Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Kiirmaleturniir „Vinni Välk“   ( id=625 )
18. jaanuar 2020 (kell 10:00) - 18. jaanuar 2020
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Vinni alevik, Vinni vald, Lääne-Virumaa
Sõpruse tn 16, Vinni Spordikompleks
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
16. jaanuar 2020, kell 11:59
KorraldajaKORRALDAJA
Rakvere Maleklubi, koostöös EML, Vinni Vallavalitsuse, Vinni Spordikompleks
KontaktKONTAKT
moc.liamg@kinuthokaep
Info sisestajaSISESTAJA
Georg Abozenko  (05. jaanuar 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 2 sekundit igale käigule mõlemale mängijale partii lõpuni
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
10€ täiskasvanud, 7.- eurot noore (sünniaastaga 2002 ja nooremad), veterani (sünniaastaga 1955 ja vanemad) ja Lääne-Virumaa maletaja kohta ning see tasutakse võistluspaigas korraldajale
http://www.vinnisport.eu/
5530227 (Eino Vaher)
70
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbramov Roman 1902 1918 1940 M 1972 SK Diagonaal 110302 Einar Vaino
2020-01-13 10:40:36
2.AAndrijaškin Deniss 2013 2086 1978 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Margus Sööt
2020-01-17 11:49:42
3.ABaškite Viktoria 2218 2154 2180 N 1985 Vabaettur WIM 030537 Viktoria Baškite
2020-01-14 14:34:13
4.ABitkova Elizavetta 1598 1734 1746 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Sergey Titov
2020-01-12 20:25:53
5.AChukavin Kirill 2327 2455 2362 M 2002 Tallinna MK FM 080381 Kirill Chukavin
2020-01-14 21:54:11
6.ADmitrijeva Laura-Valeria 1000 1102 1080 N 2011 Maleklubi Lootus 180812 Sergey Titov
2020-01-12 20:34:48
7.ADomoskanov Ivan 1739 1462 1312 M 1938 - - - 090503 Sander Liivak
2020-01-14 13:58:40
8.ADubrovin Robert 2218 2309 2247 M 1986 MK Kuningas mk 030046 Robert Dubrovin
2020-01-15 23:25:08
9.ADunajev Nikolai 1745 1864 1842 M 1935 Maleklubi Lootus 050723 Sergey Titov
2020-01-12 20:18:55
10.AGarber Vjatšeslav 2102 2084 2125 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Sander Liivak
2020-01-14 13:57:25
11.AGasparella Michael 1215 1316 1315 M 2006 Rakvere MK 180800 Sander Liivak
2020-01-11 22:55:22
12.AHaitin Ilja 2328 2341 2230 M 1988 Vabaettur FM 030523 Ilja Haitin
2020-01-15 15:28:51
13.AHermlin Üllar 2155 2071 2119 M 1941 Rakvere MK mk 030076 Sander Liivak
2020-01-13 11:24:21
14.AJaksin Aleksandr 1610 1629 1606 M 1948 Maleklubi Lootus 120714 Sergey Titov
2020-01-12 20:19:53
15.AJärvet Jüri 1945 1919 2028 M 1955 Nõmme P. Kerese MK 110202 Mati Poom
2020-01-14 21:45:10
16.AKalvet Tõnu 1602 1712 1651 M 1970 Kose Male-kabeklubi 130335 Sander Liivak
2020-01-11 22:55:08
17.AKaris Fredi 1301 1571 1594 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2020-01-14 10:10:10
18.AKikkas Daniel 1134 1280 1255 M 2007 Rakvere MK 180123 Sander Liivak
2020-01-11 22:59:31
19.AKlement Marten 1000 1066 1067 M 2009 Rakvere MK 180442 Sander Liivak
2020-01-14 13:59:12
20.AKobin Ain 1564 1594 1664 M 1958 - - - 120188 Margus Sööt
2020-01-17 11:50:14
21.AKrupenski Jüri 2374 2395 2337 M 1982 Vabaettur IM 030179 Jüri Krupenski
2020-01-14 09:17:12
22.AKuddi Johannes Peeter 1000 1093 1042 M 2006 Lääne-Virumaa 180434 Sander Liivak
2020-01-14 22:16:34
23.AKuzmina Oleksandra 1227 1327 1195 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2020-01-12 20:29:26
24.AKülaots Kaido 2528 2587 2544 M 1976 K. Külaotsa MK GM 030203 Sander Liivak
2020-01-15 20:09:47
25.ALaaspere Leino 0 0 0 M Rakvere MK u-19648 Sander Liivak
2020-01-11 22:56:41
26.ALaeks Grete 0 0 0 N 2010 Rakvere MK 180450 Sander Liivak
2020-01-11 22:59:03
27.ALaeks Loore 1171 1287 1255 N 2007 Rakvere MK 171220 Sander Liivak
2020-01-11 22:59:03
28.ALaeks Taavi 1406 1490 1506 M 1980 Rakvere MK 171219 Sander Liivak
2020-01-11 22:59:03
29.ALeht Karl-Eerik 1000 1015 1016 M 2007 Rakvere MK 180580 Sander Liivak
2020-01-11 22:55:00
30.ALilleorg Tõnu 1464 1535 1507 M 1975 Rakvere MK 180930 Sander Liivak
2020-01-11 22:58:51
31.AMetsala Heiki 2015 1942 1980 M 1967 Rakvere MK 030245 Sander Liivak
2020-01-11 22:54:06
32.AMogilnõi Jevgeni 1904 1898 1891 M 1948 - - - 030250 Sander Liivak
2020-01-14 13:58:56
33.ANarusberg Peep 1959 1973 1910 M 1961 Põlva MK 030263 Peep Narusberg
2020-01-15 19:18:40
34.ANazarov Vladislav 1754 1789 1637 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Veronika Nazarova
2020-01-14 21:15:23
35.ANeff Sergei 2170 2220 2205 M 1954 Kadrioru MK mk 030265 Sander Liivak
2020-01-14 13:57:48
36.ANossov Boris 1436 1497 1550 M 1939 Rakvere MK 091105 Sander Liivak
2020-01-11 22:58:37
37.ANovikov Sergei 1731 1827 1771 M 1961 SK Diagonaal 100500 Einar Vaino
2020-01-13 10:40:18
38.AÕim Mikk Kaarel 1485 1700 1459 M 2009 Tartu Kalev 180614 Mikk Kaarel Õim
2020-01-14 08:27:57
39.APagar Kalev 2101 2031 1976 M 1949 Rakvere MK 030294 Sander Liivak
2020-01-11 22:53:45
40.APanfilov Sergei 1552 1452 1457 M 1935 - - - 111026 Sander Liivak
2020-01-14 13:58:16
41.APedoson Georg Aleksander 2196 2352 2321 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Rainer Raud
2020-01-15 20:24:01
42.APoolamets Helis 0 0 0 N 2010 - - - 180459 Sander Liivak
2020-01-15 20:09:57
43.APoom Mati 1775 1804 1762 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Mati Poom
2020-01-14 21:45:36
44.APõvvat Aalo 1419 1399 1182 N 1932 Tartu Kalev 070622 Silvi Salupere
2020-01-06 15:32:53
45.APuskar Henry-Robert 0 0 0 M u-19720 Sander Liivak
2020-01-14 14:00:28
46.APuusepp Kaimar 2210 2253 2152 M 1976 Rapla MK CM 030328 Kaimar Puusepp
2020-01-12 21:08:59
47.APäären Karl-Alex 1029 1185 1129 M 2007 Rakvere MK 170914 Sander Liivak
2020-01-11 22:59:47
48.ARahusalu Riho 1677 1560 1598 M 1973 Harjumaa 060601 Riho Rahusalu
2020-01-16 11:44:10
49.ARämmar Märt 1162 1342 1273 M 2008 Rakvere MK 170917 Sander Liivak
2020-01-11 22:59:18
50.ASeeman Tarvo 2388 2480 2403 M 1969 Pühajärve MK IM 030371 Tarvo Seeman
2020-01-14 13:07:06
51.AShvedov Andrei 1695 1636 1734 M 2002 Maleklubi Lootus 110327 Sergey Titov
2020-01-12 20:20:42
52.ASirp Karl Aleksander 1959 2135 2146 M 1999 Tallinna MK 070701 Karl Aleksander Sirp
2020-01-13 04:41:08
53.ASmorodkin Andrey 1561 1729 1647 M 1968 - - - 170529 Andrey Smorodkin
2020-01-14 14:49:38
54.ASmorodkin Kirill 1616 2029 1847 M 2005 SK Diagonaal 120623 Andrey Smorodkin
2020-01-14 14:49:38
55.ASnitsarenko Igor 1816 1860 1778 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2020-01-15 11:03:51
56.ASnitsarenko Ilja 1397 1458 1413 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2020-01-15 11:03:51
57.ATimošin Andrei 2165 2158 2234 M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 110122 Andrei Timošin
2020-01-12 22:59:46
58.ATitov Sergey 1590 1713 1622 M 1969 Maleklubi Lootus 101000 Sergey Titov
2020-01-12 20:23:19
59.ATõnisson Trent Asso 1741 1885 1754 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2020-01-15 23:05:33
60.ATraksmann Ain 0 0 0 M u-19713 Sander Liivak
2020-01-14 13:56:45
61.ATsõganova Monika 2082 2061 2078 N 1969 MK Areng WIM 030620 Monika Tsõganova
2020-01-05 23:46:42
62.ATurov Maxim 2610 2637 2546 M 1979 Venemaa GM 180548 Margus Sööt
2020-01-17 11:50:47
63.AVaher Eino 2240 2150 2169 M 1961 Rakvere MK mk 030490 Sander Liivak
2020-01-11 22:53:30
64.AVaino Einar 1900 1891 1918 M 1951 SK Diagonaal 030493 Einar Vaino
2020-01-13 10:39:35
65.AVeitsurs Ervins 1514 1594 1612 M 1951 Rakvere MK 131212 Sander Liivak
2020-01-11 22:54:29
66.AVerhni Vladimir 1784 1929 1891 M 1957 - - - 160137 Sander Liivak
2020-01-13 11:24:38
67.AVidevik Edik 1881 1754 1805 M 1953 Rakvere MK 030510 Sander Liivak
2020-01-11 22:54:18
68.AVolodin Aleksander 2479 2506 2444 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Aleksander Volodin
2020-01-15 00:46:08
69.AŠarankov Grigori 2190 2346 2336 M 1986 Tallinna MK 071107 Grigori Šarankov
2020-01-15 09:22:18
70.AŠiškov Andrei 2390 2402 2314 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2020-01-14 14:10:38