Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Noorte lahtine võistlussari tavamales TALLINN-2020   ( id=613 )
03. jaanuar 2020 (kell 16:00) - 05. jaanuar 2020 (kell 17:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese Malemaja, Vene tn. 29
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
02. jaanuar 2020, kell 15:00
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit koostöös Tallinna klubidega
KontaktKONTAKT
moc.liamg@avonagist.akinom
Info sisestajaSISESTAJA
Monika Tsõganova  (19. detsember 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
1 tund mõlemale mängijale partii lõpuni + 30 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
10€
A - reiting 1500 - 2199, B - reiting alla 1500
Kohtunik: Askold Nassar 58377364
53
Kokku
18
Grupp A
35
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABlokhin Sofia 1962 1988 1881 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Aleksander Dusman
2020-01-02 11:12:15
2.ADudakov Andrei 1481 1554 1505 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2019-12-26 18:28:19
3.ADukov Vladimir 1463 1678 1655 M 2009 MK Kuningas 161230 Monika Tsõganova
2019-12-21 15:38:58
4.AHaapsal Maria Ioanna 1510 1572 1418 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2020-01-02 10:52:54
5.AJürjo Holger 1583 1615 1593 M 2004 MK Areng 180956 Holger Jürjo
2019-12-19 23:40:58
6.AKull Tormi 1722 1828 1734 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Rainer Raud
2020-01-02 12:34:54
7.ALainevool Mirko 1550 1766 1588 M 2003 Rae Huvialakool 160102 Rainer Raud
2020-01-02 12:35:12
8.ALevchenko Marina 1568 1758 1687 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2019-12-22 16:24:09
9.ANaestema Joonas Aditya 1614 1739 1677 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2019-12-22 15:31:44
10.APadari Tuudur Jakob 1593 1754 1603 M 2006 Rae Huvialakool 160163 Rainer Raud
2020-01-02 12:35:42
11.ARaag Ardi 1821 1991 1875 M 2004 MK Kaksikodad 150202 Ardi Raag
2020-01-01 15:03:54
12.ARikas Artur 1803 1787 1684 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Maris Korstin
2019-12-22 16:31:11
13.ARõtšagov Anton 1582 1571 1555 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2020-01-02 11:57:05
14.ARõtšagov Nikita 1984 2013 1903 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2020-01-02 11:56:38
15.ASavinov Matvei 1829 1913 1751 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2019-12-22 15:31:17
16.ATõnisson Trent Asso 1777 1864 1754 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2020-01-01 18:37:37
17.AVeski Rauno 1544 1694 1600 M 2001 MK Kaksikodad 180331 Rauno Veski
2020-01-02 10:31:13
18.AŠnurov Daniil 1782 1925 1725 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2020-01-01 11:08:10
19.BAleksejev Artjom 1313 1535 1572 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2019-12-28 12:52:23
20.BAlhimovics Simon 0 0 0 M 2011 MK Areng 180849 Monika Tsõganova
2020-01-03 08:54:19
21.BBlokhin Georg 1146 1307 1103 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2020-01-02 11:12:15
22.BDukova Sofia 1078 1110 1020 N 2011 MK Areng 080126 Monika Tsõganova
2019-12-21 15:37:22
23.BIvanov Denis 1077 1143 1202 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2019-12-29 14:09:21
24.BJarts Nikita 1175 1178 1238 M 2010 T. Truusi MKK 171202 Nikita Jarts
2019-12-24 21:01:12
25.BKaasik Meelis Markus 1046 1133 1133 M 2011 Tallinna Nõmme Huvikool 180918 Rainer Raud
2020-01-02 12:41:28
26.BKang Paul 1453 1618 1577 M 2005 Saku MK 131206 Paul Kang
2019-12-21 13:15:37
27.BKidron Alfred 1347 1406 1611 M 2007 Tallinna Nõmme Huvikool 150517 Rainer Raud
2020-01-02 12:34:26
28.BKivi Akira 1415 1496 1610 M 2008 Tallinna Nõmme Huvikool 141223 Rainer Raud
2020-01-02 13:48:47
29.BKrivenko Jaromir 1000 1060 1111 M 2013 MK Areng 180714 Monika Tsõganova
2019-12-29 14:09:52
30.BLeifer Anatoli 1000 1060 1063 M 2009 Vabaettur 180742 Natalia Glušakova
2019-12-23 11:27:46
31.BMaapalu Ralf 1434 1534 1530 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ervin Liebert
2020-01-01 17:51:48
32.BMussagalee Amir 1163 1264 1321 M 2007 MK Areng 180340 Monika Tsõganova
2020-01-03 11:47:08
33.BOrlova Sofiya 1273 1281 1529 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2020-01-02 11:12:47
34.BPallum Rasmus 1453 1627 1475 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rainer Raud
2020-01-02 12:42:40
35.BPihlak Artur 0 0 0 M 2009 Vabaettur 181072 Natalia Glušakova
2019-12-22 17:07:00
36.BPiir Kristjan 1221 1235 1317 M 2009 Vabaettur 180741 Natalia Glušakova
2019-12-22 16:58:46
37.BRajandu Aaron 1373 1388 1255 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Aaron Rajandu
2019-12-24 12:48:43
38.BRaudväli Anders 1392 1488 1581 M 2003 Saku MK 130104 Anders Raudväli
2019-12-26 15:19:23
39.BReinsalu Timur 1139 1261 1277 M 2010 MK Areng 170541 Monika Tsõganova
2019-12-30 18:10:56
40.BRoi Kristjan 0 0 0 M 2011 MK Areng 180884 Monika Tsõganova
2019-12-30 18:35:50
41.BRüdiger Emma Viktoria 0 0 0 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2020-01-02 11:13:07
42.BRüdiger Maria Helena 1062 1175 1095 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2020-01-02 11:13:07
43.BSai Oskar 1065 1197 1060 M 2009 Rae Huvialakool 180810 Rainer Raud
2020-01-02 12:39:37
44.BSandberg Laur-Markus 1074 1099 1063 M 2009 MK Areng 180817 Monika Tsõganova
2019-12-30 18:03:06
45.BShchiry Roman 1151 1130 1259 M 2010 Maleklubi Vektor 170557 Roman Shchiry
2019-12-21 22:00:43
46.BSkakun Maksim 0 0 0 M MA Vabaettur u-19346 Natalia Glušakova
2019-12-22 17:00:37
47.BStepanov Roman 1193 1291 1227 M 2010 Vabaettur 171206 Natalia Glušakova
2019-12-22 18:44:58
48.BTaro Marko 1424 1470 1576 M 2006 Vabaettur 140725 Natalia Glušakova
2019-12-27 10:56:19
49.BTarsalainen Martti 1295 1528 1508 M 2004 Surju valla SK 120639 Valter Tominga
2020-01-01 09:52:44
50.BTominga Uku 1236 1430 1425 M 2004 Surju valla SK 120633 Valter Tominga
2020-01-01 09:52:44
51.BTomingas Wilhelm 1322 1307 1268 M 2006 T. Truusi MKK 150270 Monika Tsõganova
2020-01-01 16:52:23
52.BZilensk Kuldar 1355 1438 1462 M 2006 Saku MK 170207 Kuldar Zilensk
2020-01-01 21:25:01
53.BŠusta Vanessa 0 0 0 M 2009 - - - 181077 Natalia Glušakova
2019-12-22 17:01:19