Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused kiirmales   ( id=553 )
17. november 2019 (kell 10:40) - 17. november 2019 (kell 17:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Kuimetsa rahvamaja, Raplamaa
https://kaart.delfi.ee/?bookmark=155a2db52f7e4b3ed0f082387c6c16da
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
15. november 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
EMSL Jõud
KontaktKONTAKT
ee.ruutlukalpar@uiak
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (16. oktoober 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 2 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Osavõtumaks on 6 eurot täiskasvanud võistleja ja 3 eurot noore kohta ning see tasutakse Rapla Maakonna Spordiliidule arve alusel.
Võistlus toimub järgmistele vanusegruppidele: A-turniir täiskasvanud (mehed ja naised), B-turniir 2001.a. sündinud ja nooremad (poistele ja tüdrukutele), C-turniir 2005.a. sündinud ja nooremad (poistele ja tüdrukutele), D-turniir 2009.a. sündinud ja nooremad (poistele ja tüdrukutele). Võistlejatel on võimalus tellida lõunasöök (supp ca 2€). Tellimus teha võistlusele registreerumisel.
Info – Aivo Sildvee 5109491, peakohtunik- FA Hendrik Olde 5142625
174
Kokku
50
Grupp A
11
Grupp B
57
Grupp C
56
Grupp D
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAljas Kalle 1667 1682 1693 M 1949 Kose Male-kabeklubi 180400 Marko Orav
2019-11-14 17:01:23
2.AArus Robert 1447 1541 1547 M 1990 - - - 180867 Robert Arus
2019-10-31 18:15:51
3.ABlokhin Sofia 1959 2024 1887 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Aleksander Dusman
2019-11-14 00:39:56
4.ABondars Guntars 1931 2019 1920 M 1972 Valga MK 090602 Hendrik Olde
2019-11-14 13:56:06
5.ABrokko Margit 2028 1968 1929 N 1973 Eesti MAK WFM 030539 Margit Brokko
2019-11-15 21:01:22
6.ABurkova Milde 1817 1918 1968 N 1951 Saaremaa MK 030540 Marko Siil
2019-11-08 12:42:53
7.ADzjuba Anatoli 2051 2031 2151 M 1958 - - - 171106 Anatoli Dzjuba
2019-11-12 15:34:03
8.AElmaste Gert 2216 2224 2218 M 1971 MK Faalanks mk 030051 Marko Orav
2019-11-15 10:28:23
9.AFilatov Heino 1000 1081 1087 M 1961 Kose Male-kabeklubi 180726 Marko Orav
2019-11-14 17:02:04
10.AGornev Dmitri 1980 2003 2003 M 1968 Valgamaa 030063 Hendrik Olde
2019-11-14 13:55:45
11.AHemmelis Viesturs 1735 1718 1805 M 1942 - - - 130740 Hendrik Olde
2019-11-14 13:55:58
12.AKallas Martin 1901 1939 2037 M 1968 Saaremaa MK 030120 Marko Siil
2019-11-08 12:43:05
13.AKalvet Tõnu 1602 1698 1651 M 1970 Kose Male-kabeklubi 130335 Tõnu Kalvet
2019-11-12 15:41:08
14.AKanep Siim 2240 2303 2157 M 1984 MK Faalanks mk 030124 Marko Orav
2019-11-15 10:28:02
15.AKiisk Heino 1543 1551 1599 M 1943 Keila MK 150505 Hendrik Olde
2019-11-13 17:32:23
16.AKilumets Rain 2084 2156 2179 M 1968 Saaremaa MK 030146 Marko Siil
2019-11-08 12:42:29
17.AKundla Väino 1844 1902 1944 M 1954 Rapla MK 060107 Olavi Pai
2019-11-13 16:28:13
18.AKušnir Roman 1826 1893 1880 M 1983 - - - 030192 Marko Orav
2019-11-13 14:22:01
19.ALillmaa Ove 0 0 0 M - - - 180871 Ove Lillmaa
2019-11-04 19:16:40
20.ALõgun Aleksei 1932 2054 2004 M 1985 Saku MK 030234 Aleksei Lõgun
2019-11-13 21:39:17
21.AMustonen Ilkka 1790 1871 1805 M 1960 Saaremaa MK 180311 Marko Siil
2019-11-08 12:42:44
22.ANiinepuu Elmar 2061 1761 1832 M 1943 Keila MK 030272 Hendrik Olde
2019-11-13 17:32:12
23.AOlde Karl Erik 1909 1965 1924 M 2005 Tallinna MK 120608 Karl Erik Olde
2019-11-15 20:17:32
24.AOtt Joachim 0 0 0 M 1970 Valgamaa u-18589 Hendrik Olde
2019-11-14 13:56:50
25.APagar Kalev 2101 2025 1976 M 1949 Rakvere MK 030294 Sander Liivak
2019-11-14 20:35:37
26.APailk Aimur 1663 1769 1733 M 1944 Rapla MK 060106 Olavi Pai
2019-11-13 16:28:57
27.APedmanson Albert 1988 2056 1910 M 2007 Tartu Kalev 130734 Albert Pedmanson
2019-11-14 23:59:34
28.APedmanson Herman 1913 2070 1979 M 2005 Tartu Kalev 130735 Herman Pedmanson
2019-11-14 23:59:53
29.APikkmets Reet 1967 1952 1994 N 1972 - - - 030593 Eiki Lehemets
2019-11-14 22:15:01
30.APõldoja Ants 1902 1819 1882 M 1959 Keila MK 030330 Hendrik Olde
2019-11-13 17:32:34
31.APõlendik Tiina 1750 1736 1711 N 1948 Kose Male-kabeklubi 030599 Marko Orav
2019-11-11 14:02:36
32.APõvvat Aalo 1411 1386 1176 N 1932 Tartu Kalev 070622 Silvi Salupere
2019-10-25 18:08:11
33.APritulina Svetlana 2023 1988 1848 N 1971 SK Valge Ratsu mk 030596 Svetlana Pritulina
2019-11-14 20:04:05
34.ARahusalu Riho 1677 1560 1598 M 1973 Harjumaa 060601 Riho Rahusalu
2019-11-14 21:50:40
35.ARistissaar Roger 1358 1509 1636 M 1980 Saue MK 080536 Karel Uurits
2019-11-03 08:55:42
36.ARosental Urmas 1716 1794 1693 M 1969 - - - 161236 Urmas Rosental
2019-11-08 13:51:17
37.ASaviir Villy 1591 1675 1691 M 1943 Kose Male-kabeklubi 171205 Marko Orav
2019-11-11 14:03:08
38.ASchmidt Mait 1768 1658 1638 M 1960 Nõmme P. Kerese MK 160400 Mait Schmidt
2019-11-12 12:08:40
39.ASimenson Margit 1934 1771 1873 N 1967 Viljandi MS 030613 Marko Orav
2019-11-15 10:27:37
40.ASmirnov Dmitri 1351 1544 1562 M 1977 Maleklubi Lootus 160142 Sergey Titov
2019-11-13 09:18:40
41.ASulg Jaan 1989 1812 1846 M 1936 Rapla MK 050725 Olavi Pai
2019-11-13 16:28:34
42.ATammus Toivo 1510 1671 1651 M 1975 Rapla MK 160138 Toivo Tammus
2019-11-13 18:42:16
43.ATedrema Ardi 2127 2104 2018 M 1967 Saue MK 101101 Marko Orav
2019-11-11 14:01:36
44.ATiisler Ander 1524 1729 1787 M 1999 Tartu Kalev 110211 Ander Tiisler
2019-11-15 20:22:51
45.ATiisler Tanel 1830 2116 2102 M 1997 Tartu Kalev 100701 Tanel Tiisler
2019-11-15 20:26:51
46.ATitov Sergey 1590 1713 1622 M 1969 Maleklubi Lootus 101000 Sergey Titov
2019-11-13 09:18:11
47.AUurits Karel 1878 1803 1763 M 1970 Saue MK 071202 Karel Uurits
2019-11-03 08:55:53
48.AVaher Eino 2240 2194 2169 M 1961 Rakvere MK mk 030490 Sander Liivak
2019-11-14 20:33:04
49.AViidu Raivo 1910 1822 1872 M 1950 Saue MK 030512 Karel Uurits
2019-11-14 15:16:15
50.AViitkar Enn 1512 1569 1618 M 1956 Rapla MK 111112 Olavi Pai
2019-11-13 16:31:47
51.BGromov Ragne 1589 1458 1490 N 2003 Pärnumaa MK 120102 Eiki Lehemets
2019-11-13 11:00:40
52.BHansson Markus 1858 1883 1919 M 2001 Pärnu Spordikool 110505 Eiki Lehemets
2019-11-13 10:59:58
53.BLainevool Mirko 1554 1735 1588 M 2003 Rae Huvialakool 160102 Tiina Raud
2019-11-11 16:50:03
54.BLuik Ott-Robert 1552 1679 1700 M 2006 Tallinna MK 130328 Ott-Robert Luik
2019-11-14 06:39:15
55.BMorozyuk Pavel 1173 1238 1268 M 2004 MK Kaksikodad 170205 Rainer Raud
2019-11-15 21:10:22
56.BRätsep Randar 1409 1374 1244 M 2003 Pärnumaa MK 120805 Eiki Lehemets
2019-11-13 11:00:21
57.BSepp Sander 0 1400 1400 M 2004 Valga MK 141200 Hendrik Olde
2019-11-14 13:54:42
58.BSmirnova Jekaterina 1616 1710 1598 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2019-11-13 09:25:05
59.BSui Andres 1591 1540 1546 M 2001 Saaremaa MK 120604 Marko Siil
2019-11-08 12:43:21
60.BTammes Triin 1224 1298 1324 N 2002 Valgamaa 130352 Hendrik Olde
2019-11-14 13:54:10
61.BTõnisson Trent Asso 1710 1885 1754 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2019-11-14 07:40:02
62.CAasma Sander 1133 1200 1130 M 2008 Rae Huvialakool 180504 Tiina Raud
2019-11-11 16:49:05
63.CAavik Aksel 1148 1223 1248 M - - - 180863 Marko Orav
2019-11-15 10:33:23
64.CDanilina Diana 1395 1443 1529 N 2006 SK Valge Ratsu 140417 Svetlana Pritulina
2019-11-14 20:03:30
65.CDesjatnikov Svetoslav 1095 1263 1166 M 2005 Tartu Kalev 180787 Andres Karba
2019-11-13 20:49:24
66.CDukov Vladimir 1411 1678 1655 M 2009 MK Kuningas 161230 Vladimir Dukov
2019-11-14 07:40:59
67.CDzjuba Jegor 1515 1600 1634 M 2006 T. Truusi MKK 180753 Jegor Dzjuba
2019-11-11 11:23:46
68.CEast Marek 1391 1412 1447 M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 161259 Svetlana Pritulina
2019-11-14 20:03:30
69.CFrei Dairy-Liisa 0 0 0 N 2008 - - - 181082 Jüri Hansen
2019-11-07 13:41:43
70.CHaapsal Maria Ioanna 1558 1564 1418 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2019-11-13 15:14:15
71.CHajanen Oliver 1085 1298 1218 M 2008 Rae Huvialakool 180222 Rainer Raud
2019-11-12 08:30:35
72.CIbrus Antonio 1253 1323 1353 M 2005 Viljandi Huvikool 180914 Marko Orav
2019-11-15 10:29:10
73.CJanisoo August 1090 1138 1362 M 2006 Lahmuse Kool 170224 Jüri Hansen
2019-11-11 11:36:51
74.CKarro Adeliis 1193 1296 1451 N 2006 Tartu Kalev 140610 Andres Karba
2019-11-13 11:13:09
75.CKasesalu Laura 1251 1315 1370 N 2007 Valga MK 161256 Hendrik Olde
2019-11-14 13:55:07
76.CKikkas Daniel 1134 1305 1255 M 2007 Rakvere MK 180123 Sander Liivak
2019-11-14 20:35:02
77.CKokk Karl Mattias 1689 1819 1674 M 2007 Tallinna MK 160709 Karl Mattias Kokk
2019-11-15 11:56:05
78.CKull Tormi 1783 1867 1734 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Tiina Raud
2019-11-11 16:51:09
79.CKährik Maarja 1069 1262 1144 N 2006 Viljandi Huvikool 160421 Marko Orav
2019-11-15 10:30:00
80.CKällo Kaur 1164 1319 1288 M 2007 Rae Huvialakool 180220 Rainer Raud
2019-11-12 08:29:43
81.CLaeks Loore 1171 1265 1255 N 2007 Rakvere MK 171220 Sander Liivak
2019-11-14 20:34:44
82.CLuht Robin 0 0 0 M 2007 Tartu Kalev 180999 Andres Karba
2019-11-14 23:09:08
83.CLuup Grevo 1089 1104 1192 M 2008 Pärnu MK 170566 Eiki Lehemets
2019-11-13 10:59:39
84.CMikko Rondo 1888 2012 2048 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Eiki Lehemets
2019-11-13 10:58:40
85.CÕim Mikk Kaarel 1570 1700 1459 M 2009 Tartu Kalev 180614 Andres Karba
2019-11-14 23:08:57
86.CÕismets Kevin 1057 1183 1203 M 2006 Lahmuse Kool 170533 Jüri Hansen
2019-11-07 13:41:20
87.COja Feliks 1214 1233 1314 M 2008 Viljandi Huvikool 180942 Marko Orav
2019-11-15 10:36:31
88.COjakäär Mihkel 1000 1049 1083 M 2005 Lahmuse Kool 170812 Jüri Hansen
2019-11-07 13:41:00
89.CPadari Tuudur Jakob 1630 1754 1603 M 2006 Rae Huvialakool 160163 Tiina Raud
2019-11-11 16:49:23
90.CPala Leo Martin 1163 1216 1250 M 2005 Põlva MK 180706 Marko Orav
2019-11-15 22:54:53
91.CPallum Rasmus 1549 1637 1475 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Tiina Raud
2019-11-11 16:50:22
92.CParik Kerttu-Lisett 1218 1229 1290 N 2008 Kose Male-kabeklubi 130716 Marko Orav
2019-11-11 14:04:55
93.CPool Linda Maria 1408 1512 1590 N 2007 Tartu Kalev 141126 Andres Karba
2019-11-13 11:13:20
94.CPriks Andre 1029 1086 1122 M 2006 Järva Noorte MK 140710 Toomas Mihkelev
2019-11-15 17:24:26
95.CRaide Sivert 1710 1702 1716 M 2005 Tartu Kalev 131220 Hendrik Olde
2019-11-14 13:53:42
96.CRandrüüt Robin 1388 1541 1618 M 2006 Järva Noorte MK 140445 Toomas Mihkelev
2019-11-15 17:22:49
97.CRebane Romet 1327 1452 1287 M 2006 Pärnu Spordikool 160411 Eiki Lehemets
2019-11-13 10:59:21
98.CRämmar Märt 1162 1332 1273 M 2008 Rakvere MK 170917 Sander Liivak
2019-11-14 20:39:07
99.CSeppel Raul 1236 1282 1187 M 2005 Saaremaa MK 150635 Marko Siil
2019-11-08 12:43:42
100.CSisask Simmo Hendrik 1171 1086 1293 M 2008 Põlva MK 180707 Marko Orav
2019-11-15 22:54:53
101.CSnitsarenko Igor 1784 1860 1778 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2019-11-13 15:24:31
102.CSnitsarenko Ilja 1398 1458 1413 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2019-11-13 15:24:31
103.CSoo Hugo 1160 1523 1260 M 2006 Viljandi Huvikool 180309 Marko Orav
2019-11-15 10:30:23
104.CSooväli Markus 1347 1503 1517 M 2006 Pärnu Spordikool 151000 Eiki Lehemets
2019-11-13 10:58:55
105.CTamberg Uku 0 0 0 M 2008 Viljandimaa u-18636 Marko Orav
2019-11-15 10:38:32
106.CTammepõld Laureta 1359 1440 1508 N 2005 Rae Huvialakool 150305 Tiina Raud
2019-11-11 16:48:17
107.CTeder Cristine 1068 1084 1232 N 2007 Tartu Kalev 180435 Andres Karba
2019-11-13 20:52:03
108.CTobonik Regor-Marten 0 0 0 M 2006 Põlva MKK u-18676 Marko Orav
2019-11-15 23:12:30
109.CTomson Mihkel 1728 1816 1752 M 2006 Tartu Kalev 160614 Andres Karba
2019-11-13 11:12:48
110.CTreumuth Mirtel 1072 1144 1292 N 2007 Lahmuse Kool 170531 Jüri Hansen
2019-11-07 13:39:52
111.CUljas Rasmus 1039 1224 1064 M 2007 Rae Huvialakool 161224 Tiina Raud
2019-11-13 17:01:43
112.CVahtras Elisabeth 1000 1119 1093 N 2006 Rae Huvialakool 170803 Tiina Raud
2019-11-11 16:48:39
113.CVernik Nelis 1240 1263 1248 M 2008 Rae Huvialakool 180727 Rainer Raud
2019-11-12 08:30:58
114.CViir Simo Marvin 1204 1244 1304 M 2007 Viljandi Huvikool 180862 Marko Orav
2019-11-15 10:31:18
115.CVisnapu Kevin 0 0 0 M 2005 Lahmuse Kool u-18405 Jüri Hansen
2019-11-07 13:42:39
116.CVool Karl-Markus 1374 1352 1507 M 2007 Põlva MK 150218 Marko Orav
2019-11-15 22:54:53
117.CÜtsmüts Erki 0 0 0 M 2006 Rapla u-18534 Olavi Pai
2019-11-13 16:26:46
118.CŠadrina Eva 1550 1666 1595 N 2008 Tallinna MK 160153 Roman Jezov
2019-11-13 19:15:32
119.DAavik Anton 0 0 0 M 2009 Viljandimaa u-18637 Marko Orav
2019-11-15 10:41:56
120.DAllmaa Richard Oliver 0 0 0 M 2011 Pärnu Spordikool 180993 Eiki Lehemets
2019-11-13 11:02:29
121.DAndreeva Olga 1000 1067 1077 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2019-11-13 09:23:13
122.DBelov Martin 1374 1253 1271 M 2009 Põlva MK 171117 Marko Orav
2019-11-15 22:54:53
123.DBlokhin Georg 1127 1305 1103 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2019-11-14 00:39:56
124.DCherentsov Mikhail 1335 1536 1376 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2019-11-14 00:39:26
125.DDmitrijeva Laura-Valeria 1015 1102 1080 N 2011 Maleklubi Lootus 180812 Sergey Titov
2019-11-13 09:20:44
126.DDukova Sofia 1004 1110 1020 N 2011 MK Areng 080126 Sofia Dukova
2019-11-14 07:44:54
127.DEllam Andris 1123 1234 1216 M 2009 Rakvere MK 180444 Sander Liivak
2019-11-15 11:40:00
128.DGontšarenko Kristjan 0 0 0 M 2009 Pärnumaa Maleklubi u-18618 Eiki Lehemets
2019-11-14 22:22:11
129.DHani Eke Elmer 0 0 0 M 2010 Viljandimaa u-18638 Marko Orav
2019-11-15 10:43:22
130.DHindrikson Andri 0 0 0 M 2011 Põlva MKK u-18661 Marko Orav
2019-11-15 22:25:48
131.DJanisoo Asmo 0 0 0 M 2010 Lahmuse Kool 180831 Jüri Hansen
2019-11-07 13:40:21
132.DJõgi Joosep 1076 1136 1176 M 2010 Tartu Kalev 181055 Andres Karba
2019-11-14 23:10:00
133.DKahar Karmela 0 0 0 N 2012 Põlva MKK u-18659 Marko Orav
2019-11-15 22:17:52
134.DKarba Karoliina 1056 1090 1076 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2019-11-13 11:12:34
135.DKarba Kertu 1199 1298 1228 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2019-11-13 11:12:34
136.DKaris Fredi 1255 1571 1594 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2019-11-13 11:43:35
137.DKerno Kristo 0 1238 0 M 2009 - - - 180859 Marko Orav
2019-11-14 17:05:42
138.DKind Jan Martin 0 0 0 M 2009 Põlva MKK u-18673 Marko Orav
2019-11-15 23:06:25
139.DKojus Lukas 0 0 0 M Pärnu spordikool 2013 u-18516 Eiki Lehemets
2019-11-13 11:05:26
140.DKõllamägi Mathias Gregory 0 0 0 M 2011 Põlva MKK u-18672 Marko Orav
2019-11-15 23:04:21
141.DKompus Karl Erik 1109 1233 1279 M 2009 Rae Huvialakool 170945 Tiina Raud
2019-11-11 16:49:44
142.DKuzmina Oleksandra 1227 1363 1195 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2019-11-15 17:23:53
143.DKuznetsov Erik 0 0 0 M 2011 Rae Huvialakool u-18568 Rainer Raud
2019-11-13 21:30:43
144.DKähr Karel Markus 0 0 0 M 2009 Põlva MKK u-18674 Marko Orav
2019-11-15 23:08:05
145.DKöösel Hans Georg 1579 1610 1590 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Eiki Lehemets
2019-11-13 11:01:15
146.DLillemaa Raimond 1234 1315 1352 M 2009 Pärnu Spordikool 170552 Eiki Lehemets
2019-11-13 11:01:51
147.DLiubchenko Lev 1117 1287 1224 M 2009 Põlva MK 170560 Marko Orav
2019-11-15 22:54:53
148.DLõbu Karmen 0 0 0 N 2012 Põlva MKK u-18660 Marko Orav
2019-11-15 22:20:08
149.DLuik Elo-Mirtel 1011 1154 1025 N 2010 MK Kaksikodad 170813 Elo-Mirtel Luik
2019-11-14 06:39:35
150.DLutsar Enriko 1000 1093 1091 M 2009 Põlva MK 171114 Marko Orav
2019-11-15 22:54:53
151.DMaksimov Nikita 0 0 0 M 2009 SK Valge Ratsu u-18601 Svetlana Pritulina
2019-11-14 20:05:39
152.DMartirosian Tigran 1428 1645 1523 M 2010 Tartu Kalev 160131 Andres Karba
2019-11-15 20:08:18
153.DMatto Kerret 0 0 0 M 2011 Põlva MKK u-18671 Marko Orav
2019-11-15 23:02:01
154.DMazajev Ilja 1005 1005 1000 M 2011 Maleklubi Lootus 180836 Sergey Titov
2019-11-13 09:20:14
155.DMets Karl Markus 0 0 0 M 2009 Põlva MKK u-18675 Marko Orav
2019-11-15 23:09:37
156.DPala Magnus 1043 1118 1121 M 2009 Põlva MK 171116 Marko Orav
2019-11-15 22:54:53
157.DPikkmets Harri 0 0 0 M 2011 - - - 181004 Eiki Lehemets
2019-11-14 22:15:34
158.DPikkmets Lilli 0 0 0 N 2010 Pärnumaa MK 181049 Eiki Lehemets
2019-11-14 22:15:55
159.DPlaks Magnus 0 0 0 M 2010 Lahmuse Kool 180513 Jüri Hansen
2019-11-07 13:39:34
160.DPritulina Nadezda 1406 1432 1385 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2019-11-14 20:03:30
161.DPütt Kaur 0 0 0 M 2012 Põlva MKK u-18662 Marko Orav
2019-11-15 22:49:18
162.DRatut Hanna-Loore 0 1105 0 N 2010 Pärnumaa MK 181008 Eiki Lehemets
2019-11-14 22:16:11
163.DReinholm Karl Kristjan 1000 1062 1121 M 2011 Rae Huvialakool 180909 Rainer Raud
2019-11-15 21:01:47
164.DRosme Roger 0 0 0 M Järva Noorte MK 2011 u-18647 Toomas Mihkelev
2019-11-15 17:28:32
165.DRähn Ronan 1000 1023 1047 M 2010 Rae Huvialakool 180106 Rainer Raud
2019-11-12 08:30:07
166.DSarapuu Oskar 0 0 0 M 2012 Rae Huvialakool u-18567 Rainer Raud
2019-11-13 21:27:13
167.DTamleht Erik 0 1006 0 M 2010 Rae Huvialakool 180509 Tiina Raud
2019-11-11 16:47:54
168.DTeder Roobert 1127 1151 1238 M 2009 Tartu Kalev 180458 Andres Karba
2019-11-13 20:52:03
169.DTeder Sander 1000 1005 1009 M 2011 Tartu Kalev 180916 Andres Karba
2019-11-13 20:52:03
170.DTrempel Vladislav 1000 1091 1077 M 2010 Maleklubi Lootus 180457 Sergey Titov
2019-11-13 09:24:27
171.DVaar Mart 0 0 0 M Pärnu spordikool 2012 u-18515 Eiki Lehemets
2019-11-13 11:04:47
172.DVaher Liis Marii 1157 1089 1271 N 2009 Põlva MK 171120 Marko Orav
2019-11-15 22:54:53
173.DVija Mattias 1241 1281 1285 M 2009 Tartu Kalev 180717 Andres Karba
2019-11-13 20:52:36
174.DVähi Bert-Jeppe 0 0 0 M 2010 Põlva MKK u-18677 Marko Orav
2019-11-15 23:14:49