Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
5. Tallinna Maleklubi üle-eestiline noorte kiirturniiride sari SÜGIS 2019 - III etapp   ( id=551 )
27. oktoober 2019 (kell 10:40) - 27. oktoober 2019 (kell 16:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn, Vene 29
Paul Kerese Malemaja
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
26. oktoober 2019, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (16. oktoober 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Osavõtumaks elektroonilisel eelregistreerimisel on 6 eurot. Tallinna MK lastele, kes maksavad klubile igakuist õppetasu, on osavõtumaks 3 eurot.
Sarjas võivad osaleda kõik soovijad 3 vanuserühmas: A turniir - sa. 2009 ja nooremad; B turniir - sa. 2005 ja nooremad; C turniir - sa. 2001 ja nooremad (erisused on toodud võistlusjuhendis). Noorte kiirturniiride sarjas toimub kokku seitse osavõistlust ning sarja vanusegruppide üldvõitjate selgitamiseks liidetakse 4 parema turniiri partiipunktid.
Võistlussarja korraldaja ja peakohtunik FA Hendrik Olde, telefon 5142625
48
Kokku
16
Grupp A
18
Grupp B
14
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAkulistõi Andrei 1167 1108 1080 M 2011 MK Areng 180760 Monika Tsõganova
2019-10-24 10:19:27
2.AAlhimovics Simon 0 0 0 M 2011 MK Areng 180849 Simon Alhimovics
2019-10-26 10:11:54
3.ABlokhin Georg 1160 1332 1096 M 2010 Tallinna MK 170963 Aleksander Dusman
2019-10-26 11:11:45
4.ADukova Sofia 1000 1097 1034 N 2011 MK Areng 080126 Monika Tsõganova
2019-10-23 19:11:23
5.AIvanov Denis 1119 1112 1219 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2019-10-23 20:02:05
6.AKarasjov Aleksei 0 0 0 M 2012 MK Areng u-17998 Monika Tsõganova
2019-10-23 16:41:42
7.AKrivenko Jaromir 1015 1125 1125 M 2013 MK Areng 180714 Monika Tsõganova
2019-10-24 19:43:48
8.ALuik Elo-Mirtel 1012 1047 1028 N 2010 MK Kaksikodad 170813 Elo-Mirtel Luik
2019-10-20 09:13:35
9.AProshkin Artjom 1000 1028 1065 M 2010 MK Areng 180407 Monika Tsõganova
2019-10-24 17:18:35
10.ARajandu Aaron 1266 1360 1242 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Aaron Rajandu
2019-10-23 11:14:27
11.AReinholm Karl Kristjan 1041 1034 1132 M 2011 Rae Huvialakool 180909 Rainer Raud
2019-10-22 13:01:38
12.AReinsalu Timur 1159 1349 1286 M 2010 MK Areng 170541 Monika Tsõganova
2019-10-24 10:20:01
13.ARodik Konstantin 1048 1148 1148 M 2012 MK Areng 180883 Monika Tsõganova
2019-10-22 19:21:05
14.ARüdiger Emma Viktoria 0 0 0 N 2012 Tallinna MK 181027 Aleksander Dusman
2019-10-26 11:12:47
15.ARüdiger Maria Helena 1121 1161 1114 N 2010 Tallinna MK 180896 Aleksander Dusman
2019-10-26 11:12:47
16.AShchiry Roman 1171 1216 1269 M 2010 Mustamäe Loomingumaja 170557 Roman Shchiry
2019-10-19 23:00:29
17.BBalder Ian Gregor 1300 1393 1400 M 2005 Tallinna MK 181012 Hendrik Olde
2019-10-27 12:27:57
18.BCherentsov Mikhail 1274 1522 1401 M 2009 Tallinna MK 170949 Aleksander Dusman
2019-10-26 11:12:04
19.BDudakov Andrei 1492 1612 1550 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2019-10-21 15:26:17
20.BDukov Vladimir 1563 1674 1673 M 2009 MK Kuningas 161230 Vladimir Dukov
2019-10-23 22:22:19
21.BDzjuba Jegor 1515 1593 1655 M 2006 T. Truusi MKK 180753 Hendrik Olde
2019-10-27 12:28:54
22.BHaapsal Maria Ioanna 1549 1679 1474 N 2009 Tallinna MK 170577 Roman Jezov
2019-10-20 10:09:35
23.BKärner Kert 1178 1271 1351 M 2007 Tallinna Nõmme Huvikool 180526 Hendrik Olde
2019-10-24 08:42:34
24.BKöösel Hans Georg 1580 1596 1600 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2019-10-21 09:41:56
25.BLillend Fredi 1106 1196 1113 M 2008 Tallinna MK 180770 Fredi Lillend
2019-10-25 22:57:22
26.BNaestema Joonas Aditya 1563 1729 1677 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2019-10-24 17:20:29
27.BPadari Tuudur Jakob 1629 1750 1603 M 2006 Rae Huvialakool 160163 Rainer Raud
2019-10-26 00:25:51
28.BPallum Rasmus 1399 1630 1604 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rainer Raud
2019-10-26 00:26:05
29.BPeerna Kristjan Konrad 1223 1358 1323 M 2006 - - - 180936 Kristjan Konrad Peerna
2019-10-25 07:39:52
30.BRoots Lem-Leonhard 1288 1473 1488 M 2007 Rae Huvialakool 160106 Rainer Raud
2019-10-26 00:23:44
31.BRõtšagov Anton 1546 1712 1673 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2019-10-26 12:56:33
32.BSchneider Uku 1566 1630 1633 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2019-10-22 20:33:19
33.BVernik Nelis 1240 1238 1240 M 2008 Rae Huvialakool 180727 Rainer Raud
2019-10-22 13:01:57
34.BŠadrina Eva 1535 1718 1597 N 2008 Tallinna MK 160153 Roman Jezov
2019-10-20 10:09:19
35.CBlokhin Sofia 1950 1996 1833 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2019-10-26 11:11:45
36.CJürjo Holger 1540 1609 1606 M 2004 MK Areng 180956 Holger Jürjo
2019-10-21 10:29:23
37.CKokk Karl Mattias 1689 1853 1689 M 2007 Tallinna MK 160709 Karl Mattias Kokk
2019-10-26 18:15:50
38.CKrivenko Dion 1798 1933 1707 M 2005 Malekool 64 130513 Dion Krivenko
2019-10-26 12:29:08
39.CKull Tormi 1668 1893 1691 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Rainer Raud
2019-10-26 00:24:07
40.CLaanemets Emil 1491 1671 1616 M 2004 SK Reval-Sport 110712 Ervin Liebert
2019-10-26 14:03:40
41.CLainevool Mirko 1542 1647 1600 M 2003 Rae Huvialakool 160102 Rainer Raud
2019-10-26 00:25:40
42.CLuik Ott-Robert 1538 1713 1712 M 2006 MK Kaksikodad 130328 Ott-Robert Luik
2019-10-20 09:13:11
43.COlde Karl Erik 1940 1978 1933 M 2005 Tallinna MK 120608 Karl Erik Olde
2019-10-26 17:51:23
44.CRaag Ardi 1803 1933 1835 M 2004 MK Kaksikodad 150202 Ardi Raag
2019-10-26 11:09:30
45.CRõtšagov Nikita 1953 2019 1938 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2019-10-26 12:56:09
46.CRüü Andreas 1226 1305 1310 M 2004 MK Areng 180743 Monika Tsõganova
2019-10-24 19:42:51
47.CSlavinski Nikita 1659 1786 1716 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2019-10-22 15:05:04
48.CVeski Rauno 1516 1760 1600 M 2001 MK Kaksikodad 180331 Rauno Veski
2019-10-24 21:12:25