARõtšagov Anton 1513 1571 1555 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2020-01-16 16:10:49
29.ASai Oskar 1065 1215 1060 M 2009 Rae Huvialakool 180810 Rainer Raud
2020-01-16 20:32:48
30.ASizov Lev 1492 1602 1519 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2020-01-09 09:52:55
31.ASnitsarenko Ilja 1397 1458 1413 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2020-01-13 08:39:26
32.AStepanov Roman 1193 1340 1227 M 2010 Vabaettur 171206 Natalia Glušakova
2020-01-09 17:46:43
33.ATsõganov Jaroslav 1013 1227 1203 M 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 170575 Svetlana Zainetdinova
2020-01-13 22:39:46
34.BAndreeva Olga 1006 1067 1077 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2020-01-12 20:43:43
35.BDmitrijeva Laura-Valeria 1000 1102 1080 N 2011 Maleklubi Lootus 180812 Sergey Titov
2020-01-12 20:41:30
36.BDukova Sofia 1060 1110 1020 N 2011 MK Areng 080126 Monika Tsõganova
2020-01-13 21:09:11
37.BHaapsal Maria Ioanna 1533 1564 1418 N 2009 Tallinna MK 170577 Roman Jezov
2020-01-09 15:53:18
38.BKarba Karoliina 1000 1090 1076 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2020-01-14 14:10:57
39.BKarba Kertu 1173 1292 1228 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2020-01-14 14:10:57
40.BKuzmina Oleksandra 1227 1327 1195 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2020-01-12 20:40:52
41.BLuik Elo-Mirtel 1000 1154 1025 N 2010 MK Kaksikodad 170813 Rainer Raud
2020-01-15 20:18:31
42.BOrlova Sofiya 1279 1303 1529 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2020-01-09 15:25:42
43.BPritulina Nadezda 1362 1432 1385 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2020-01-09 09:52:55
44.BProtassova Evelina 1185 1250 1212 N 2011 Narva SK Maletäht 171217 Maris Korstin
2020-01-06 19:38:38
45.BRogaten Varvara 1416 1472 1524 N 2008 Narva SK Maletäht 150244 Maris Korstin
2020-01-13 10:14:09
46.BRüdiger Maria Helena 1095 1171 1132 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2020-01-09 15:25:42
47.BŠadrina Eva 1536 1666 1595 N 2008 Tallinna MK 160153 Roman Jezov
2020-01-09 15:52:52