Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
SK Maletaht karikas 3 etapp   ( id=593 )
29. november 2019 (kell 15:00) - 29. november 2019 (kell 15:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
PUUDUB
KohtKOHT
Narva
Partisani 2
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
27. november 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Narva SK Maletaht
KontaktKONTAKT
ur.tsil@nitsrok_siram
Info sisestajaSISESTAJA
Maris Korstin  (12. november 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 min. + 10 sec.
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
4 EUR
A - turniir, 2003 a. ja nooremad. B - turniir? 2010 a. ja nooremad aga kuni 1350, ja 2009 a. kuni rtg. 1200
58118865
29
Kokku
17
Grupp A
12
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ADanilina Diana 1390 1443 1529 N 2006 SK Valge Ratsu 140417 Svetlana Pritulina
2019-11-23 21:31:10
2.AEast Marek 1429 1414 1447 M 2008 SK Valge Ratsu 161259 Svetlana Pritulina
2019-11-23 21:31:10
3.AGasanbekov Miroslav 1299 1348 1382 M 2009 Narva SK Maletäht 170254 Maris Korstin
2019-11-19 17:14:08
4.AIvanova Ksenija 1358 1423 1527 N 2007 Narva SK Maletäht 150535 Maris Korstin
2019-11-18 19:18:44
5.ALazojev Mark 1474 1620 1562 M 2006 Narva SK Maletäht 150241 Maris Korstin
2019-11-19 14:47:40
6.AMukonin Maksim 1135 1122 1144 M 2008 Narva SK Maletäht 161213 Maris Korstin
2019-11-27 18:42:09
7.APoluektova Arina 1531 1712 1655 N 2006 Narva SK Maletäht 140407 Maris Korstin
2019-11-18 19:18:56
8.APritulina Nadezda 1345 1432 1385 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2019-11-23 21:31:10
9.AProtassov Vlad 1957 2015 2087 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Maris Korstin
2019-11-23 21:37:58
10.ARodin Robert 1552 1635 1614 M 2007 Narva SK Maletäht 150261 Maris Korstin
2019-11-18 19:18:18
11.ARogaten Varvara 1397 1472 1524 N 2008 Narva SK Maletäht 150244 Maris Korstin
2019-11-19 14:48:50
12.ARudnik Viktoria 1657 1683 1655 N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 130713 Sergei Rudnik
2019-11-25 11:13:08
13.ASirotkin Anton 1304 1335 1252 M 2007 Sillamäe SK Kalev 150613 Svetlana Pritulina
2019-11-23 21:28:59
14.ASizov Lev 1490 1602 1519 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2019-11-23 21:31:10
15.ASkatškov Anton 1134 1240 1332 M 2005 SK Valge Ratsu 150530 Svetlana Pritulina
2019-11-23 21:31:10
16.ATimofejeva Juliana 1279 1277 1377 N 2008 Narva SK Maletäht 161270 Maris Korstin
2019-11-27 18:42:38
17.ATimohhin Daniel 1258 1281 1279 M 2008 Narva SK Maletäht 160437 Maris Korstin
2019-11-27 16:40:59
18.BGorkov Kirill 1197 1168 1018 M 2011 Narva SK Maletäht 180827 Maris Korstin
2019-11-27 18:43:54
19.BGridin Maksim 1153 1206 1021 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Maksim Gridin
2019-11-25 20:48:05
20.BIvanichenko Gleb 1037 1109 1112 M 2009 Narva SK Maletäht 170255 Maris Korstin
2019-11-19 14:47:58
21.BIvanov Jaroslav 1140 1117 1111 M 2010 SK Valge Ratsu 171101 Svetlana Pritulina
2019-11-23 21:31:10
22.BKaletin Artjom 1101 1187 1033 M 2009 Narva SK Maletäht 180749 Maris Korstin
2019-11-27 16:39:37
23.BKorstin Marta 1100 1097 1100 N 2012 Narva SK Maletäht 180463 Maris Korstin
2019-11-18 19:18:31
24.BKuznetsov Leonid 1020 1016 1044 M 2009 Narva SK Maletäht 180751 Maris Korstin
2019-11-27 16:58:58
25.BLantova Jaroslava 1000 970 1037 N 2011 - - - 180924 Maris Korstin
2019-11-27 16:40:24
26.BNikitina Anastasia 1000 1098 1053 N 2009 Narva SK Maletäht 170578 Maris Korstin
2019-11-19 14:48:13
27.BNikitina Anna 1049 1036 1072 N 2011 Narva SK Maletäht 170579 Maris Korstin
2019-11-19 14:48:13
28.BProtassova Evelina 1161 1250 1212 N 2011 Narva SK Maletäht 171217 Maris Korstin
2019-11-19 14:48:28
29.BRodina Alisa 1258 1236 1219 N 2010 Narva SK Maletäht 170590 Maris Korstin
2019-11-18 19:18:18