Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Viimsi MS „Apones“ lahtine võistlussari välkmales 2019-2020 (II etapp)   ( id=544 )
15. oktoober 2019 (kell 18:30) - 15. oktoober 2019 (kell 21:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese malemajas (Vene tn 29, Tallinn).
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
14. oktoober 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Viimsi MS „Apones“
KontaktKONTAKT
moc.liamtoh@toossugram
Info sisestajaSISESTAJA
Georg Abozenko  (29. september 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
välkmale
3minutit + 2 sekundit igale käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Ei arvestata
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
3€
Kohal palume olla 18:15
Margus Sööt tel: 53496452 ja Jüri Kuusik tel: 56677285
11
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbozenko Georg 2137 2217 2184 M 1996 T. Truusi MKK 050529 Georg Abozenko
2019-09-29 14:25:40
2.ABlokhin Sofia 1951 2018 1833 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2019-10-13 17:38:14
3.AKuusik Jüri 1889 1953 1891 M 1976 Viimsi MS Apones 061019 Jüri Kuusik
2019-09-30 10:54:03
4.ALatõshev Aleksandr 0 0 1596 M - - - 180561 Jüri Kuusik
2019-10-09 13:09:18
5.AMedar Marti 2049 2162 2287 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2019-10-01 19:54:51
6.APuusepp Kaimar 2210 2306 2199 M 1976 Rapla MK CM 030328 Kaimar Puusepp
2019-10-04 00:08:20
7.ASavinov Matvei 1857 1934 1751 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2019-10-13 12:42:40
8.ATedrema Ardi 2127 2104 2018 M 1967 Saue MK 101101 Margus Sööt
2019-10-15 10:30:13
9.AUurits Karel 1878 1876 1869 M 1970 Saue MK 071202 Karel Uurits
2019-10-07 14:15:25
10.AVirro Toomas 1732 1832 1814 M 1974 - - - 130340 Margus Sööt
2019-10-03 09:29:41
11.AŠnurov Daniil 1752 1950 1739 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2019-10-12 21:52:18