Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
EESTI 2019.a. KIIRMALE MEISTRIVÕISTLUSED   ( id=568 )
09. november 2019 - 09. november 2019
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese malemajas (Vene tn 29)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
06. november 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Georg Abozenko  (28. oktoober 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit igale käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
10€ eelregistreerimisel. 15€ peale eelregistreerimist.
A-Mehed/Open B-Naised Võistlema lubatakse maletajad, kes on võistluspaigas hiljemalt kell 10:40
52
Kokku
42
Grupp A
10
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbozenko Georg 2137 2197 2184 M 1996 T. Truusi MKK 050529 Georg Abozenko
2019-11-05 10:15:45
2.AAndrijaškin Deniss 2062 2022 1961 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Maris Korstin
2019-10-30 12:51:25
3.ADubrovin Robert 2218 2412 2308 M 1986 MK Kuningas mk 030046 Robert Dubrovin
2019-11-06 10:29:14
4.ADukov Vladimir 1563 1674 1673 M 2009 MK Kuningas 161230 Vladimir Dukov
2019-11-05 22:07:08
5.AHaitin Ilja 2328 2333 2235 M 1988 Vabaettur FM 030523 Ilja Haitin
2019-11-04 20:29:16
6.AKarp Lauri 0 0 0 M u-18387 Margus Sööt
2019-11-07 09:10:06
7.AKortšagin Oleg 2090 2098 2110 M 1965 MK Chess Continent mk 030167 Oleg Kortšagin
2019-11-06 22:36:08
8.AKrivenko Dion 1798 1933 1707 M 2005 Malekool 64 130513 Dion Krivenko
2019-11-05 11:31:26
9.AKrupenski Jüri 2374 2420 2445 M 1982 Vabaettur IM 030179 Jüri Krupenski
2019-10-29 17:26:13
10.AKukk Sander 2218 2400 2394 M 1987 SK Reval-Sport mk 030183 Sander Kukk
2019-10-28 13:31:20
11.AKull Tormi 1668 1893 1691 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Rainer Raud
2019-11-06 22:20:27
12.AKuusk Andres 2177 2102 2071 M 1981 Tartu Kalev mk 030198 Marko Siil
2019-11-02 15:33:41
13.AKušnir Roman 1826 1915 1880 M - - - 030192 Margus Sööt
2019-11-07 09:13:10
14.AKöösel Hans Georg 1580 1596 1600 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2019-11-06 11:46:51
15.AMedar Marti 2049 2149 2287 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2019-11-06 04:29:29
16.AMikko Rondo 1859 2009 1934 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Eiki Lehemets
2019-11-05 22:43:43
17.ANahkur Madis 1981 2036 1949 M 1992 SK Reval-Sport 040180 Madis Nahkur
2019-11-06 00:17:18
18.ANestor Kaarel 2196 2315 2322 M 1990 SK Reval-Sport mk 030269 Kaarel Nestor
2019-11-05 11:52:10
19.AÕim Mikk Kaarel 1320 1599 1431 M 2009 Tartu Kalev 180614 Mikk Kaarel Õim
2019-11-05 13:51:28
20.AOrgse Karl Kristofer 1969 2014 1935 M 2003 MK Kaksikodad 120701 Karl Kristofer Orgse
2019-10-29 20:01:27
21.APadari Tuudur Jakob 1629 1750 1603 M 2006 Rae Huvialakool 160163 Rainer Raud
2019-11-06 22:20:53
22.APallum Rasmus 1399 1630 1604 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rainer Raud
2019-11-06 22:21:08
23.APedmanson Albert 1935 1975 1963 M 2007 Tartu Kalev 130734 Albert Pedmanson
2019-10-31 00:00:00
24.APedmanson Herman 1949 2079 2049 M 2005 Tartu Kalev 130735 Herman Pedmanson
2019-10-31 00:00:46
25.APedoson Georg Aleksander 2241 2365 2358 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Rainer Raud
2019-11-05 23:06:11
26.ARaag Ardi 1803 1933 1835 M 2004 MK Kaksikodad 150202 Ardi Raag
2019-11-06 18:26:00
27.ARajandu Aaron 1266 1360 1242 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Aaron Rajandu
2019-11-06 21:20:27
28.ARauk Tõnu 2109 2105 2072 M 1970 Kadrioru MK mk 030339 Tõnu Rauk
2019-11-01 09:37:25
29.ARikas Artur 1791 1821 1707 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Maris Korstin
2019-11-04 13:14:23
30.ARõtšagov Nikita 1953 2019 1938 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2019-11-06 18:49:58
31.ARozenblit David 1365 1908 1926 M 2001 T. Truusi MKK 061122 Georg Abozenko
2019-11-05 10:13:17
32.ASchneider Uku 1566 1630 1633 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2019-11-06 10:30:40
33.ASlavinski Nikita 1659 1786 1716 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2019-11-05 11:05:06
34.ASnitsarenko Igor 1818 1909 1810 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2019-11-04 13:04:16
35.ASnitsarenko Ilja 1385 1466 1392 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2019-11-04 13:04:16
36.AUibokant Karl Oskar 1714 1760 1680 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2019-11-06 21:20:23
37.AUibokant Mathias Robert 2126 2106 2074 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2019-11-06 21:18:53
38.AVeski Rauno 1516 1760 1600 M 2001 MK Kaksikodad 180331 Rauno Veski
2019-11-04 23:50:40
39.AVorobjov Pavel 2325 2406 2391 M 1981 Tartu Kalev m 030700 Pavel Vorobjov
2019-11-05 10:09:54
40.AŠiškov Andrei 2390 2428 2412 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2019-11-05 08:54:40
41.AŠnurov Daniil 1752 1938 1739 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2019-11-05 20:27:47
42.AŠvõrjov Igor 2362 2322 2344 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2019-11-03 09:45:00
43.BBlokhin Sofia 1950 1996 1833 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2019-11-04 09:31:19
44.BBrokko Margit 2028 1990 1929 N 1973 Eesti MAK WFM 030539 Margit Brokko
2019-11-06 21:24:49
45.BHaapsal Maria Ioanna 1549 1679 1474 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2019-11-06 12:29:24
46.BNarva Regina 2008 2036 2028 N 1970 SK Reval-Sport WFM 030583 Regina Narva
2019-11-06 22:19:42
47.BOlde Grete 1970 2132 2069 N 2002 Tallinna MK WCM 080355 Hendrik Olde
2019-11-06 12:28:30
48.BOlde Margareth 2198 2170 2191 N 2000 Tallinna MK WFM 080354 Hendrik Olde
2019-11-06 12:28:30
49.BPritulina Nadezda 1340 1544 1466 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2019-11-06 12:23:53
50.BPritulina Svetlana 2023 1997 1817 N 1971 SK Valge Ratsu mk 030596 Svetlana Pritulina
2019-11-06 12:23:53
51.BTõnso Liina 1918 2037 1957 N 2001 MK Kaksikodad 090506 Rainer Raud
2019-11-06 20:10:26
52.BŠadrina Eva 1535 1718 1597 N 2008 Tallinna MK 160153 Roman Jezov
2019-11-06 19:33:17