Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
LÜGANUSE VALLA KARIKATURNIIR KIIRMALES (Kiviõli lahtised meistrivõistlused) 2019   ( id=594 )
14. detsember 2019 (kell 10:00) - 14. detsember 2019 (kell 17:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Kiviõli linn, Ida-Virumaa
Pargi 9, Kiviõli Vene Kool
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
09. detsember 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Sergey Titov (Maleklubi Lootus)
KontaktKONTAKT
Info sisestajaSISESTAJA
Svetlana Pritulina  (14. november 2019 )
Muutis: Svetlana Pritulina  (18. november 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
Turniirid toimuvad šveitsi süsteemis 7 vooru (A, B ja C-turniirid). Ajakontroll: (kõigil turniiridel): 15 min. + 2 sek/käin. mõlemale mängijale.
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
EI OLE (OSAVÕTJATEL (KÕIK TURNIIRID) PEAB OLEMA KÕIGIL MALELITSENTS VÕI TASUVAD 1 EURO.)
REGISTREERIMISE KINNITUS RANGELT alates 9.15-st kuni 9.45-ni, SEALHULGAS KA TURNIIRI PÄEVAL KA TELEFONI TEEL +3725527701 (Sergey Titov). HILINEJAD LÜLITATAKSE TURNIIRI ALATES 2 TUURIST!
+3725527701
102
Kokku
40
Grupp A
27
Grupp B
35
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbramov Roman 1902 1903 1940 M 1972 SK Diagonaal 110302 Einar Vaino
2019-11-24 12:15:27
2.AAga Rihard 2057 2109 2040 M 2004 Narva SK Maletäht 110726 Maris Korstin
2019-11-18 19:14:24
3.AAndrijaškin Deniss 1955 2069 1961 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Maris Korstin
2019-11-18 17:59:55
4.ABitkova Elizavetta 1606 1775 1781 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Sergey Titov
2019-11-19 21:08:50
5.ABlokhin Sofia 1951 2018 1833 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2019-11-30 22:12:36
6.ADunajev Nikolai 1745 1851 1842 M 1935 Maleklubi Lootus 050723 Sergey Titov
2019-11-19 21:03:21
7.AHermlin Üllar 2155 2088 2119 M 1941 Rakvere MK mk 030076 Sander Liivak
2019-11-29 12:22:27
8.AJaksin Aleksandr 1610 1630 1606 M 1948 Maleklubi Lootus 120714 Sergey Titov
2019-11-19 21:04:02
9.AKalvet Tõnu 1602 1707 1691 M 1970 Kose Male-kabeklubi 130335 Sander Liivak
2019-12-08 15:30:10
10.AKikkas Aleksander 0 1271 0 M - - - 180799 Sander Liivak
2019-12-05 20:53:11
11.AKrehhov Valentin 1464 1527 1630 M 1954 Maleklubi Lootus 070401 Sergey Titov
2019-11-19 21:05:08
12.AKrivenko Dion 1811 1957 1707 M 2005 Kadrioru MK 130513 Dion Krivenko
2019-12-02 21:59:32
13.AKruusa Rein 1642 1632 1652 M 1958 Maleklubi Lootus 061209 Sergey Titov
2019-11-19 21:03:42
14.AKuldmaa Tanel 1666 1633 1697 M 2002 Kohtla-Järve SK Kalev 120115 Svetlana Zainetdinova
2019-12-04 22:28:47
15.AKärner Karl-Johannes 1413 1497 1513 M 1949 Maleklubi Lootus 180797 Sergey Titov
2019-12-09 18:20:30
16.ALaaspere Leino 0 0 0 M 1958 Rakvere Maleklubi u-19129 Sander Liivak
2019-12-08 15:21:12
17.ALiivak Sander 1378 1439 1478 M 1972 Rakvere MK 180103 Sander Liivak
2019-11-29 12:23:12
18.ANazarov Vladislav 1761 1855 1706 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Veronika Nazarova
2019-12-08 15:53:53
19.ANazarova Veronika 1526 1630 1565 N 2001 Maleklubi Lootus 130114 Veronika Nazarova
2019-12-08 15:53:53
20.ANikitin Arseni 1878 1964 1868 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Maris Korstin
2019-11-18 18:01:20
21.ANossov Boris 1436 1506 1550 M 1939 Rakvere MK 091105 Sander Liivak
2019-12-08 15:15:22
22.ANovikov Sergei 1731 1824 1771 M 1961 SK Diagonaal 100500 Einar Vaino
2019-11-24 12:15:12
23.APagar Kalev 2101 2060 1976 M 1949 Rakvere MK 030294 Sander Liivak
2019-11-29 12:22:09
24.APitsevitš Georgi 1742 1787 1765 M 1947 - - - 130342 Einar Vaino
2019-11-24 12:15:39
25.AProtassov Vlad 1957 1996 2036 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Maris Korstin
2019-11-19 11:04:46
26.AProtassov Vladimir 0 0 0 M 1975 - - - 170700 Maris Korstin
2019-11-19 11:04:46
27.ARauk Tõnu 2109 2143 2072 M 1970 Kadrioru MK mk 030339 Tõnu Rauk
2019-12-04 08:47:58
28.ARikas Artur 1809 1836 1707 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Maris Korstin
2019-11-18 18:36:58
29.AShvedov Andrei 1695 1675 1734 M 2002 Maleklubi Lootus 110327 Sergey Titov
2019-12-04 14:39:20
30.ASkladtsikov Andrei 2029 2045 1992 M 2000 Kohtla-Järve SK Kalev 071214 Svetlana Zainetdinova
2019-12-04 22:27:26
31.ASmorodkin Andrey 1561 1684 1647 M 1968 - - - 170529 Andrey Smorodkin
2019-12-01 21:49:35
32.ASmorodkin Kirill 1616 1981 1847 M 2005 - - - 120623 Andrey Smorodkin
2019-12-01 21:52:04
33.ATsõganova Monika 2082 2123 2078 N 1969 MK Areng WIM 030620 Monika Tsõganova
2019-11-20 19:10:42
34.AUrgas Jaan 1675 1810 1803 M 1972 Kose Male-kabeklubi 051120 Jaan Urgas
2019-11-21 01:50:55
35.AVaher Eino 2240 2166 2169 M 1961 Rakvere MK mk 030490 Sander Liivak
2019-12-05 20:53:48
36.AVaino Einar 1905 1841 1918 M 1951 SK Diagonaal 030493 Einar Vaino
2019-11-24 12:14:41
37.AVaino Nikita 1894 2000 1971 M 2002 Narva SK Maletäht 090508 Maris Korstin
2019-11-18 17:59:25
38.AVeitsurs Ervins 1514 1594 1612 M 1951 Rakvere MK 131212 Sander Liivak
2019-11-29 12:22:38
39.AVidevik Edik 1881 1795 1805 M 1953 Rakvere MK 030510 Sander Liivak
2019-12-08 15:15:42
40.AŠvõrjov Igor 2362 2328 2344 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2019-11-25 10:21:22
41.BAksjonova Alisa 1377 1412 1539 N 2005 Maleklubi Lootus 130714 Sergey Titov
2019-11-19 21:07:43
42.BBeljajeva Diana 1477 1610 1659 N 2003 Maleklubi Lootus 121007 Sergey Titov
2019-11-19 21:10:04
43.BDanilina Diana 1399 1412 1553 N 2006 SK Valge Ratsu 140417 Svetlana Pritulina
2019-12-09 20:27:57
44.BEast Marek 1442 1424 1444 M 2008 SK Valge Ratsu 161259 Svetlana Pritulina
2019-12-09 20:27:57
45.BGasparella Michael 1215 1323 1315 M Rakvere 180800 Sander Liivak
2019-12-05 20:57:14
46.BIvanova Ksenija 1358 1431 1527 N 2007 Narva SK Maletäht 150535 Maris Korstin
2019-11-18 19:17:00
47.BKaris Fredi 1342 1543 1609 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2019-11-27 23:01:21
48.BKikkas Daniel 1134 1286 1255 M 2007 Rakvere MK 180123 Sergey Titov
2019-12-09 17:57:16
49.BKuddi Johannes Peeter 0 1042 0 M 2006 Lääne-Virumaa 180434 Sergey Titov
2019-12-09 18:02:50
50.BLaeks Loore 1171 1288 1255 N 2007 Rakvere MK 171220 Sergey Titov
2019-12-09 17:59:55
51.BLehes Erik Johannes 1406 1676 1686 M 2007 Tartu Kalev 150603 Svetlana Pritulina
2019-12-10 19:20:54
52.BMakarov Gleb 1656 1770 1666 M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 121127 Svetlana Zainetdinova
2019-12-04 22:30:09
53.BMaksimova Irena 1015 1180 1350 N 2007 Maleklubi Lootus 160646 Sergey Titov
2019-11-19 21:01:24
54.BNikitin Leonid 1313 1408 1540 M 2004 Maleklubi Lootus 120635 Sergey Titov
2019-11-19 21:10:25
55.BPanova Marta 1444 1584 1612 N 2007 Sillamäe SK Kalev 150610 Svetlana Pritulina
2019-12-10 19:09:33
56.BPoluektova Arina 1531 1723 1667 N 2006 Narva SK Maletäht 140407 Maris Korstin
2019-11-18 18:00:13
57.BPomaznev Aleksei 1435 1562 1419 M 2008 MK Avesta 161269 Maris Korstin
2019-12-03 16:38:30
58.BPritulina Nadezda 1345 1528 1466 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2019-12-09 20:27:57
59.BRodin Robert 1552 1649 1628 M 2007 Narva SK Maletäht 150261 Maris Korstin
2019-11-18 18:39:17
60.BRogaten Varvara 1397 1507 1524 N 2008 Narva SK Maletäht 150244 Maris Korstin
2019-11-19 17:15:54
61.BRudnik Viktoria 1662 1722 1668 N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 130713 Sergei Rudnik
2019-11-25 11:16:41
62.BSirotkin Anton 1304 1375 1252 M 2007 Sillamäe SK Kalev 150613 Svetlana Pritulina
2019-12-09 20:31:35
63.BSizov Lev 1481 1588 1528 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2019-12-09 20:27:57
64.BSkatškov Anton 1134 1248 1332 M 2005 SK Valge Ratsu 150530 Svetlana Pritulina
2019-12-09 20:27:57
65.BSmirnova Jekaterina 1571 1715 1609 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2019-11-19 21:11:24
66.BSnitsarenko Igor 1818 1933 1810 M 2007 Vabaettur 150623 Sergey Titov
2019-12-09 17:54:06
67.BŠadrina Eva 1559 1736 1597 N 2008 Tallinna MK 160153 Roman Jezov
2019-12-05 11:23:07
68.CAndreeva Olga 1000 1073 1089 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2019-12-04 14:45:08
69.CAndrejev Arseni 1184 1336 1054 M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 170211 Svetlana Zainetdinova
2019-12-08 21:17:39
70.CBlokhin Georg 1133 1306 1096 M 2010 Tallinna MK 170963 Aleksander Dusman
2019-12-09 15:22:09
71.CDmitrijeva Laura-Valeria 1000 1060 1091 N 2011 Maleklubi Lootus 180812 Sergey Titov
2019-12-09 18:26:37
72.CEllam Andris 1123 1241 1216 M 2009 Lääne-Virumaa 180444 Sander Liivak
2019-12-08 15:16:37
73.CGasanbekov Miroslav 1299 1388 1379 M 2009 Narva SK Maletäht 170254 Maris Korstin
2019-11-19 17:15:22
74.CGridin Maksim 1148 1187 1015 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Maksim Gridin
2019-11-18 22:07:30
75.CGrigorjeva Vera 1000 1037 1035 N 2009 Narva SK Maletäht 180229 Maris Korstin
2019-12-03 16:38:56
76.CGroseva Sofia 1000 1028 1095 N 2010 Maleklubi Lootus 180112 Sergey Titov
2019-12-09 18:10:19
77.CIvanichenko Gleb 1037 1070 1125 M 2009 Narva SK Maletäht 170255 Maris Korstin
2019-12-03 19:51:49
78.CIvanov Jaroslav 1127 1105 1111 M 2010 SK Valge Ratsu 171101 Svetlana Pritulina
2019-12-09 20:27:57
79.CJarts Nikita 1082 1205 1258 M 2010 T. Truusi MKK 171202 Nikita Jarts
2019-12-03 17:30:10
80.CJeltsova Jelizaveta 0 0 0 N 2011 Maleklubi Lootus 180803 Sergey Titov
2019-12-09 18:27:03
81.CKaletin Artjom 1101 1164 1034 M 2009 Narva SK Maletäht 180749 Maris Korstin
2019-11-27 16:37:39
82.CKarba Karoliina 1013 1070 1116 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2019-11-19 23:33:42
83.CKarba Kertu 1158 1285 1230 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2019-11-19 23:33:52
84.CKlement Marten 1000 1076 1067 M 2009 Lääne-Virumaa 180442 Sander Liivak
2019-12-08 15:17:25
85.CKorstin Marta 0 0 0 N 2012 Narva SK Maletäht 180463 Maris Korstin
2019-11-18 18:00:47
86.CKuzmina Oleksandra 1188 1308 1214 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2019-11-19 21:01:50
87.CLaeks Grete 0 0 0 N 2010 Rakvere MK 180450 Sander Liivak
2019-12-05 20:58:47
88.CLehes Ott Oskar 1269 1365 1399 M 2010 Tartu Kalev 161210 Svetlana Pritulina
2019-12-10 19:21:31
89.CMazajev Ilja 1032 1020 1000 M 2011 Maleklubi Lootus 180836 Sergey Titov
2019-12-09 18:27:27
90.CMüürsepp Milena 1021 1092 1171 N 2009 Maleklubi Lootus 170244 Sergey Titov
2019-12-04 14:42:49
91.CNikitina Anastasia 1000 1071 1068 N 2009 Narva SK Maletäht 170578 Maris Korstin
2019-11-18 18:01:20
92.CNikitina Anna 1049 1000 1065 N 2011 Narva SK Maletäht 170579 Maris Korstin
2019-11-18 18:01:20
93.CPepeliaev Andrei 1289 1294 1238 M 2009 Maleklubi Lootus 170242 Sergey Titov
2019-12-04 14:45:57
94.CPepeliaev Artem 1107 1216 1264 M 2009 Maleklubi Lootus 170243 Sergey Titov
2019-12-04 14:45:57
95.CProtassova Evelina 1161 1259 1231 N 2011 Narva SK Maletäht 171217 Maris Korstin
2019-11-19 11:04:46
96.CRodina Alisa 1258 1253 1215 N 2010 Narva SK Maletäht 170590 Maris Korstin
2019-11-18 18:39:17
97.CRüdiger Maria Helena 1091 1188 1114 N 2010 Tallinna MK 180896 Aleksander Dusman
2019-12-09 22:58:41
98.CRämmar Märt 1162 1351 1273 M 2008 Rakvere MK 170917 Sander Liivak
2019-12-05 20:58:10
99.CTimofejeva Juliana 1279 1362 1408 N 2008 Narva SK Maletäht 161270 Maris Korstin
2019-11-23 10:37:27
100.CTrempel Vladislav 1000 1113 1077 M 2010 Maleklubi Lootus 180457 Sergey Titov
2019-12-04 14:43:28
101.CTsõganov Jaroslav 1042 1207 1203 M 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 170575 Svetlana Zainetdinova
2019-12-04 22:35:08
102.CTsõganov Vladislav 1000 1053 1004 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171100 Svetlana Zainetdinova
2019-12-04 22:35:08