Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
5. Tallinna Maleklubi üle-eestiline noorte kiirturniiride sari SÜGIS 2019 - IV etapp   ( id=552 )
03. november 2019 (kell 10:40) - 03. november 2019 (kell 16:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn, Vene 29
Paul Kerese Malemaja
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
02. november 2019, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (16. oktoober 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Osavõtumaks elektroonilisel eelregistreerimisel on 6 eurot. Tallinna MK lastele, kes maksavad klubile igakuist õppetasu, on osavõtumaks 3 eurot.
Sarjas võivad osaleda kõik soovijad 3 vanuserühmas: A turniir - sa. 2009 ja nooremad; B turniir - sa. 2005 ja nooremad; C turniir - sa. 2001 ja nooremad (erisused on toodud võistlusjuhendis). Noorte kiirturniiride sarjas toimub kokku seitse osavõistlust ning sarja vanusegruppide üldvõitjate selgitamiseks liidetakse 4 parema turniiri partiipunktid.
Võistlussarja korraldaja ja peakohtunik FA Hendrik Olde, telefon 5142625
68
Kokku
23
Grupp A
31
Grupp B
14
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAkulistõi Andrei 1167 1108 1080 M 2011 MK Areng 180760 Monika Tsõganova
2019-10-31 18:24:30
2.AAlhimovics Simon 0 0 0 M 2011 MK Areng 180849 Simon Alhimovics
2019-11-02 07:27:17
3.ABeloshapkin Artur 0 0 0 M 2010 Vabaettur 180761 Artur Beloshapkin
2019-11-01 09:25:26
4.ABlokhin Georg 1160 1332 1096 M 2010 Tallinna MK 170963 Aleksander Dusman
2019-11-01 20:29:59
5.ADukova Sofia 1000 1097 1034 N 2011 MK Areng 080126 Monika Tsõganova
2019-10-31 18:28:40
6.AIvanov Denis 1119 1112 1219 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2019-10-31 18:26:26
7.AJepifanov Daniil 1085 1135 1185 M 2010 MK Areng 171014 Monika Tsõganova
2019-11-02 18:26:40
8.AKarasjov Aleksei 0 0 0 M 2012 MK Areng u-18103 Monika Tsõganova
2019-10-28 19:04:11
9.AKrivenko Jaromir 1015 1125 1125 M 2013 MK Areng 180714 Monika Tsõganova
2019-10-31 18:28:25
10.ALuik Elo-Mirtel 1012 1047 1028 N 2010 MK Kaksikodad 170813 Elo-Mirtel Luik
2019-10-28 19:52:12
11.ANelovkov Ruslan 1000 1060 1021 M 2010 MK Chess Continent 180989 Oleg Kortšagin
2019-10-29 20:37:56
12.AOzols Robert Taaniel 1000 1031 1083 M 2009 Rae Huvialakool 180938 Rainer Raud
2019-11-01 18:50:22
13.APihlak Artur 0 0 0 M 2009 Vabaettur 181072 Natalia Glušakova
2019-11-02 15:59:04
14.APljusnin Fjodor 1243 1280 1407 M 2009 MK Chess Continent 170950 Oleg Kortšagin
2019-10-29 20:37:56
15.ARebane Joonas 1028 1100 1151 M 2009 MK Kaksikodad 180531 Rainer Raud
2019-11-01 18:54:00
16.AReinholm Karl Kristjan 1041 1034 1132 M 2011 Rae Huvialakool 180909 Rainer Raud
2019-11-01 18:48:26
17.AReinsalu Timur 1159 1349 1286 M 2010 MK Areng 170541 Monika Tsõganova
2019-10-31 18:32:43
18.AReintam Lennart 1095 1149 1079 M 2011 Eesti MAK 180825 Lennart Reintam
2019-11-02 11:03:02
19.ARodik Konstantin 1048 1148 1148 M 2012 MK Areng 180883 Monika Tsõganova
2019-11-01 10:19:37
20.ARoi Kristjan 0 0 0 M 2011 MK Areng 180884 Monika Tsõganova
2019-10-31 18:27:21
21.ARüdiger Maria Helena 1121 1161 1114 N 2010 Tallinna MK 180896 Aleksander Dusman
2019-11-01 20:30:48
22.AShchiry Roman 1171 1216 1269 M 2010 Mustamäe Loomingumaja 170557 Roman Shchiry
2019-10-19 23:03:55
23.AŠusta Vanessa 0 0 0 M 2009 - - - 181077 Natalia Glušakova
2019-11-02 16:29:44
24.BAleksejev Artjom 1407 1550 1591 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2019-11-02 17:28:41
25.BBalder Ian Gregor 1300 1393 1400 M 2005 Tallinna MK 181012 Ian Gregor Balder
2019-11-01 14:29:27
26.BCherentsov Mikhail 1274 1522 1401 M 2009 Tallinna MK 170949 Aleksander Dusman
2019-11-01 20:30:19
27.BDudakov Andrei 1492 1612 1550 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2019-10-30 16:04:25
28.BDukov Vladimir 1563 1674 1673 M 2009 MK Kuningas 161230 Vladimir Dukov
2019-10-31 19:35:18
29.BDzjuba Jegor 1515 1593 1655 M 2006 T. Truusi MKK 180753 Jegor Dzjuba
2019-10-29 12:02:36
30.BHaapsal Maria Ioanna 1549 1679 1474 N 2009 Tallinna MK 170577 Roman Jezov
2019-10-20 10:10:26
31.BKang Paul 1499 1552 1577 M 2005 Saku MK 131206 Paul Kang
2019-10-31 18:30:07
32.BKällo Kaur 1193 1314 1285 M 2007 Rae Huvialakool 180220 Rainer Raud
2019-11-01 18:48:59
33.BLiebert Tristjan 1016 1015 1106 M 2008 SK Reval-Sport 170438 Ervin Liebert
2019-11-02 13:14:41
34.BLillend Fredi 1106 1196 1113 M 2008 Tallinna MK 180770 Fredi Lillend
2019-10-31 20:32:10
35.BMaapalu Ralf 1428 1504 1530 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ervin Liebert
2019-11-02 13:11:49
36.BMussagalee Amir 1242 1342 1342 M 2007 MK Areng 180340 Monika Tsõganova
2019-10-27 13:47:05
37.BNaestema Joonas Aditya 1563 1729 1677 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2019-10-31 18:25:00
38.BNaestema Leen 1150 1292 1489 N 2008 MK Areng 150101 Monika Tsõganova
2019-10-31 18:25:00
39.BÕim Mikk Kaarel 1320 1599 1431 M 2009 Tartu Kalev 180614 Mikk Kaarel Õim
2019-10-30 10:43:38
40.BOrgse Kalev 1000 1078 1098 M 2006 SK Reval-Sport 180429 Hendrik Olde
2019-11-02 14:00:37
41.BOrlova Sofiya 1239 1345 1563 N 2010 Tallinna MK 170202 Aleksander Dusman
2019-11-01 20:30:31
42.BPadari Tuudur Jakob 1629 1750 1603 M 2006 Rae Huvialakool 160163 Tiina Raud
2019-11-01 16:26:40
43.BPallum Rasmus 1399 1630 1604 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Tiina Raud
2019-11-01 16:26:18
44.BRõtšagov Anton 1546 1712 1673 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2019-11-02 12:04:29
45.BSchneider Uku 1566 1630 1633 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2019-11-02 12:04:38
46.BSnitsarenko Ilja 1385 1466 1392 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2019-10-30 13:05:19
47.BStepanov Roman 1170 1278 1225 M 2010 Vabaettur 171206 Natalia Glušakova
2019-11-02 16:15:45
48.BTaro Marko 1456 1470 1591 M 2006 Vabaettur 140725 Natalia Glušakova
2019-11-02 15:58:38
49.BTomingas Wilhelm 1268 1307 1268 M 2006 T. Truusi MKK 150270 Hendrik Olde
2019-11-03 11:08:40
50.BVaitovitš Roman 0 0 0 M 2008 Vabaettur 180582 Natalia Glušakova
2019-11-02 17:55:37
51.BVastšonok Artur 1161 1266 1248 M 2008 Vabaettur 160404 Natalia Glušakova
2019-11-02 16:02:20
52.BVernik Nelis 1240 1238 1240 M 2008 Rae Huvialakool 180727 Rainer Raud
2019-11-02 11:12:55
53.BŠadrina Eva 1535 1718 1597 N 2008 Tallinna MK 160153 Roman Jezov
2019-10-20 10:10:16
54.BŠafigullin Raul 1266 1338 1366 M 2008 MK Chess Continent 170926 Oleg Kortšagin
2019-10-29 20:37:56
55.CBlokhin Sofia 1950 1996 1833 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2019-11-02 14:41:18
56.CJürjo Holger 1540 1609 1606 M 2004 MK Areng 180956 Holger Jürjo
2019-10-29 20:37:45
57.CKokk Karl Mattias 1689 1853 1689 M 2007 Tallinna MK 160709 Karl Mattias Kokk
2019-11-02 15:18:58
58.CKull Tormi 1668 1893 1691 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Tiina Raud
2019-11-01 16:25:59
59.CLainevool Mirko 1542 1647 1600 M 2003 Rae Huvialakool 160102 Rainer Raud
2019-11-02 17:14:47
60.CLuik Ott-Robert 1538 1713 1712 M 2006 MK Kaksikodad 130328 Ott-Robert Luik
2019-10-28 19:51:49
61.COlde Grete 1970 2132 2069 N 2002 Tallinna MK WCM 080355 Grete Olde
2019-11-02 18:15:43
62.CProvodin Aleksandr 1351 1533 1519 M 2005 Vabaettur 160150 Natalia Glušakova
2019-11-02 18:20:09
63.CRaag Ardi 1803 1933 1835 M 2004 MK Kaksikodad 150202 Ardi Raag
2019-11-02 13:48:43
64.CRaudväli Anders 1372 1474 1581 M 2003 Saku MK 130104 Anders Raudväli
2019-11-01 16:11:19
65.CRõtšagov Nikita 1953 2019 1938 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2019-11-02 12:04:03
66.CSnitsarenko Igor 1818 1909 1810 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2019-10-30 13:05:19
67.CTõnisson Trent Asso 1748 1824 1763 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2019-11-02 18:49:28
68.CVeski Rauno 1516 1760 1600 M 2001 MK Kaksikodad 180331 Rainer Raud
2019-11-01 18:54:29