Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Hillar Hanssoo 18. mälestusvõistlus kiirmales noortele   ( id=549 )
19. oktoober 2019 (kell 11:00) - 19. oktoober 2019 (kell 16:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Paide
Paide Hillar Hanssoo Põhikool. Kooli 1
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
16. oktoober 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Järva Noorte Maleklubi
KontaktKONTAKT
ee.toh@motelam
Info sisestajaSISESTAJA
Toomas Mihkelev  (04. oktoober 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
10 min + 3 s käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Elektroonilises keskkonnas tähtajaks registreerijatele tasuta, peale registreerimistähtaega 10 eurot võistleja kohta
77
Kokku
25
Grupp A
36
Grupp B
16
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AEhala Raido 0 1176 0 M 2009 Lahmuse Kool 170530 Jüri Hansen
2019-10-10 13:31:22
2.AJanisoo Asmo 0 0 0 M 2010 Lahmuse Kool 180831 Jüri Hansen
2019-10-08 09:33:02
3.AKarba Karoliina 1056 1090 1076 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2019-10-15 15:18:23
4.AKarba Kertu 1173 1298 1228 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2019-10-15 15:18:23
5.AKask Janno 1144 1145 1244 M 2009 Põltsamaa Ühisgümnaasium 170814 Maire Haava
2019-10-15 21:25:09
6.AKukk Johannes 0 0 0 M 2010 Tartu Kalev u-17886 Andres Karba
2019-10-16 16:34:38
7.AKuzmenka Tsimur 0 0 0 M 2010 Järva Noorte Maleklubi u-17921 Toomas Mihkelev
2019-10-16 22:47:57
8.ALehes Ott Oskar 1263 1370 1378 M 2010 Tartu Kalev 161210 Ott Oskar Lehes
2019-10-15 18:40:51
9.ALuik Elo-Mirtel 1011 1154 1025 N 2010 MK Kaksikodad 170813 Elo-Mirtel Luik
2019-10-15 10:19:28
10.AMatto Riko 0 0 0 M 2010 Tartu Kalev u-17892 Andres Karba
2019-10-16 17:59:45
11.AMeikop Karl Johann 0 0 0 M 2009 Tartu Kalev 180723 Andres Karba
2019-10-16 16:33:50
12.AMoroz Leonardo 0 0 0 M 2009 Põltsamaa Ühisgümnaasium u-17859 Maire Haava
2019-10-15 21:29:29
13.ANummert Laurits 0 0 0 M 2011 Tartu Kalev u-17887 Andres Karba
2019-10-16 16:36:50
14.AOjaste Kristo 0 0 0 M 2011 Järva Noorte Maleklubi u-17851 Toomas Mihkelev
2019-10-15 19:37:23
15.AOts Johannes 0 0 0 M 2009 Pärnumaa Maleklubi u-17914 Eiki Lehemets
2019-10-16 22:14:21
16.APlaks Magnus 0 0 0 M 2010 Lahmuse Kool 180513 Jüri Hansen
2019-10-08 09:32:08
17.APunning Andero 1000 1105 1067 M 2010 Tartu Kalev 180720 Andres Karba
2019-10-16 16:34:18
18.AReinumägi Ruudi 0 0 0 M 2011 Põltsamaa Ühisgümnaasium u-17860 Maire Haava
2019-10-15 21:32:03
19.AShchiry Roman 1188 1115 1236 M 2010 Maleklubi Vektor 170557 Roman Shchiry
2019-10-15 22:20:38
20.ATamm Kaspar 0 0 0 M 2009 Pärnumaa MK 180709 Eiki Lehemets
2019-10-16 22:07:48
21.ATeder Ottomar 0 0 0 M 2010 Tartu Kalev u-17883 Andres Karba
2019-10-16 16:33:24
22.ATeder Roobert 1127 1151 1238 M 2009 Tartu Kalev 180458 Andres Karba
2019-10-16 16:32:27
23.ATeder Sander 1000 1005 1009 M 2011 Tartu Kalev 180916 Andres Karba
2019-10-16 16:32:27
24.AVija Mattias 1149 1281 1285 M 2009 Tartu Kalev 180717 Andres Karba
2019-10-16 16:29:19
25.AVirk Kristjan 0 0 0 M 2012 Tartu Kalev 180850 Andres Karba
2019-10-16 16:29:40
26.BAasma Sten Andreas 1505 1525 1688 M 2007 Järva Noorte MK 161265 Toomas Mihkelev
2019-10-16 19:53:13
27.BDesjatnikov Svetoslav 1099 1263 1166 M 2005 Tartu Kalev 180787 Andres Karba
2019-10-16 22:54:49
28.BEhala Rikardo 0 0 0 M 2005 Lahmuse Kool u-17720 Jüri Hansen
2019-10-08 09:34:04
29.BFrei Dairy-Liisa 0 0 0 N 2008 Lahmuse Kool u-17721 Jüri Hansen
2019-10-08 09:34:59
30.BHaapsal Maria Ioanna 1536 1564 1418 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2019-10-14 08:40:08
31.BKaldmaa Janis 1433 1540 1546 M 2008 Tartu Kalev 130736 Andres Karba
2019-10-15 15:21:33
32.BKallip Kärt 1000 1021 1045 N 2008 Tartu Kalev 180725 Andres Karba
2019-10-16 16:31:56
33.BKaris Fredi 1279 1571 1594 M 2009 Tartu Kalev 160604 Andres Karba
2019-10-16 00:35:38
34.BKarro Adeliis 1193 1296 1451 N 2006 Tartu Kalev 140610 Andres Karba
2019-10-16 22:55:03
35.BKask Liina 0 0 0 N 2008 Põltsamaa Ühisgümnaasium u-17862 Maire Haava
2019-10-15 21:41:11
36.BKokk Karl Mattias 1689 1819 1674 M 2007 Tallinna MK 160709 Karl Mattias Kokk
2019-10-14 12:28:24
37.BKolbin Helena 0 0 0 M 2008 Põltsamaa Ühisgümnaasium u-17861 Maire Haava
2019-10-15 21:35:26
38.BKoronov Jevgeni 0 0 0 M 2006 u-17920 Toomas Mihkelev
2019-10-16 22:39:08
39.BKöösel Hans Georg 1579 1610 1590 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2019-10-14 10:15:33
40.BLain Sander 1281 1431 1451 M 2008 Tartu Kalev 161222 Andres Karba
2019-10-16 16:31:13
41.BLehes Erik Johannes 1406 1646 1641 M 2007 Tartu Kalev 150603 Erik Johannes Lehes
2019-10-15 18:40:17
42.BLuht Robin 0 0 0 M 2007 Tartu Kalev 180999 Andres Karba
2019-10-16 16:29:57
43.BLuup Grevo 1089 1104 1192 M 2008 Pärnu MK 170566 Eiki Lehemets
2019-10-16 22:04:14
44.BMartirosian Tigran 1428 1645 1523 M 2010 Tartu Kalev 160131 Tigran Martirosian
2019-10-16 21:12:44
45.BNikkel Rasmus 0 0 0 M 2008 Põltsamaa Ühisgümnaasium u-17864 Maire Haava
2019-10-15 21:46:18
46.BÕim Mikk Kaarel 1485 1700 1459 M 2009 Tartu Kalev 180614 Mikk Kaarel Õim
2019-10-16 08:53:43
47.BÕismets Kevin 1057 1183 1203 M 2006 Lahmuse Kool 170533 Jüri Hansen
2019-10-08 09:32:44
48.BÕitspuu Grete 1000 1061 1055 N 2008 Järva Noorte MK 170567 Toomas Mihkelev
2019-10-15 20:44:19
49.BOjakäär Mihkel 1000 1049 1083 M 2005 Lahmuse Kool 170812 Jüri Hansen
2019-10-08 09:31:37
50.BPriks Andre 1029 1086 1122 M 2006 Järva Noorte MK 140710 Toomas Mihkelev
2019-10-14 18:50:50
51.BRandmäe Kevin 0 0 0 M 2008 Põltsamaa Ühisgümnaasium u-17863 Maire Haava
2019-10-15 21:42:46
52.BRandrüüt Robin 1388 1541 1618 M 2006 Järva Noorte MK 140445 Toomas Mihkelev
2019-10-15 19:30:59
53.BRebane Romet 1327 1452 1287 M 2006 Pärnu Spordikool 160411 Eiki Lehemets
2019-10-16 22:02:30
54.BRohumets Henry 0 0 0 M 2007 Tartu Kalev u-17888 Andres Karba
2019-10-16 16:37:54
55.BSchneider Uku 1528 1671 1618 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2019-10-14 16:26:28
56.BSlavinski Nikita 1659 1771 1699 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2019-10-16 16:45:34
57.BSooväli Markus 1347 1503 1517 M 2006 Pärnu Spordikool 151000 Eiki Lehemets
2019-10-16 22:01:48
58.BTeder Cristine 1068 1084 1232 N 2007 Tartu Kalev 180435 Andres Karba
2019-10-16 16:32:27
59.BTomson Mihkel 1728 1816 1752 M 2006 Tartu Kalev 160614 Andres Karba
2019-10-15 15:18:02
60.BTreumuth Mirtel 1072 1144 1292 N 2007 Lahmuse Kool 170531 Jüri Hansen
2019-10-08 09:32:28
61.BŽukovitš Oliver 0 0 0 M 2007 Põltsamaa Ühisgümnaasium u-17865 Maire Haava
2019-10-15 21:47:59
62.CBeet Marcus 1292 1373 1383 M 2004 Järva Noorte MK 140604 Toomas Mihkelev
2019-10-14 18:49:44
63.CHärma Henri 1379 1475 1479 M 2004 Järva Noorte MK 131112 Toomas Mihkelev
2019-10-14 18:50:19
64.CKõlar Karl-Ustav 1646 1705 1656 M 2004 MK Kaksikodad 150203 Karl-Ustav Kõlar
2019-10-15 04:35:43
65.CKull Tormi 1783 1867 1734 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Rainer Raud
2019-10-16 20:01:55
66.CKurs Karl Markus 1386 1438 1436 M 2003 Tartu Kalev 130320 Andres Karba
2019-10-16 16:38:29
67.CLuik Ott-Robert 1552 1679 1700 M 2006 Tallinna MK 130328 Ott-Robert Luik
2019-10-15 10:20:15
68.CMikko Rondo 1888 2012 2048 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Eiki Lehemets
2019-10-16 22:00:49
69.CMoppel Miko 1509 1594 1623 M 2004 Järva Noorte MK 130106 Toomas Mihkelev
2019-10-14 18:48:32
70.COlde Grete 1992 2189 2063 N 2002 Tallinna MK WCM 080355 Hendrik Olde
2019-10-16 22:31:13
71.COlde Karl Erik 1909 1965 1924 M 2005 Tallinna MK 120608 Karl Erik Olde
2019-10-16 22:28:47
72.CRaag Ardi 1866 1991 1857 M 2004 MK Kaksikodad 150202 Ardi Raag
2019-10-16 22:34:54
73.CRosme Margo 1269 1329 1369 M 2004 Järva Noorte MK 141218 Toomas Mihkelev
2019-10-15 19:31:30
74.CRuugla Raul 1423 1608 1652 M 2004 Järva Noorte MK 120211 Toomas Mihkelev
2019-10-16 22:31:13
75.CSidorov Hannes 1315 1608 1497 M 2003 Tartu Kalev 171007 Andres Karba
2019-10-16 22:59:13
76.CTankler Shrek 1460 1554 1614 M 2002 Järva Noorte MK 110619 Toomas Mihkelev
2019-10-15 19:28:34
77.CTõnisson Trent Asso 1710 1885 1754 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2019-10-16 17:54:32