Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
XXIX rahvusvaheline kiirmaleturniir „MEENUTADES PAUL KEREST“   ( id=608 )
11. jaanuar 2020 (kell 11:00) - 12. jaanuar 2020
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Original Sokos Hotell Viru konverentsikeskuses, Viru Väljak 4, Tallinn
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
06. jaanuar 2020, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Spordiselts KALEV koostöös Eesti Maleliiduga
KontaktKONTAKT
ee.velakitsee@serek
Info sisestajaSISESTAJA
Anneli Saarma  (16. detsember 2019 )
Muutis: Georg Abozenko  (18. detsember 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 5 sekundit iga käik partii lõpuni
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
8€, GM Tasuta
Kohal palume olla registreerimiseks 11 jaanuar 9:00-10:30
+372 615 4280
75
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAndrijaškin Deniss 2013 2086 1978 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Maris Korstin
2019-12-22 16:32:38
2.ABerzina Ilze 2171 2271 2285 N 1984 Läti WGM 110110 Anneli Saarma
2020-01-08 09:19:54
3.ABlokhin Sofia 1962 1988 1881 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Aleksander Dusman
2020-01-05 15:17:37
4.ACherentsov Mikhail 1305 1547 1409 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2020-01-06 10:03:13
5.AChukavin Kirill 2327 2455 2362 M 2002 Tallinna MK FM 080381 Kirill Chukavin
2020-01-06 17:44:26
6.ADomoskanov Ivan 1739 1446 1349 M 1938 - - - 090503 Anneli Saarma
2020-01-08 09:20:42
7.ADubrovin Robert 2218 2309 2247 M 1986 MK Kuningas mk 030046 Anneli Saarma
2020-01-08 09:20:54
8.ADudakov Andrei 1481 1554 1505 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Anneli Saarma
2020-01-08 09:21:09
9.AEnnok Heigo 1633 1626 1607 M 1956 - - - 160634 Heigo Ennok
2020-01-04 16:12:30
10.AGiambrone Salvatore 1776 1777 1790 M 1982 - - - 140419 Anneli Saarma
2020-01-08 09:21:47
11.AGrosberg Martin 1892 2001 1964 M 1992 Tartumaa 090609 Anneli Saarma
2020-01-08 09:22:02
12.AHaapsal Maria Ioanna 1510 1572 1418 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2020-01-06 10:37:21
13.AHaavamäe Henrik 2218 2147 2174 M 1998 Tallinna MK 080307 Henrik Haavamäe
2020-01-06 18:58:24
14.AHaitin Ilja 2328 2341 2230 M 1988 Vabaettur FM 030523 Ilja Haitin
2020-01-05 21:43:18
15.AIlves Jüri 2028 1826 1978 M 1938 - - - mk 030086 Anneli Saarma
2020-01-08 09:22:23
16.AIvanova Lidia 1601 1645 1668 N 1999 Vabaettur 110331 Lidia Ivanova
2020-01-06 21:37:49
17.AJärnström Henrik 2032 1895 1934 M 1952 - - - 090402 Anneli Saarma
2020-01-08 09:23:15
18.AKarasmäki Seppo 1763 1773 1863 M 1962 Soome 180764 Anneli Saarma
2020-01-08 09:23:30
19.AKobin Ain 1564 1594 1664 M 1958 - - - 120188 Anneli Saarma
2020-01-08 09:23:45
20.AKortšagin Oleg 2090 2126 2058 M 1965 MK Chess Continent mk 030167 Oleg Kortšagin
2020-01-06 23:16:47
21.AKraini Juri 1925 1877 1906 M 1987 T. Truusi MKK 030174 Anneli Saarma
2020-01-08 09:24:19
22.AKrivenko Dion 1811 1961 1814 M 2005 Kadrioru MK 130513 Dion Krivenko
2019-12-31 16:01:29
23.AKrupenski Jüri 2374 2395 2337 M 1982 Vabaettur IM 030179 Jüri Krupenski
2019-12-19 16:03:25
24.AKruusiauk Heda 1819 1733 1716 N 1949 T. Truusi MKK mk 030561 Anneli Saarma
2020-01-08 09:24:42
25.AKukk Sander 2218 2439 2418 M 1987 SK Reval-Sport mk 030183 Sander Kukk
2020-01-03 02:10:03
26.AKull Tormi 1722 1828 1734 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Tiina Raud
2020-01-04 17:44:39
27.AKuusik Jüri 1889 1942 1891 M 1976 Viimsi MS Apones 061019 Jüri Kuusik
2020-01-01 12:28:17
28.AKuusk Andres 2177 2109 2071 M 1981 Tartu Kalev mk 030198 Anneli Saarma
2020-01-08 09:25:24
29.AKülaots Kaido 2528 2587 2544 M 1976 K. Külaotsa MK GM 030203 Anneli Saarma
2020-01-08 09:25:41
30.AKöösel Hans Georg 1579 1635 1590 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Eiki Lehemets
2020-01-04 09:30:01
31.ALainevool Mirko 1550 1766 1588 M 2003 Rae Huvialakool 160102 Rainer Raud
2020-01-03 12:49:01
32.ALazojev Mark 1481 1607 1556 M 2006 Narva SK Maletäht 150241 Maris Korstin
2020-01-04 14:43:58
33.AMedar Marti 2049 2160 2234 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2019-12-19 02:55:48
34.ANarva Mai 2302 2301 2338 N 1999 SK Reval-Sport WIM 051004 Regina Narva
2020-01-06 17:40:25
35.ANarva Triin 2117 2070 2031 N 1994 SK Reval-Sport WFM 030584 Regina Narva
2020-01-06 17:40:25
36.ANeiksans Arturs 2573 2541 2574 M 1983 - - - GM 170593 Anneli Saarma
2020-01-08 09:27:13
37.ANikitin Arseni 1834 2000 1997 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Arseni Nikitin
2020-01-05 21:32:42
38.AÕim Mikk Kaarel 1485 1668 1423 M 2009 Tartu Kalev 180614 Mikk Kaarel Õim
2020-01-06 20:51:48
39.AOlde Grete 1992 2189 2063 N 2002 Tallinna MK WCM 080355 Grete Olde
2020-01-06 22:39:19
40.AOrgse Karl Kristofer 1886 1997 1952 M 2003 MK Kaksikodad 120701 Karl Kristofer Orgse
2019-12-24 13:40:38
41.APadari Tuudur Jakob 1593 1754 1603 M 2006 Rae Huvialakool 160163 Tiina Raud
2020-01-04 17:44:19
42.APallum Rasmus 1453 1627 1475 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Tiina Raud
2020-01-04 17:46:07
43.APanfilov Sergei 1552 1445 1438 M 1935 - - - 111026 Anneli Saarma
2020-01-08 09:29:24
44.APedmanson Albert 1935 2056 1910 M 2007 Tartu Kalev 130734 Albert Pedmanson
2020-01-04 23:56:49
45.APedmanson Herman 1922 2070 1979 M 2005 Tartu Kalev 130735 Herman Pedmanson
2020-01-04 23:57:32
46.APedoson Georg Aleksander 2196 2352 2321 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Rainer Raud
2020-01-05 14:41:31
47.APoltan Jüri 1935 1911 1888 M 1954 Pärnumaa 030318 Anneli Saarma
2020-01-08 09:30:14
48.APoom Mati 1775 1804 1763 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Mati Poom
2020-01-06 09:58:48
49.ARaag Ardi 1821 1991 1875 M 2004 MK Kaksikodad 150202 Ardi Raag
2020-01-06 17:03:12
50.ARauk Tõnu 2109 2153 2023 M 1970 Kadrioru MK mk 030339 Tõnu Rauk
2020-01-02 10:04:08
51.ARoots Lem-Leonhard 1288 1348 1431 M 2007 Rae Huvialakool 160106 Tiina Raud
2020-01-04 17:44:54
52.ARõtova Merike 1658 1697 1773 N 1936 Pühajärve MK m 030607 Regina Narva
2020-01-03 23:54:41
53.ARõtšagov Anton 1582 1571 1555 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2020-01-06 13:57:53
54.ARõtšagov Nikita 1984 2013 1903 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2020-01-06 13:57:32
55.ASaar Ivari 1542 1579 1589 M 1985 - - - 140302 Ivari Saar
2020-01-06 16:58:51
56.ASaraikin Sergei 1917 1763 1871 M 1934 - - - mk 030365 Anneli Saarma
2020-01-08 09:31:19
57.ASchmidt Mait 1768 1658 1638 M 1960 Nõmme P. Kerese MK 160400 Mait Schmidt
2020-01-02 20:46:17
58.ASeeman Tarvo 2388 2480 2403 M 1969 T. Truusi MKK IM 030371 Tarvo Seeman
2020-01-05 07:34:53
59.ASemjonov Anatoli 1800 1684 1706 M 1983 - - - 030375 Anatoli Semjonov
2019-12-21 16:55:43
60.ASepandi Jaak 1699 1737 1747 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2020-01-06 16:13:35
61.ASiemer Tambet 2146 2221 2150 M 1969 Rapla MK mk 030385 Anneli Saarma
2020-01-08 09:31:57
62.ASinitsõna Anastassija 2181 2087 1864 N 2004 Malekool 64 WFM 120178 Anastassija Sinitsõna
2019-12-29 00:22:56
63.ASmirnov Artjom 2378 2406 2430 M 1985 - - - IM 110104 Anneli Saarma
2020-01-08 09:32:47
64.ASnitsarenko Igor 1780 1848 1789 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2020-01-05 21:43:59
65.ASnitsarenko Ilja 1397 1455 1407 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2020-01-05 21:43:59
66.AStaub Madis 1712 1773 1706 M 1940 Viimsi MS Apones 100900 Anneli Saarma
2020-01-08 09:33:10
67.ATarakanov Oleg 2127 2085 2134 M 1953 Kadrioru MK mk 030450 Anneli Saarma
2020-01-08 09:33:32
68.ATeemäe Leo 1893 1871 1906 M 1932 MK Chess Continent mk 030454 Anneli Saarma
2020-01-08 09:33:42
69.ATurov Maxim 2610 2637 2546 M 1979 Venemaa GM 180548 Anneli Saarma
2020-01-08 09:34:30
70.AUibokant Karl Oskar 1789 1759 1673 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2020-01-06 14:04:54
71.AUibokant Mathias Robert 2118 2130 2054 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2020-01-06 14:04:02
72.AUurits Karel 1878 1779 1763 M 1970 Saue MK 071202 Anneli Saarma
2020-01-08 09:34:50
73.AVerhni Vladimir 1784 1929 1891 M 1957 - - - 160137 Anneli Saarma
2020-01-08 09:35:03
74.AŠiškov Andrei 2390 2402 2314 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2019-12-31 09:51:20
75.AŠvõrjov Igor 2362 2345 2375 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2019-12-19 19:46:39