Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Viimsi MS „Apones“ lahtine võistlussari välkmales 2019-2020 (III etapp)   ( id=545 )
19. november 2019 (kell 18:30) - 19. november 2019 (kell 21:30)
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese malemajas (Vene tn 29, Tallinn).
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
18. november 2019, kell 11:59
KorraldajaKORRALDAJA
Viimsi MS „Apones“
KontaktKONTAKT
moc.liamtoh@toossugram
Info sisestajaSISESTAJA
Georg Abozenko  (29. september 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
välkmale
3minutit + 2 sekundit igale käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Ei arvestata
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
3€
Kohal palume olla 18:15
Margus Sööt tel: 53496452 ja Jüri Kuusik tel: 56677285
12
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbozenko Georg 2137 2197 2184 M 1996 T. Truusi MKK 050529 Georg Abozenko
2019-09-29 14:25:22
2.AKraini Juri 1913 1913 1906 M 1987 T. Truusi MKK 030174 Margus Sööt
2019-11-12 14:00:54
3.AKuusik Jüri 1889 1966 1891 M 1976 Viimsi MS Apones 061019 Jüri Kuusik
2019-10-16 10:11:00
4.ALatõshev Aleksandr 0 0 1596 M - - - 180561 Jüri Kuusik
2019-10-17 12:54:06
5.AMedar Marti 2049 2149 2287 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2019-10-30 11:27:07
6.AMöldre Allar-Joel 0 1393 0 M 2005 Tallinna Reaalkool 181016 Allar-Joel Möldre
2019-11-01 18:05:55
7.ANassar Askold 1979 2051 2029 M 1984 Viimsi MS Apones 030264 Askold Nassar
2019-10-30 20:50:28
8.APuusepp Kaimar 2210 2306 2199 M 1976 Rapla MK CM 030328 Kaimar Puusepp
2019-11-12 15:40:13
9.ASööt Margus 2196 2344 2182 M 1980 Viimsi MS Apones mk 030414 Margus Sööt
2019-11-12 14:00:41
10.ATedrema Ardi 2127 2143 2123 M 1967 Saue MK 101101 Margus Sööt
2019-11-14 10:21:15
11.AUurits Karel 1878 1919 1869 M 1970 Saue MK 071202 Karel Uurits
2019-11-03 08:56:22
12.AŠnurov Daniil 1752 1938 1739 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2019-11-12 19:10:54