E T K N R L P
23. jaanuar
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

KRISTIINE OPEN`2017 KIIRMALES   ( id=57 )

Aeg 08. aprill 2017 (kell 10:40) - 08. aprill 2017 (kell 17:30)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

Juhend Juhend Liik Liik kiirmale
Koht Koht Tallinna Puuetega Inimeste Koj Ajakontroll Ajakontroll 15 minutit + 2 sekundit käigule
Võistluspaik Võistluspaik Endla 59, Tallinn Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 05. aprill 2017 (kell 23:59) FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud ---
Korraldaja Korraldaja Tallinna Kristiine Linnaosa Valitsus koostöös Eesti Maleliiduga Info sisestaja Info sisestaja Test Kasutaja  (00. ??? 0000 )
Kontaktaadress Kontakt Viimati muutis Viimati muutis Hendrik Olde  (28. märts 2017 )
 
Osavõtumaks Ei ole
KontaktMaret Truusalu 6 457 120 (Kultuuri-ja sporditöö peaspetsialist) Hendrik Olde 5251623 E-post: maleliit@maleliit.ee

Turniirile registreeritud mängijad ( 58 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestas
1. Aedla Mariel 1533 1581 1593 N 2006 Nõmme Noortemaja 140414 Rainer Raud
2017-04-05 20:38:29
2. Aro Andres   1659 1791 M 1970 - - - 140301 Hendrik Olde
2017-04-03 19:05:45
3. Denikin Boris   1804 1813 M 1959 - - - 161252 Hendrik Olde
2017-04-04 17:30:44
4. Domoskanov Ivan 1739 1596 1471 M 1938 - - - 090503 Hendrik Olde
2017-04-06 17:23:38
5. mk Dubrovin Robert 2239 2334 2322 M 1986 Kadrioru MK 030046 Hendrik Olde
2017-04-06 07:27:26
6. Dudakov Andrei 1482 1620 1613 M 2008 MA Vabaettur 160647 Rainer Raud
2017-04-05 16:07:13
7. Duuberg Karl Johannes       M 1998 - - - 170505 Hendrik Olde
2017-04-04 12:35:24
8. mk Garber Vjatšeslav 2129 2120 2103 M 1936 Kadrioru MK 030058 Hendrik Olde
2017-04-06 17:23:26
9. mk Gomon Dmitri 2137 2129 2129 M 1985 - - - 030062 Hendrik Olde
2017-04-05 08:45:54
10. Haabu Aare   1729 1759 M 1950 Nõmme P. Kerese MK 120705 Hendrik Olde
2017-04-03 09:22:21
11. Ioganson Oleg 1860 1776 1712 M 1972 - - - 030102 Hendrik Olde
2017-04-04 17:31:46
12. Ivanova Lidia 1613 1674 1634 N 1999 MA Vabaettur 110331 Hendrik Olde
2017-04-06 20:41:27
13. Jakimenko Aleksandr 1684 1841 1841 M 1942 - - - 130715 Hendrik Olde
2017-04-03 09:21:49
14. Kais Kaarel       M 1974 - - - 170526 Hendrik Olde
2017-04-06 07:28:52
15. Kalvet Tõnu 1602 1692 1715 M 1970 MK Faalanks 130335 Hendrik Olde
2017-04-04 15:45:46
16. Kalvik Taavi 1641 1841 1849 M 1989 Nõmme P. Kerese MK 050300 Hendrik Olde
2017-04-05 17:50:08
17. Kõlar Johan-Eerik 1761 1784 1769 M 1994 MA Vabaettur 141220 Hendrik Olde
2017-04-03 09:20:28
18. Kõlar Karl-Ustav 1632 1725 1664 M 2004 MA Vabaettur 150203 Hendrik Olde
2017-04-03 09:20:28
19. Kosõhh Kirill 1688 1815 1834 M 2003 MA Vabaettur 110403 Hendrik Olde
2017-04-05 21:20:12
20. Levchenko Marina 1601 1765 1717 N 2007 MA Vabaettur 140723 Hendrik Olde
2017-04-05 20:46:18
21. Luure Annika   1609 1609 N 1988 - - - 160441 Hendrik Olde
2017-04-05 17:51:09
22. Maznitsa Leonid 1686 1662 1654 M 2001 MA Vabaettur 160148 Hendrik Olde
2017-04-03 09:14:56
23. Mellikov Miikael 1515 1601 1601 M 2007 Nõmme Noortemaja 150216 Rainer Raud
2017-04-05 20:38:12
24. Mihhailov Artur 1571 1670 1712 M 2007 MA Vabaettur 140736 Hendrik Olde
2017-04-05 17:24:47
25. Mõistlik Ilmar       M 2008 - - - 170506 Hendrik Olde
2017-04-04 17:30:32
26. Naestema Joonas Aditya 1693 1717 1678 M 2006 MK Areng 130742 Hendrik Olde
2017-04-05 08:00:46
27. Narva Jaan Oskar 1530 1602 1646 M 2005 SK Reval-Sport 140441 Hendrik Olde
2017-04-05 20:46:59
28. Narva Mart 1660 1697 1682 M 2003 SK Reval-Sport 101202 Hendrik Olde
2017-04-05 20:46:59
29. mk Neff Sergei 2272 2253 2237 M 1954 Kadrioru MK 030265 Hendrik Olde
2017-04-03 19:05:32
30. Nero Georg 1885 2014 2026 M 1999 T. Truusi MKK 040404 Hendrik Olde
2017-04-05 10:59:21
31. Nikulin Oleg 2030 2058 2058 M 1996 Narva MK Kaissa 040311 Hendrik Olde
2017-04-05 17:50:57
32. Nitsiportsik Maksim 1654 1763 1796 M 2001 MA Vabaettur 090304 Hendrik Olde
2017-04-05 08:45:35
33. Panfilov Sergei 1570 1615 1536 M 1935 - - - 111026 Hendrik Olde
2017-04-06 17:24:07
34. Paru Neeme   1593 1593 M 1936 - - - 160628 Hendrik Olde
2017-04-07 13:45:55
35. Pedoson Georg Aleksander 2170 2254 2176 M 2004 MA Vabaettur 110715 Rainer Raud
2017-04-05 12:44:30
36. mk Petrov Aleksander 2013 2001 2003 M 1941 Kadrioru MK 030310 Hendrik Olde
2017-04-07 13:45:29
37. Purde Olev   1233 1223 M 1939 - - - 160637 Hendrik Olde
2017-04-04 12:32:49
38. Raag Ardi 1745 1722 1687 M 2004 SK Reval-Sport 150202 Ardi Raag
2017-04-04 21:12:07
39. Rahusalu Riho 1677 1580 1598 M 1973 Harjumaa 060601 Hendrik Olde
2017-04-04 13:59:46
40. Ramjalg Lembit   1427 1416 M 1937 - - - 160401 Hendrik Olde
2017-04-04 12:32:22
41. m Rõtova Merike 1711 1743 1733 N 1936 SK Reval-Sport 030607 Hendrik Olde
2017-04-03 19:05:08
42. IM Seeman Tarvo 2391 2453 2461 M 1969 Laagri MAEKK 030371 Hendrik Olde
2017-04-06 07:26:41
43. Sirp Karl Aleksander 1934 2103 2053 M 1999 Tallinna MK 070701 Karl Aleksander Sirp
2017-04-02 10:18:21
44. Sookruus Heiki 2108 1944 1986 M 1954 Harjumaa 030399 Hendrik Olde
2017-04-04 12:32:07
45. Staub Madis 1716 1761 1729 M 1940 MK Faalanks 100900 Hendrik Olde
2017-04-03 09:15:27
46. Stepanov Juhan   1764 1741 M 1950 - - - 160718 Hendrik Olde
2017-04-03 09:15:54
47. Taruta Ilja 1683 1750 1727 M 2000 MA Vabaettur 080327 Hendrik Olde
2017-04-05 20:46:36
48. Teeäär Timo       M 1977 - - - 170504 Hendrik Olde
2017-04-04 08:14:36
49. Tõnisson Trent Asso 1631 1770 1722 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2017-04-05 21:27:00
50. Tõnso Liina 1845 1874 1870 N 2001 MA Vabaettur 090506 Rainer Raud
2017-04-05 13:03:20
51. Tähepõld Mart       M 1961 - - - 170527 Hendrik Olde
2017-04-07 11:21:15
52. Tšurakov Sergei 1314 1444 1559 M 2007 MA Vabaettur 140734 Hendrik Olde
2017-04-05 17:24:29
53. Uibokant Karl Oskar 1649 1717 1716 M 2004 Tallinna MK 130309 Hendrik Olde
2017-04-05 17:23:47
54. Uibokant Mathias Robert 1932 2071 2096 M 2002 Tallinna MK 121006 Hendrik Olde
2017-04-05 17:23:47
55. Verhni Vladimir   1882 1882 M 1957 - - - 160137 Hendrik Olde
2017-04-06 07:27:07
56. Vetevool Marek       M 1992 - - - 170503 Hendrik Olde
2017-04-03 19:07:16
57. Vichterstein Andri 1376 1592 1633 M 2008 Nõmme Noortemaja 150621 Rainer Raud
2017-04-05 20:37:30
58. Šadrina Eva 1580 1716 1621 N 2008 Tallinna MK 160153 Hendrik Olde
2017-04-05 21:12:31
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017