Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Noorte lahtine võistlussari tavamales TALLINN-2020   ( id=627 )
07. veebruar 2020 (kell 16:00) - 09. veebruar 2020 (kell 16:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese Malemaja, Vene tn. 29
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
06. veebruar 2020, kell 15:00
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit koostöös Tallinna klubidega
KontaktKONTAKT
moc.liamg@avonagist.akinom
Info sisestajaSISESTAJA
Monika Tsõganova  (05. jaanuar 2020 )
Muutis: Monika Tsõganova  (30. jaanuar 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
1 tund partii lõpuni + 30 sekundit igale käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
10€
A - reiting 1500 - 2199, B - reiting alla 1500
Kohtunik: Askold Nassar 58377364
63
Kokku
16
Grupp A
47
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAnis Dinara 1474 1548 1570 N 2006 Vabaettur 140722 Natalia Glušakova
2020-01-30 21:45:26
2.ABazilius Augustinas 1687 1687 1687 M 2009 u-19843 Monika Tsõganova
2020-01-21 01:39:17
3.ABlokhin Sofia 1988 2024 1887 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Aleksander Dusman
2020-02-02 23:32:17
4.ADukov Vladimir 1453 1678 1655 M 2009 MK Kuningas 161230 Monika Tsõganova
2020-02-07 16:27:31
5.AHaapsal Maria Ioanna 1533 1564 1418 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2020-02-03 09:43:59
6.AJürjo Holger 1619 1595 1593 M 2004 MK Areng 180956 Holger Jürjo
2020-01-22 10:14:09
7.AKull Tormi 1687 1867 1734 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Rainer Raud
2020-02-05 21:34:09
8.ALevchenko Marina 1575 1758 1687 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2020-01-30 17:38:43
9.ARaag Ardi 1843 1991 1857 M 2004 MK Kaksikodad 150202 Ardi Raag
2020-02-05 13:45:35
10.ARikas Artur 1781 1787 1684 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Artur Rikas
2020-02-04 21:37:43
11.ARõtšagov Anton 1513 1571 1555 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2020-02-06 11:34:07
12.ARõtšagov Nikita 2030 2031 1951 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2020-02-06 11:33:46
13.ASchneider Uku 1528 1671 1618 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2020-02-03 20:20:21
14.ASlavinski Nikita 1659 1771 1699 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2020-02-03 12:23:44
15.ASnitsarenko Igor 1816 1860 1778 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2020-02-05 10:53:50
16.ATõnisson Trent Asso 1741 1885 1754 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2020-02-06 11:31:48
17.BAkulistõi Andrei 1136 1236 1111 M 2011 MK Areng 180760 Monika Tsõganova
2020-02-04 22:48:29
18.BAleksejev Artjom 1403 1565 1572 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2020-02-01 10:48:45
19.BAlhimovics Simon 0 0 0 M 2011 MK Areng 180849 Simon Alhimovics
2020-01-29 08:19:58
20.BAstashev Kirill 1313 1366 1381 M 2002 Vabaettur 180744 Natalia Glušakova
2020-01-30 17:30:12
21.BBalder Ian Gregor 1316 1448 1400 M 2005 Tallinna MK 181012 Monika Tsõganova
2020-02-07 16:14:59
22.BBlokhin Georg 1176 1305 1103 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2020-02-02 23:32:17
23.BCherentsov Mikhail 1305 1536 1376 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2020-02-04 09:24:02
24.BDudakov Andrei 1487 1534 1442 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2020-02-05 23:08:48
25.BDukova Sofia 1060 1110 1020 N 2011 MK Areng 080126 Monika Tsõganova
2020-01-29 15:50:17
26.BIvanov Denis 1141 1144 1202 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2020-02-04 21:17:03
27.BJarts Nikita 1153 1178 1238 M 2010 T. Truusi MKK 171202 Nikita Jarts
2020-02-03 08:56:12
28.BJepihhin Georgi 1194 1251 1258 M 2010 Vabaettur 180900 Natalia Glušakova
2020-01-31 20:37:10
29.BJevdokimova Aleksandra 0 0 0 N 2010 Mustamäe LLM u-19971 Tatjana Fomina
2020-02-06 10:13:42
30.BKaasik Meelis Markus 1046 1133 1133 M 2011 Tallinna Nõmme Huvikool 180918 Meelis Markus Kaasik
2020-02-02 20:42:20
31.BKang Paul 1439 1618 1577 M 2005 Saku MK 131206 Paul Kang
2020-02-05 20:18:57
32.BKivi Akira 1443 1496 1610 M 2008 Tallinna Nõmme Huvikool 141223 Monika Tsõganova
2020-02-06 14:49:35
33.BKotkov Nazar 0 0 0 M 2008 - - - 181162 Tatjana Fomina
2020-02-06 10:34:32
34.BKrivenko Jaromir 1042 1047 1111 M 2013 MK Areng 180714 Monika Tsõganova
2020-02-02 11:13:56
35.BKällo Kaur 1197 1319 1288 M 2007 Rae Huvialakool 180220 Rainer Raud
2020-02-04 18:09:01
36.BLink Kristjan 1109 1391 1409 M 2004 Surju valla SK 150300 Valter Tominga
2020-02-05 19:43:14
37.BMaapalu Ralf 1400 1553 1530 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ervin Liebert
2020-02-03 20:07:19
38.BNikiforov Rivo 0 0 0 M 2010 T. Truusi MKK 181158 Rivo Nikiforov
2020-01-27 16:32:36
39.BOrlova Sofiya 1279 1303 1529 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2020-02-04 09:24:43
40.BPallum Rasmus 1489 1637 1475 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rainer Raud
2020-02-05 21:35:01
41.BPihlak Artur 0 0 0 M 2009 Vabaettur 181072 Natalia Glušakova
2020-01-30 17:31:04
42.BPiir Kristjan 1193 1236 1317 M 2009 Vabaettur 180741 Natalia Glušakova
2020-02-03 17:01:44
43.BRajandu Aaron 1422 1391 1255 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Aaron Rajandu
2020-01-08 22:01:27
44.BRaudväli Anders 1396 1488 1581 M 2003 Saku MK 130104 Anders Raudväli
2020-02-06 09:10:58
45.BReinholm Karl Kristjan 1067 1062 1121 M 2011 Rae Huvialakool 180909 Rainer Raud
2020-02-04 18:09:45
46.BReinsalu Timur 1139 1254 1277 M 2010 MK Areng 170541 Monika Tsõganova
2020-02-06 13:30:27
47.BRoi Kristjan 0 0 0 M 2011 MK Areng 180884 Monika Tsõganova
2020-02-02 13:39:03
48.BRoots Lem-Leonhard 1305 1348 1431 M 2007 Rae Huvialakool 160106 Tiina Raud
2020-02-06 12:32:10
49.BRüdiger Maria Helena 1095 1171 1132 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2020-02-04 09:24:23
50.BSandberg Laur-Markus 1056 1097 1063 M 2009 MK Areng 180817 Monika Tsõganova
2020-02-05 17:59:23
51.BShchiry Roman 1113 1115 1236 M 2010 Maleklubi Vektor 170557 Roman Shchiry
2020-01-21 18:05:23
52.BSkakun Maksim 1212 1214 1230 M 2006 Vabaettur 181160 Natalia Glušakova
2020-01-31 22:11:18
53.BSnitsarenko Ilja 1397 1458 1413 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2020-02-05 10:53:50
54.BTaro Marko 1424 1470 1576 M 2006 Vabaettur 140725 Natalia Glušakova
2020-01-30 17:43:09
55.BTarsalainen Martti 1302 1528 1508 M 2004 Surju valla SK 120639 Valter Tominga
2020-02-05 19:43:14
56.BTimohhin Daniel 1154 1281 1279 M 2008 Narva SK Maletäht 160437 Natalia Glušakova
2020-01-31 20:32:51
57.BTominga Uku 1209 1430 1425 M 2004 Surju valla SK 120633 Valter Tominga
2020-02-05 19:43:14
58.BTomingas Wilhelm 1324 1307 1268 M 2006 T. Truusi MKK 150270 Monika Tsõganova
2020-02-03 18:01:52
59.BTšernov Mihhail 1204 1381 1228 M 2008 Mustamäe Loomingumaja 180589 Tatjana Fomina
2020-02-06 10:33:03
60.BVaitovitš Roman 1167 0 1162 M 2008 Vabaettur 180582 Natalia Glušakova
2020-02-03 17:12:05
61.BVares Bagrat 1041 1162 1060 M 2009 Mustamäe Loomingumaja 180519 Tatjana Fomina
2020-02-06 10:30:45
62.BVili Uku 1000 1036 1114 M 2010 MK Kaksikodad 180206 Monika Tsõganova
2020-02-06 21:28:36
63.BZilensk Kuldar 1345 1438 1462 M 2006 Saku MK 170207 Kuldar Zilensk
2020-02-05 19:37:27