Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Viimsi MS „Apones“ lahtine võistlussari välkmales 2019-2020 (V etapp)   ( id=622 )
21. jaanuar 2020 (kell 18:30) - 21. jaanuar 2020 (kell 21:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese malemajas (Vene tn 29, Tallinn).
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
20. jaanuar 2020, kell 11:59
KorraldajaKORRALDAJA
Viimsi MS „Apones“
KontaktKONTAKT
moc.liamtoh@toossugram
Info sisestajaSISESTAJA
Georg Abozenko  (26. detsember 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
välkmale
3minutit + 2 sekundit igale käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Ei arvestata
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
3€
Kohal palume olla 18:15
Margus Sööt tel: 53496452 ja Jüri Kuusik tel: 56677285
13
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbozenko Georg 2137 2217 2217 M 1996 T. Truusi MKK 050529 Georg Abozenko
2020-01-20 13:50:46
2.AJürjo Holger 1619 1595 1593 M 2004 MK Areng 180956 Holger Jürjo
2020-01-04 22:38:38
3.AKraini Juri 1925 1877 1906 M 1987 T. Truusi MKK 030174 Margus Sööt
2020-01-21 10:18:43
4.AKuusik Jüri 1889 1942 1891 M 1976 Viimsi MS Apones 061019 Jüri Kuusik
2019-12-27 09:19:50
5.ALatõshev Aleksandr 0 0 1596 M - - - 180561 Jüri Kuusik
2019-12-27 09:38:04
6.AMedar Marti 2049 2146 2227 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2019-12-27 13:13:16
7.ANassar Askold 1979 2051 2029 M 1984 Viimsi MS Apones 030264 Askold Nassar
2019-12-31 13:29:35
8.APuusepp Kaimar 2210 2253 2152 M 1976 Rapla MK CM 030328 Kaimar Puusepp
2020-01-20 08:50:16
9.ASamberk Vahur 1630 1629 1607 M 1993 Harjumaa 141131 Margus Sööt
2020-01-21 08:39:39
10.ASavinov Matvei 1829 1926 1751 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2020-01-12 12:49:35
11.ASööt Margus 2196 2344 2182 M 1980 Viimsi MS Apones mk 030414 Margus Sööt
2020-01-17 11:53:00
12.ATeelem Lauri 2126 2197 2055 M 1983 T. Truusi MKK mk 030453 Lauri Teelem
2020-01-20 09:31:16
13.AŠnurov Daniil 1782 1926 1720 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2020-01-18 10:27:06