Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Pilistvere XXI jõuluturniir males.   ( id=592 )
08. detsember 2019 - 08. detsember 2019
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Põhja-Sakala vallas Pilistvere rahvamajas
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
04. detsember 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Põhja-Sakala Vallavalitsus koostöös Eesti Maleliiduga
KontaktKONTAKT
moc.liamg@etsamle.treg
Info sisestajaSISESTAJA
Georg Abozenko  (12. november 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 2 sekundit igale käigule mõlemale mängijale partii lõpuni.
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Täiskasvanud 7€, noored (sünniaastaga 2001 ja nooremad) ning veterandi (sünniaataga 1957 ja vanemad) 5€.
25
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ADomoskanov Ivan 1739 1523 1374 M 1938 - - - 090503 Georg Abozenko
2019-12-03 14:45:57
2.ADubrovin Robert 2218 2321 2235 M 1986 MK Kuningas mk 030046 Robert Dubrovin
2019-12-04 11:23:19
3.ADzjuba Anatoli 2051 2074 2151 M 1958 - - - 171106 Anatoli Dzjuba
2019-11-19 06:50:07
4.ADzjuba Jegor 1515 1589 1634 M 2006 T. Truusi MKK 180753 Jegor Dzjuba
2019-11-19 06:51:09
5.AGarber Vjatšeslav 2102 2097 2033 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Georg Abozenko
2019-12-03 14:44:13
6.AKaris Fredi 1335 1538 1594 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2019-11-13 11:48:31
7.AKortšagin Oleg 2090 2096 2058 M 1965 MK Chess Continent mk 030167 Oleg Kortšagin
2019-12-03 21:55:55
8.AKrupenski Jüri 2374 2426 2337 M 1982 Vabaettur IM 030179 Jüri Krupenski
2019-12-02 17:10:23
9.APanfilov Sergei 1552 1476 1487 M 1935 - - - 111026 Georg Abozenko
2019-12-03 14:44:26
10.APõvvat Aalo 1419 1399 1182 N 1932 Tartu Kalev 070622 Silvi Salupere
2019-11-26 00:19:30
11.ARahusalu Riho 1677 1553 1598 M 1973 Harjumaa 060601 Riho Rahusalu
2019-11-24 11:14:58
12.ARauk Tõnu 2109 2157 2013 M 1970 Kadrioru MK mk 030339 Tõnu Rauk
2019-12-02 09:25:03
13.ARuus Rein 2038 2027 1954 M 1955 T. Truusi MKK 030355 Rein Ruus
2019-12-03 20:33:09
14.ASamberk Vahur 1630 1629 1613 M 1993 Harjumaa 141131 Vahur Samberk
2019-11-17 21:50:18
15.ASander Jaan 2047 1857 1848 M 1948 Nõmme P. Kerese MK 030363 Margus Sööt
2019-11-27 14:14:41
16.ASeeman Tarvo 2388 2452 2385 M 1969 T. Truusi MKK IM 030371 Tarvo Seeman
2019-11-27 15:17:49
17.ASepandi Jaak 1699 1759 1747 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2019-11-27 15:53:08
18.AStaub Madis 1712 1737 1712 M 1940 Viimsi MS Apones 100900 Margus Sööt
2019-11-27 14:14:22
19.ASööt Margus 2196 2344 2182 M 1980 Viimsi MS Apones mk 030414 Margus Sööt
2019-11-27 14:14:59
20.ATammus Toivo 1510 1671 1651 M 1975 Rapla MK 160138 Toivo Tammus
2019-11-23 16:32:27
21.ATarto Tiit 1724 1824 1938 M 1950 - - - 051202 Tiit Tarto
2019-12-04 10:05:07
22.AViidu Raivo 1910 1822 1872 M 1950 Saue MK 030512 Karel Uurits
2019-12-02 22:12:53
23.AVolodin Aleksander 2479 2505 2444 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Aleksander Volodin
2019-12-04 22:19:31
24.AŠarankov Grigori 2190 2351 2336 M 1986 Tallinna MK 071107 Grigori Šarankov
2019-11-19 16:36:50
25.AŠvõrjov Igor 2362 2365 2363 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2019-11-25 10:17:04