Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
XXIX rahvusvaheline välkmaleturniir „MEENUTADES PAUL KEREST“   ( id=607 )
10. jaanuar 2020 (kell 18:00) - 10. jaanuar 2020 (kell 21:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Original Sokos Hotell Viru konverentsikeskuses, Viru Väljak 4, Tallinn
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
06. jaanuar 2020, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Spordiselts KALEV koostöös Eesti Maleliiduga
KontaktKONTAKT
ee.velakitsee@serek
Info sisestajaSISESTAJA
Anneli Saarma  (16. detsember 2019 )
Muutis: Georg Abozenko  (16. detsember 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
välkmale
3 minutit + 2 sekundit iga käik partii lõpuni
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
8€, GM Tasuta
+372 615 4280
63
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbozenko Georg 2137 2217 2217 M 1996 T. Truusi MKK 050529 Georg Abozenko
2019-12-16 10:22:26
2.AAkulistõi Andrei 1136 1236 1111 M 2011 MK Areng 180760 Monika Tsõganova
2019-12-21 10:38:36
3.AAndrijaškin Deniss 2013 2086 1978 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Maris Korstin
2019-12-22 16:32:06
4.ABerzina Ilze 2171 2271 2285 N 1984 Läti WGM 110110 Anneli Saarma
2020-01-08 08:54:58
5.ABlokhin Sofia 1988 2024 1887 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Aleksander Dusman
2020-01-05 15:17:09
6.ACherentsov Mikhail 1305 1536 1376 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2020-01-06 10:02:52
7.AChukavin Kirill 2327 2455 2362 M 2002 Tallinna MK FM 080381 Kirill Chukavin
2020-01-06 17:44:41
8.ADubrovin Robert 2218 2309 2247 M 1986 MK Kuningas mk 030046 Anneli Saarma
2020-01-08 08:56:20
9.ADudakov Andrei 1487 1534 1442 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Anneli Saarma
2020-01-08 08:56:37
10.AGarber Vjatšeslav 2102 2084 2125 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Anneli Saarma
2020-01-08 08:56:50
11.AGiambrone Salvatore 1776 1777 1790 M 1982 - - - 140419 Anneli Saarma
2020-01-08 08:57:02
12.AGrosberg Martin 1892 2001 1964 M 1992 Tartumaa 090609 Anneli Saarma
2020-01-08 08:57:16
13.AHaapsal Maria Ioanna 1533 1564 1418 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2020-01-06 10:37:05
14.AHaidak Meelis 1585 1707 1747 M 1987 - - - 060802 Meelis Haidak
2020-01-02 17:47:56
15.AHaitin Ilja 2328 2341 2230 M 1988 Vabaettur FM 030523 Ilja Haitin
2020-01-05 21:42:47
16.AKrivenko Dion 1811 1970 1814 M 2005 Kadrioru MK 130513 Dion Krivenko
2019-12-31 16:01:45
17.AKukk Sander 2218 2439 2418 M 1987 SK Reval-Sport mk 030183 Sander Kukk
2020-01-03 02:09:55
18.AKull Tormi 1687 1867 1734 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Tiina Raud
2020-01-04 17:42:50
19.ALadva Ottomar 2501 2470 2505 M 1997 T. Truusi MKK GM 040133 Ottomar Ladva
2020-01-06 18:56:56
20.ALainevool Mirko 1550 1735 1588 M 2003 Rae Huvialakool 160102 Rainer Raud
2020-01-03 12:48:06
21.ALazojev Mark 1562 1607 1556 M 2006 Narva SK Maletäht 150241 Maris Korstin
2020-01-04 14:43:13
22.AMedar Marti 2049 2146 2227 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2019-12-19 02:55:22
23.AMikko Rondo 1859 2012 2048 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Eiki Lehemets
2020-01-04 09:29:07
24.ANarva Jaan 2146 2154 2191 M 1958 MK Faalanks FM 030262 Regina Narva
2020-01-04 22:38:16
25.ANarva Mai 2302 2301 2338 N 1999 SK Reval-Sport WIM 051004 Regina Narva
2020-01-06 17:39:22
26.ANarva Triin 2117 2070 2031 N 1994 SK Reval-Sport WFM 030584 Regina Narva
2020-01-06 17:39:22
27.ANeiksans Arturs 2573 2541 2574 M 1983 - - - GM 170593 Anneli Saarma
2020-01-08 08:59:54
28.ANikitin Arseni 1828 2000 1997 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Arseni Nikitin
2020-01-05 21:32:04
29.AOrgse Karl Kristofer 1886 1997 1952 M 2003 MK Kaksikodad 120701 Karl Kristofer Orgse
2019-12-24 13:40:10
30.APallum Rasmus 1489 1637 1475 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Tiina Raud
2020-01-04 17:41:35
31.APedmanson Albert 1935 2056 1910 M 2007 Tartu Kalev 130734 Albert Pedmanson
2020-01-04 23:56:27
32.APedmanson Herman 1922 2070 1979 M 2005 Tartu Kalev 130735 Herman Pedmanson
2020-01-04 23:57:20
33.APedoson Georg Aleksander 2196 2352 2321 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Rainer Raud
2020-01-05 14:40:57
34.APõldoja Ants 1902 1819 1889 M 1959 Keila MK 030330 Anneli Saarma
2020-01-08 09:04:15
35.APoltan Jüri 1935 1911 1888 M 1954 Pärnumaa 030318 Anneli Saarma
2020-01-08 09:03:50
36.APuusepp Kaimar 2210 2253 2152 M 1976 Rapla MK CM 030328 Kaimar Puusepp
2020-01-05 13:43:54
37.ARaag Ardi 1843 1991 1857 M 2004 MK Kaksikodad 150202 Ardi Raag
2020-01-06 17:03:01
38.ARajandu Aaron 1422 1391 1255 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Aaron Rajandu
2020-01-03 14:56:54
39.ARauk Tõnu 2109 2153 2023 M 1970 Kadrioru MK mk 030339 Tõnu Rauk
2020-01-02 10:03:32
40.ARoots Lem-Leonhard 1305 1348 1431 M 2007 Rae Huvialakool 160106 Tiina Raud
2020-01-04 17:42:29
41.ARõtšagov Anton 1513 1571 1555 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2020-01-06 13:56:56
42.ARõtšagov Nikita 2030 2031 1951 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2020-01-06 13:56:33
43.ARozenblit David 1365 1899 1893 M 2001 T. Truusi MKK 061122 Anneli Saarma
2020-01-08 09:05:16
44.ASaar Ivari 1542 1579 1589 M 1985 - - - 140302 Ivari Saar
2020-01-06 16:56:45
45.ASaks Mihkel 1606 1620 1739 M 1988 - - - 180111 Mihkel Saks
2020-01-06 15:27:21
46.ASamberk Vahur 1630 1629 1607 M 1993 Harjumaa 141131 Vahur Samberk
2020-01-06 20:37:01
47.ASaraikin Sergei 1917 1763 1900 M 1934 - - - mk 030365 Anneli Saarma
2020-01-08 09:05:54
48.ASchmidt Mait 1768 1658 1638 M 1960 Nõmme P. Kerese MK 160400 Mait Schmidt
2020-01-02 20:45:31
49.ASeeman Tarvo 2388 2480 2403 M 1969 Pühajärve MK IM 030371 Tarvo Seeman
2020-01-05 07:34:31
50.ASiemer Tambet 2146 2221 2150 M 1969 Rapla MK mk 030385 Anneli Saarma
2020-01-08 09:06:59
51.ASnitsarenko Igor 1816 1860 1778 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2020-01-02 10:28:16
52.ASnitsarenko Ilja 1397 1458 1413 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2020-01-02 10:28:16
53.ATeelem Lauri 2126 2197 2055 M 1983 T. Truusi MKK mk 030453 Lauri Teelem
2020-01-06 10:49:00
54.ATimošin Andrei 2165 2158 2234 M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 110122 Anneli Saarma
2020-01-08 09:07:55
55.ATruus Tõnu 2120 2027 2082 M 1946 T. Truusi MKK mk 030469 Anneli Saarma
2020-01-08 09:08:12
56.ATurov Maxim 2610 2637 2546 M 1979 Venemaa GM 180548 Anneli Saarma
2020-01-08 09:08:25
57.AUibokant Karl Oskar 1789 1759 1673 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2020-01-06 14:04:43
58.AUibokant Mathias Robert 2118 2130 2054 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2020-01-06 14:03:22
59.AUurits Karel 1878 1781 1763 M 1970 Saue MK 071202 Anneli Saarma
2020-01-08 09:08:43
60.AVerhni Vladimir 1784 1929 1891 M 1957 - - - 160137 Anneli Saarma
2020-01-08 09:09:10
61.AVohla Mihkel 1620 1720 1815 M 1989 - - - 110314 Anneli Saarma
2020-01-09 09:44:14
62.AŠiškov Andrei 2390 2402 2314 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2019-12-31 09:51:51
63.AŠvõrjov Igor 2362 2345 2375 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2019-12-19 19:44:58