Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Gunnar Uusi Memoriaal   ( id=521 )
27. september 2019 (kell 18:00) - 29. september 2019
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tartu Mart Reiniku Kool
Vanemuise 48
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
25. september 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Tartu Kalev
KontaktKONTAKT
moc.liamg@abrak.serdna
Info sisestajaSISESTAJA
Andres Karba  (11. september 2019 )
Muutis: Andres Karba  (27. oktoober 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
1t 30min + 30 sek
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
15 EUR soodustusega 10 EUR
55 46944 Andres Karba
28
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbozenko Georg 2137 2217 2184 M 1996 T. Truusi MKK 050529 Andres Karba
2019-09-27 16:52:47
2.ABlokhin Sofia 1951 1996 1868 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Aleksander Dusman
2019-09-23 09:59:40
3.AChukavin Kirill 2336 2433 2345 M 2002 Tallinna MK FM 080381 Kirill Chukavin
2019-09-20 10:19:13
4.ADubrovin Robert 2218 2321 2235 M 1986 MK Kuningas mk 030046 Robert Dubrovin
2019-09-21 00:05:14
5.ALehes Erik Johannes 1406 1646 1641 M 2007 Tartu Kalev 150603 Andres Karba
2019-09-24 17:51:21
6.ALiubchenko Sergei 1291 1400 1391 M 1984 Põlvamaa 170587 Andres Karba
2019-09-25 21:04:25
7.ALoide Priit 1763 1859 1859 M 1956 Valgamaa 030229 Andres Karba
2019-09-24 20:13:39
8.ANarusberg Peep 1959 1969 1910 M 1961 - - - 030263 Peep Narusberg
2019-09-24 16:32:12
9.AOts Heikki 1755 1719 1803 M 1952 Põlva MK 030290 Andres Karba
2019-09-25 15:56:04
10.APedmanson Albert 1915 2006 1891 M 2007 Tartu Kalev 130734 Albert Pedmanson
2019-09-20 13:24:12
11.APedmanson Herman 1931 2052 1948 M 2005 Tartu Kalev 130735 Herman Pedmanson
2019-09-20 13:23:48
12.APedoson Georg Aleksander 2241 2334 2318 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Rainer Raud
2019-09-24 20:04:50
13.APetrov Dmitri 2238 2316 2291 M 1998 Kadrioru MK 060411 Dmitri Petrov
2019-09-19 10:02:34
14.APogosov Eduard 1604 1673 1517 M 1946 - - - 180755 Andres Karba
2019-09-23 16:39:41
15.APõvvat Aalo 1419 1399 1182 N 1932 Tartu Kalev 070622 Silvi Salupere
2019-09-19 16:17:13
16.ARauk Tõnu 2109 2157 2013 M 1970 Kadrioru MK mk 030339 Tõnu Rauk
2019-09-20 10:33:57
17.ARiivik Tanel 0 0 0 M u-17473 Andres Karba
2019-09-24 20:17:23
18.ARikas Artur 1809 1787 1684 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Artur Rikas
2019-09-17 06:20:46
19.ARunnel Simo 1789 1790 1790 M 1977 Tartumaa 030354 Andres Karba
2019-09-18 23:16:48
20.ASchmidt Mait 1768 1700 1615 M 1960 Nõmme P. Kerese MK 160400 Mait Schmidt
2019-09-16 22:24:05
21.ASeeman Tarvo 2388 2452 2385 M 1969 T. Truusi MKK IM 030371 Tarvo Seeman
2019-09-19 16:23:08
22.ASepandi Jaak 1699 1759 1747 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2019-09-13 14:43:36
23.ATiisler Ander 1524 1729 1787 M 1999 Tartu Kalev 110211 Ander Tiisler
2019-09-20 20:52:30
24.ATiisler Tanel 1830 2116 2102 M 1997 Tartu Kalev 100701 Tanel Tiisler
2019-09-20 20:52:45
25.ATobre Andres 1713 1669 1669 M 1959 Valgamaa 030464 Andres Karba
2019-09-25 15:55:53
26.ATomson Mihkel 1727 1789 1752 M 2006 Tartu Kalev 160614 Andres Karba
2019-09-23 16:40:00
27.AVorobjov Pavel 2325 2388 2347 M 1981 Tartu Kalev m 030700 Pavel Vorobjov
2019-09-19 23:46:03
28.AŠvõrjov Igor 2362 2365 2363 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2019-09-21 14:57:21