Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Järvamaa 2019. a. lahtised meistrivõistlused kiirmales   ( id=543 )
20. oktoober 2019 - 20. oktoober 2019
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Paide
Hillar Hanssoo Põhikoolis, Kooli 1, Paide, 72718, Järvamaa
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
18. oktoober 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Paide Maleklubi koostöös Järvamaa Spordiliiduga
KontaktKONTAKT
moc.liamg@trennep.rajliv
Info sisestajaSISESTAJA
Georg Abozenko  (28. september 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
10minutit + 2 sekundit igale käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Ei arvestata
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
täiskasvanud 10 eurot, noored kuni 18-aastased 5 eurot, veteranid 60aastased ja vanemad 5 eurot, Järvamaa täiskasvanud 5 eurot, Järvamaa noored ja veteranid tasuta
Võistlejate registreerimine lõpetatakse kell 10:45
+372 55545000 (Viljar Pennert),
22
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AChukavin Kirill 2336 2431 2455 M 2002 Tallinna MK FM 080381 Kirill Chukavin
2019-10-18 20:00:55
2.ADubrovin Robert 2218 2364 2267 M 1986 MK Kuningas mk 030046 Robert Dubrovin
2019-10-18 02:13:21
3.AHaapsal Maria Ioanna 1549 1660 1474 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2019-10-14 08:40:44
4.AKalvet Tõnu 1602 1707 1691 M 1970 Kose Male-kabeklubi 130335 Tõnu Kalvet
2019-09-30 17:39:42
5.AKõlar Karl-Ustav 1646 1725 1715 M 2004 MK Kaksikodad 150203 Karl-Ustav Kõlar
2019-10-15 04:35:17
6.ALiivak Sander 1378 1439 1478 M 1972 Rakvere MK 180103 Sander Liivak
2019-10-15 19:54:36
7.ALilleorg Tõnu 0 1564 0 M - - - 180930 Sander Liivak
2019-10-15 19:54:55
8.ANossov Boris 1436 1506 1550 M 1939 Rakvere MK 091105 Sander Liivak
2019-10-16 12:46:01
9.AParviste Janek 1916 1787 1866 M 1970 Rakvere MK 070317 Sander Liivak
2019-10-16 12:46:11
10.APedmanson Albert 1935 2011 1963 M 2007 Tartu Kalev 130734 Albert Pedmanson
2019-10-18 23:47:10
11.APedmanson Herman 1949 2106 2049 M 2005 Tartu Kalev 130735 Herman Pedmanson
2019-10-18 23:47:50
12.APedoson Georg Aleksander 2241 2374 2324 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Rainer Raud
2019-10-17 19:42:45
13.APoom Mati 1775 1799 1827 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Mati Poom
2019-10-15 19:41:46
14.ARaag Ardi 1803 1997 1835 M 2004 MK Kaksikodad 150202 Ardi Raag
2019-10-17 20:45:59
15.ASander Jaan 2047 1902 1872 M 1948 Nõmme P. Kerese MK 030363 Mati Poom
2019-10-15 19:41:14
16.ASepandi Jaak 1699 1779 1747 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2019-10-14 09:26:49
17.ATõnisson Trent Asso 1748 1856 1763 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2019-10-18 16:25:38
18.AUibokant Karl Oskar 1714 1731 1680 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2019-10-18 22:12:55
19.AUrgas Jaan 1675 1810 1803 M 1972 Kose Male-kabeklubi 051120 Jaan Urgas
2019-10-06 02:26:09
20.AVidevik Edik 1881 1795 1805 M 1953 Rakvere MK 030510 Sander Liivak
2019-10-15 19:55:07
21.AŠiškov Andrei 2390 2430 2412 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2019-10-10 08:40:15
22.AŠvõrjov Igor 2362 2328 2344 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2019-10-16 19:53:33