Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
SK Diagonaali lahtine MV   ( id=597 )
07. detsember 2019 (kell 11:00) - 08. detsember 2019 (kell 17:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
kohtla-Jarve
Järveküla tee, 44 Spordikeskus
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
05. detsember 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
SK Diagonaal
KontaktKONTAKT
moc.liamg@elam.laanogaid
Info sisestajaSISESTAJA
Svetlana Zainetdinova  (28. november 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
1-2 voor:15+5sek; 4-6 voor: 45+10sek (A-turniir), 35+10sek (B-turniir)
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
A-turniir:5 euro (18-, 60+, naised: 3 euro), B-turniir: 3 euro
A-turniir - kõigile; B-turniir - 2007s.a.ja noorem reitinguga kuni 1450 või ilma
S.Zaynetdinova 58057092
34
Kokku
10
Grupp A
24
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ADanilina Diana 1390 1443 1529 N 2006 SK Valge Ratsu 140417 Svetlana Pritulina
2019-12-04 11:52:49
2.ALaanjärv Helmut 1667 1554 1591 M 1945 SK Diagonaal 110903 Einar Vaino
2019-12-03 10:45:29
3.AMakarov Gleb 1671 1722 1633 M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 121127 Svetlana Zainetdinova
2019-12-05 20:14:16
4.ANovikov Sergei 1731 1827 1771 M 1961 SK Diagonaal 100500 Einar Vaino
2019-12-03 10:42:24
5.APitsevitš Georgi 1742 1749 1765 M 1947 - - - 130342 Einar Vaino
2019-12-03 10:42:47
6.ARudnik Viktoria 1657 1683 1655 N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 130713 Svetlana Zainetdinova
2019-12-05 20:14:34
7.ASizov Lev 1490 1602 1519 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2019-12-04 11:52:49
8.ASkatškov Anton 1134 1240 1332 M 2005 SK Valge Ratsu 150530 Svetlana Pritulina
2019-12-04 11:52:49
9.ASkladtsikov Andrei 2029 2045 1992 M 2000 Kohtla-Järve SK Kalev 071214 Svetlana Zainetdinova
2019-12-04 22:19:54
10.AVaino Einar 1900 1874 1918 M 1951 SK Diagonaal 030493 Einar Vaino
2019-12-03 10:41:58
11.BAndreeva Olga 1018 1067 1077 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2019-12-05 21:35:49
12.BDmitrijeva Laura-Valeria 1005 1092 1080 N 2011 Maleklubi Lootus 180812 Sergey Titov
2019-12-05 21:35:02
13.BEast Marek 1429 1414 1447 M 2008 SK Valge Ratsu 161259 Svetlana Pritulina
2019-12-04 11:52:49
14.BGridin Maksim 1153 1206 1021 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Maksim Gridin
2019-12-04 22:20:58
15.BGvozdev Artjom 0 0 0 M 2012 - - - 181093 Svetlana Zainetdinova
2019-12-05 22:52:54
16.BHljamova Maria 0 0 0 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev u-19093 Svetlana Zainetdinova
2019-12-05 22:49:43
17.BIvanov Jaroslav 1140 1117 1111 M 2010 SK Valge Ratsu 171101 Svetlana Pritulina
2019-12-04 11:52:49
18.BJeltsov Artjom 0 0 0 M 2011 Maleklubi Lootus 180802 Sergey Titov
2019-12-05 21:34:39
19.BJeltsova Jelizaveta 0 0 0 N 2011 Maleklubi Lootus 180803 Sergey Titov
2019-12-05 21:34:08
20.BKornoljeva Taissia 0 0 0 N 2011 - - - 180923 Svetlana Zainetdinova
2019-12-05 23:58:32
21.BKuzmina Oleksandra 1202 1330 1195 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2019-12-05 21:31:31
22.BMaksimov Nikita 0 0 0 M 2009 SK Valge Ratsu u-19050 Svetlana Pritulina
2019-12-04 11:53:39
23.BMazajev Ilja 1008 1005 1000 M 2011 Maleklubi Lootus 180836 Sergey Titov
2019-12-05 21:33:22
24.BPetrovich Bogdan 0 0 0 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 180807 Svetlana Zainetdinova
2019-12-05 23:57:49
25.BPupkevits Matvei 0 0 0 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 180943 Svetlana Zainetdinova
2019-12-05 22:39:52
26.BPupkevits Mihhail 0 0 0 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 180944 Svetlana Zainetdinova
2019-12-05 22:39:52
27.BSharkova Veronika 1000 1020 1022 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 180894 Svetlana Zainetdinova
2019-12-05 22:40:43
28.BSirotkin Anton 1304 1335 1252 M 2007 Sillamäe SK Kalev 150613 Svetlana Pritulina
2019-12-04 11:54:01
29.BTayver Angelina 0 0 0 N 2009 Kohtla-Järve SK Kalev u-19094 Svetlana Zainetdinova
2019-12-05 22:50:29
30.BTrempel Vladislav 1000 1091 1077 M 2010 Maleklubi Lootus 180457 Sergey Titov
2019-12-05 21:32:04
31.BTsõganov Jaroslav 1046 1227 1203 M 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 170575 Svetlana Zainetdinova
2019-12-05 22:38:31
32.BValadzko Maryia 0 0 0 N 2012 Maleklubi Lootus 180841 Sergey Titov
2019-12-05 21:32:59
33.BVasilieva Veranika 0 0 0 N 2011 Maleklubi Lootus 180818 Sergey Titov
2019-12-05 21:32:34
34.BZartsov Ilja 1093 1069 1192 M 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 180738 Svetlana Zainetdinova
2019-12-05 22:48:24