Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Saku XI- kiirmale karikaturniir Hans Tomsoni mälestuseks   ( id=586 )
23. november 2019 (kell 11:00) - 23. november 2019 (kell 15:30)
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Saku, Harju MK
Teaduse 1, Saku Gümnaasium
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
22. november 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Saku Malekluibi MTÜ
KontaktKONTAKT
moc.oohay@dialurae
Info sisestajaSISESTAJA
Enno Arulaid  (06. november 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 min + 2 sek käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
täiskasvanud 5eur, noored ja seeniorid 3eur
Enno Arulaid , 5026 478
51
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAkulistõi Andrei 1167 1108 1080 M 2011 MK Areng 180760 Monika Tsõganova
2019-11-10 20:38:43
2.AArulaid Enno 1807 1612 1618 M 1951 Saku MK 030025 Enno Arulaid
2019-11-06 10:27:02
3.ABlokhin Sofia 1950 1996 1833 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2019-11-20 23:18:08
4.ADzjuba Anatoli 2051 2106 2151 M 1958 - - - 171106 Anatoli Dzjuba
2019-11-17 04:28:56
5.ADzjuba Jegor 1515 1593 1655 M 2006 T. Truusi MKK 180753 Jegor Dzjuba
2019-11-17 04:27:21
6.AElmann Maribel 0 1287 0 M - - - 180844 Enno Arulaid
2019-11-16 10:12:45
7.AEnnok Heigo 1633 1680 1683 M 1956 - - - 160634 Heigo Ennok
2019-11-14 16:34:20
8.AGarber Vjatšeslav 2102 2113 2120 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Enno Arulaid
2019-11-14 23:30:44
9.AHaabu Aare 1644 1796 1810 M 1950 Nõmme P. Kerese MK 120705 Enno Arulaid
2019-11-12 11:29:07
10.AJärvet Jüri 1945 1994 2010 M 1955 Nõmme P. Kerese MK 110202 Enno Arulaid
2019-11-12 11:26:09
11.AKalvet Tõnu 1602 1681 1691 M 1970 Kose Male-kabeklubi 130335 Tõnu Kalvet
2019-11-12 15:42:10
12.AKang Paul 1499 1552 1577 M 2005 Saku MK 131206 Paul Kang
2019-11-15 19:22:41
13.AKauge Aivar 2119 1947 1947 M 1955 Saku MK 050706 Enno Arulaid
2019-11-07 10:29:00
14.AKiisk Heino 1543 1612 1599 M 1943 Keila MK 150505 Enno Arulaid
2019-11-06 15:09:43
15.AKikkas Daniel 1134 1288 1255 M 2007 Rakvere MK 180123 Sander Liivak
2019-11-21 12:58:15
16.AKipso Agu 2082 2097 2083 M 1977 Rapla MK 030147 Enno Arulaid
2019-11-12 11:33:56
17.AKlimenko Veljo 1888 1604 1665 M 1949 Saku MK 030151 Enno Arulaid
2019-11-07 10:29:18
18.AKobin Ain 1564 1664 1664 M 1958 - - - 120188 Enno Arulaid
2019-11-21 21:52:20
19.AKõlar Karl-Ustav 1646 1725 1715 M 2004 MK Kaksikodad 150203 Karl-Ustav Kõlar
2019-11-17 22:45:42
20.AKušnir Roman 1826 1915 1880 M - - - 030192 Enno Arulaid
2019-11-13 16:05:10
21.ALilleorg Tõnu 0 0 0 M 1975 Rakvere u-18531 Enno Arulaid
2019-11-13 16:02:27
22.ALillmaa Ove 0 0 0 M - - - 180871 Ove Lillmaa
2019-11-21 18:55:12
23.ALõgun Aleksei 1932 2046 2004 M 1985 Saku MK 030234 Aleksei Lõgun
2019-11-06 22:22:30
24.ANeff Sergei 2170 2329 2246 M 1954 Kadrioru MK mk 030265 Enno Arulaid
2019-11-18 13:35:54
25.ANiinepuu Elmar 2061 1796 1832 M 1943 Keila MK 030272 Enno Arulaid
2019-11-06 15:08:40
26.APanfilov Sergei 1552 1470 1387 M 1935 - - - 111026 Enno Arulaid
2019-11-14 23:31:33
27.APedmanson Albert 1935 1975 1963 M 2007 Tartu Kalev 130734 Albert Pedmanson
2019-11-21 23:11:20
28.APedmanson Herman 1949 2079 2049 M 2005 Tartu Kalev 130735 Herman Pedmanson
2019-11-21 23:12:01
29.ARahusalu Riho 1677 1572 1598 M 1973 Harjumaa 060601 Riho Rahusalu
2019-11-14 21:51:38
30.ARaudväli Anders 1372 1474 1581 M 2003 Saku MK 130104 Anders Raudväli
2019-11-15 14:20:32
31.ARistissaar Roger 1358 1540 1636 M 1980 Saue MK 080536 Karel Uurits
2019-11-17 18:23:06
32.ASander Jaan 2047 1883 1898 M 1948 Nõmme P. Kerese MK 030363 Enno Arulaid
2019-11-12 11:25:22
33.ASavustyan Arseniy 0 1561 1564 M 2007 Vabaettur 080125 Enno Arulaid
2019-11-19 21:47:30
34.ASchmidt Mait 1768 1708 1696 M 1960 Nõmme P. Kerese MK 160400 Mait Schmidt
2019-11-19 10:57:25
35.ASepandi Jaak 1699 1765 1747 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2019-11-06 18:10:59
36.ASepp Mart 2036 1994 2013 M 1980 Saku MK 030378 Enno Arulaid
2019-11-07 10:28:30
37.ASepp Mati 1989 1876 1877 M 1945 Saku MK 030377 Enno Arulaid
2019-11-07 10:28:30
38.ASirp Ivar 1725 1687 1669 M 1960 Saku MK 111022 Enno Arulaid
2019-11-06 15:11:08
39.ASnitsarenko Igor 1818 1909 1810 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2019-11-20 09:07:45
40.ASnitsarenko Ilja 1385 1466 1392 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2019-11-20 09:07:45
41.ASnitsarenko Tarass 1624 1701 1724 M 1982 - - - 170302 Tarass Snitsarenko
2019-11-20 09:07:45
42.AStaub Madis 1712 1749 1712 M 1940 Viimsi MS Apones 100900 Enno Arulaid
2019-11-12 11:27:16
43.ATammus Toivo 1510 1628 1651 M 1975 Rapla MK 160138 Toivo Tammus
2019-11-13 18:44:27
44.ATedrema Ardi 2127 2143 2123 M 1967 Saue MK 101101 Enno Arulaid
2019-11-10 12:51:11
45.ATeemäe Leo 1893 1895 1888 M 1932 MK Chess Continent mk 030454 Hendrik Olde
2019-11-18 19:03:08
46.ATikan Tarmo 1726 1828 1823 M 1959 - - - 141207 Enno Arulaid
2019-11-21 21:46:51
47.AUrgas Jaan 1675 1794 1803 M 1972 Kose Male-kabeklubi 051120 Jaan Urgas
2019-11-07 00:59:58
48.AVeskimäe Enn 2153 1964 1964 M 1949 Saku MK mk 030509 Enno Arulaid
2019-11-13 16:08:14
49.AViidu Raivo 1910 1824 1872 M 1950 Saue MK 030512 Karel Uurits
2019-11-17 18:23:12
50.AZilensk Kuldar 1311 1454 1462 M 2006 Saku MK 170207 Enno Arulaid
2019-11-16 10:10:27
51.AŠvilponis Teet 2172 1989 2042 M 1970 Saku MK 030431 Enno Arulaid
2019-11-07 10:32:17