Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti noorte 2020. aasta meistrivõistlusted - U18 ja G18   ( id=628 )
23. jaanuar 2020 (kell 12:00) - 26. jaanuar 2020
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese malemajas (Vene tn 29, Tallinn).
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
16. jaanuar 2020, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
MTÜ Vabaettur koostöös EML
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Georg Abozenko  (06. jaanuar 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
1 tund 30 minutit + 30 sekundit iga sooritatud käigu eest.
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Võistlejate nimeline kontroll võistluspaigas lõpetatakse kell 11 45 . Kui võistleja on eelregistreeritud, kuid hilineb võistluste avapäeval nimelisele kontrollile, siis teda lubatakse osalema alates II voorust ainult peakohtuniku otsusel. Otsus peab tulema enne I vooru algust ja mängija poolt peab olema esitatud kirjalik avaldus hilinemise põhjuse ja turniirist osavõtu soovi kohta. A-U18 B-G18
36
Kokku
28
Grupp A
8
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAga Rihard 2109 2100 2046 M 2004 Narva SK Maletäht 110726 Rihard Aga
2020-01-06 11:18:50
2.AAndrijaškin Deniss 2013 2086 1978 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Maris Korstin
2020-01-06 19:37:27
3.AChukavin Kirill 2327 2455 2362 M 2002 Tallinna MK FM 080381 Hendrik Olde
2020-01-15 13:58:10
4.AKuldmaa Tanel 1626 1633 1697 M 2002 Kohtla-Järve SK Kalev 120115 Svetlana Zainetdinova
2020-01-16 21:29:41
5.AKull Tormi 1687 1867 1734 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Rainer Raud
2020-01-10 21:02:56
6.AMakarov Gleb 1589 1722 1633 M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 121127 Svetlana Zainetdinova
2020-01-13 22:43:17
7.ANaestema Joonas Aditya 1614 1739 1677 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2020-01-08 19:13:07
8.ANazarov Vladislav 1754 1789 1637 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Sergey Titov
2020-01-12 20:39:22
9.ANikitin Arseni 1828 2000 1997 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Maris Korstin
2020-01-13 10:13:18
10.AOlde Karl Erik 1887 1965 1924 M 2005 Tallinna MK 120608 Karl Erik Olde
2020-01-15 22:21:42
11.AOrgse Karl Kristofer 1886 1997 1952 M 2003 MK Kaksikodad 120701 Karl Kristofer Orgse
2020-01-09 13:48:09
12.APadari Tuudur Jakob 1593 1754 1603 M 2006 Rae Huvialakool 160163 Rainer Raud
2020-01-10 21:03:18
13.APedmanson Albert 1935 2056 1910 M 2007 Tartu Kalev 130734 Albert Pedmanson
2020-01-07 20:54:34
14.APedmanson Herman 1922 2070 1979 M 2005 Tartu Kalev 130735 Herman Pedmanson
2020-01-07 20:55:51
15.APedoson Georg Aleksander 2196 2352 2321 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Rainer Raud
2020-01-15 20:25:06
16.AProtassov Vlad 2009 2015 2087 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Maris Korstin
2020-01-06 19:37:47
17.ARaide Sivert 1625 1702 1660 M 2005 Tartu Kalev 131220 Andres Karba
2020-01-14 22:44:30
18.ARikas Artur 1781 1787 1684 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Maris Korstin
2020-01-10 15:51:26
19.ARõtšagov Nikita 2030 2031 1951 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2020-01-16 16:09:31
20.ASadekov Maksim 1921 1900 1856 M 2007 - - - 150242 Maksim Sadekov
2020-01-06 11:22:57
21.ASavinov Matvei 1829 1926 1751 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2020-01-12 12:53:14
22.ASavustyan Arseniy 1447 1529 1564 M 2007 Vabaettur 080125 Margus Sööt
2020-01-20 09:33:40
23.ASnitsarenko Igor 1816 1860 1778 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2020-01-13 08:38:20
24.ATomson Mihkel 1728 1811 1752 M 2006 Tartu Kalev 160614 Andres Karba
2020-01-15 18:45:35
25.AUibokant Karl Oskar 1789 1759 1673 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2020-01-12 16:10:05
26.AUibokant Mathias Robert 2118 2130 2054 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2020-01-12 16:09:29
27.AVaino Nikita 1903 1991 1971 M 2002 Narva SK Maletäht 090508 Maris Korstin
2020-01-06 20:23:28
28.AŠnurov Daniil 1782 1926 1720 M 2006 Vabaettur 160433 Natalia Glušakova
2020-01-10 11:57:11
29.BBitkova Elizavetta 1598 1734 1746 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Sergey Titov
2020-01-12 20:36:37
30.BBlokhin Sofia 1988 2024 1887 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Aleksander Dusman
2020-01-09 15:27:36
31.BJõerand Jenna 1553 1494 1615 N 2004 MK Areng 120617 Monika Tsõganova
2020-01-10 16:07:31
32.BLevchenko Marina 1575 1758 1687 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2020-01-10 11:56:17
33.BOlde Grete 1992 2189 2063 N 2002 Tallinna MK WCM 080355 Hendrik Olde
2020-01-16 21:44:20
34.BRudnik Viktoria 1572 1683 1655 N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 130713 Svetlana Zainetdinova
2020-01-13 22:44:56
35.BSild Marta Pauline 1678 1733 1630 N 2004 MK Areng 120644 Monika Tsõganova
2020-01-10 16:08:36
36.BSmirnova Jekaterina 1615 1710 1598 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2020-01-12 20:37:32